Hair spray

kurmis

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
8.179
33
picture.php

1962 senesinin Baltimor’unda geçen film ; açılış sahnesindeki kameranın gökyüzünden inişi gibi tombul bir güzelimizin ! sabah gözlerini açtığı ilk andan itibaren yaptığı dans şovuyla şehrin göbeğine inmesiyle başlıyor.

Filmde ilk göze çarpan oyuncu tabiki “John Travolta “ . Travolta yı filmin mükemmel denecek makyaj ve aksesuarlarıyla tam bir obez bayan kıvamında izliyorsunuz.

Müzikal olduğunu dikkate almadan renkli afişinden etkilenip izleme gafletinde bulunup,ilk cdsini zorla ilerlete ilerlete izleyip,2. cdsini izlemeye tahammül edemediğim film. Eğlenceli aslında ama ben müzikal sevmiyorum.Sarkıların sözleriyle filmi takip etmeye çalışıyosun. normal konuşma neredeyse yok gibi. ıyy!
Sessiz şekilde izlesem daha fazla keyif alırdım.

Not:Müzikallerden hoşlananlar yorumumu dikkate almasın :)

picture.php

1962 senesinin Baltimor’unda geçen film ; açılış sahnesindeki kameranın gökyüzünden inişi gibi tombul bir güzelimizin ! sabah gözlerini açtığı ilk andan itibaren yaptığı dans şovuyla şehrin göbeğine inmesiyle başlıyor.

Filmde ilk göze çarpan oyuncu tabiki “John Travolta “ . Travolta yı filmin mükemmel denecek makyaj ve aksesuarlarıyla tam bir obez bayan kıvamında izliyorsunuz.

image.jpg

image.jpg

Konuyu açalı çokk olmuş ama Trt 1'de türkçe dublajını izlediğim ve beğendiğim bir film olunca yorum yapmak istedim :KK56::KK51:
Müzikal film :KK71:sevdiğim için sıkıcı gelmemişti :)
Resimleri de filmi izlemeyen Ablalarım ve akranlarım varsa diye paylaşmak istedim :KK66:

X