Ankara'da doğum için hangi hastane?

Dr Mehmet Öztürkmen.
Ankara medicana hastahanesınde mehmet beyı tek gecerım.prof doç falan hıkaye ben bu kadar tecrubeli bu kadar duzgun bu kadar terbıyeli ve işinin ehli bır dr gormedim.allahımın ıznıyle agustos ayının başında mehmet bey ıkızlerımızı kucagımıza verecek.duyan duymayan gıden gıtmeyen herkese tavsıye ederımm

merhaba umarım mesajımı okursunuz ve cevap yazarsınız.bende ikizlerime hamileyim ve aynen siz gibi bu doktora gitmek ve medicanada doğum yapmak istiyorum.doğumunuz nasıl geçti.memnun kaldınızmı.ücret olarak ne ödediniz.medicana çok kalabalıklamış eskisi gibi ilgilenmiyolar deniliyor doğrumu acaba.sorularıma cevap verirsen çok sevinirim.

dğum yapmışsınızdır çççoktann gelip bizle bi paylaşsanız pek hora geçer :)

doğum yaptım ben arkadaşlar 4 ay oldu ancak yazabılıorumben sıncan lokman hekım hastanesınde normal dogum yaptım doktorum aylın totandı gercekten cok sevkatlı davrandı kesınlıkletavsıye ederım. hayırlısıyla bebeklerınızı kucagınıza alın ınsallah

Merhaba,

Akay hastanesinden Tolga ve Coşkun bey ile ilgili olumlu yorumlar yazmış arkadaşlar. Bence hastanenin imkanları da önemli elbette ama doktor daha önemli. Bahsettiğiniz doktorların hepsi ayrılmış akay hastanesinden, kadrosu tamamen değişmiş.

Yani eğer onun tıp kitaplarında yazandan farklı bir durum yaşıyorsanız çok doğru teşhis ve tedavi yöntemleri uygulayamıyor. Ben dış gebelik geçirdim bir süre önce. Gebeliği sonlandırma için iğne yapıldı. Hiç gerek olmadığı halde kürtaj yaptı bana. Rahim içindeki kalıntıları temizliycem filan dedi ama meğerse vücut bunu zaten kend kanama ile atarmış. Boş yere anestezi ve kürtaj işlemi uygulamış. Üstelik kürtajdan sonra enfeksiyon oluşmaması için antbiyotik verilmesi gerektiğini bırakın doktorları hemşireler bile biliyor. Eğer erken şüphelenmeseydim neredeyse ameliyat edip tüplerimden birini alacaktı hiç gerek olmadığı halde. Farklı bir doktordan tavsiye aldıktan sonra kafam aydı ve akay hastanesinden kaçarak uzaklaştım. Rutin kontrol için gidilebilir ama benimki gibi ciddi durumlarda itibar edilmemesi gereken bir doktor ve hastane. O yüzden Akayı bi kez daha düşünün derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Ben Sincan lokman hekim hastanesinde 1. doğumumu orada yaptım ve çok memnun kaldım şimdi 2. seferde hamileyim orada doğum yapmayı düşünüyorum.
Çok güzel bir hastane ve doktorum Ahmet Cingi

çok geçmiş olsun
erken farketmiş olmana sevindim
ucuz kurtulmuşsun diye buna derler
bende şimdi dr ve hastane araştırması içindeyim karışık kafam çok:KK14:

çok geçmiş olsun
erken farketmiş olmana sevindim
ucuz kurtulmuşsun diye buna derler
bende şimdi dr ve hastane araştırması içindeyim karışık kafam çok:KK14:

Çok teşekkürler gerçekten öyle oldu. Hatta keşke hiç gitmeseydim Akaya, yok yere kürtaj filan insanın psikolojisi kötü etkileniyor. Neyse çok şükür atlatıyorum.
Ben şimdi takiplerime koru hastanesinde devam ediyorum. Tekrar gebelik olması durumunda da oraya devam etmeyi düşünüyorum.
Koruda operatör doktorlar hizmet veriyor (muayene farkı 110 tl) . Bir de hocaları var Aydan Biri, o baya iyi bi doktor. Ama onun da fiyatı biraz yüksek ilk muayene 350tl, sonrakiler 300tl. O yüzden rutin kontrollerde Korudaki operatör doktorlar tercih edilebilir. Aydan hanıma da riskli bi durum olması durumunda başvurulabilir diye düşünüyorum.

dün bende yazmıştım hastane dr ve fiyatlarla ilgili
HRS hastanesi ile görüşmüştüm ben
uzman dr muayene ücretleri 80 tl
doğum paketleri var 6500 tl içinde her şey dahil
yani gebelik takibinde yapılacak normal seyir tetkik ve tahlilleri
doğum ücreti oda masrafı vs hepsi bunun içinde
yarısını ilk etapta diğer yarısını 20 haftalıkken alıyorlar

düşünüyorum düşünüyorum napıp ne edip o hastanede bu paketten mi yararlansam acaba ?
yoksa devlet hastanesine mi gitsem bilemedim..

özel de olmasının avantajları var;
eşin doğuma girebiliyor
eşin muayenelere girebiliyor
doğuma fotoğrafçı girebiliyor

bunlar benim için önemli kriterler

kafam çok karışık:KK14:

muayene olmak ayrı eziyet sonuç göstermek ayrı eziyetti.ukala biriydi.sn son gittiğim de kendisi arkadaşıyla sohbet etti hastalar dışarda sıra beklio.yarım saat sonuç göstermek için bekledik. ve hastaneyide dr u değiştirip sincan koruya geçtim. dr um daha kapıdan girer girmez kalktı hoşgeldiniz dedi tokalaştı güleryüzlüydü ve bilgiliydi. geniş geniş bakıyodu bilgi veriodu sıra beklemiyoduk.iyiki dr umu değiştirmişim.

Bazı yorumları okuduktan sonra yazma gereği duydum arkadaşlar memnuniyet neye göre kime göre olur tartışılır tabi

Bende kararsızım ama zekai tahir büyük doğum ve hacettepe arasında gelgitteyim..
Merhaba.bende 3 aylik hamileyim hacattepeye gidiyorum selcuk beyin hastasiyim.benimde kafam cok karisti bu ara.ztb de dogum ayni anda birkac anne birden dogumhaneye aliniyomus ve ziyaretcilerini, esini bile sade gunde bi kere ziyaret saati disinda goremiyomussun.arkdasim orda dogum yapti ve diger hastalardan cok etkilendigi icin bebgini emziremedi ve piskolojisi bozuldu.hacettepe de ayni sekildemi birdaki kontrolumde ogrenip ona gore ozel doktora gecicem.hacettepede ozel oda sansi yok,birde bi kac ayneyle ayni odada sanci cekip dogum yapiyosan zaten doktorunda normal doguma girmiyo...yani hem odedigin paraya hemde bi ultrason icin bile 5 saat beklemene degmez gibime geliyo..

Merhaba arkadaşlar. Eşim 7+2 haftalık hamile ve bizde Akay Hastanesi'ne gidiyoruz. . Kendilerinden şuan için memnunuz. Bizimle ilgileniyor, sıkılmadan soruları cevaplandırıyor yani herşey şimdilik çok şükür yolunda. İnternetten kendileri hakkında fazla bilgi bende bulamadım ama gidip görmek istedik ve şuan için memnunuz. Gebelikte sağlıklı bir şekilde devam ettiği için sorun yok. Üstelik hocamız paracı biriside değil. Kontrolümüz bir ay sonra yani Ocak 2015 de. O zamana kadar bebiş baya bi büyümüş olacak. Hatta bize ne zaman bebeğinizi özlerseniz gelip görebilirsiniz ücret ödemeden dedi. Normalde 10 günlük süresi var ikinci muayaneye ücret ödememek için ama hocamız sağolsun süre sınırlamalarını kaldırdı. Bizde iki hafta sonra bi gidip görelim diyoruz ufaklığı hayırlısıyla =)

Merhaba,
Öncelikle inşallah herşey gönlüznce olur ve bebeklerinize saglikla kavuşursunuz.

Merhabalar,

Hocamız artık Evren KOÇBULUT arkadaşlar. Nezih Hoca rahatsızlandığına dair hasteneden telefon geldiğinden dolayı kaydımızı Evren Hocaya aldırdık.

Sevgili yeliz acaba akay hastanesindemuayene ücreti nedir ayrıca doğum ücretini biliyormusunuz

Sevgili yeliz acaba akay hastanesindemuayene ücreti nedir ayrıca doğum ücretini biliyormusunuz
Merhaba,

Muayene ücreti 76 lira, 50 lirada ultrason toplamda 126 lira. Bence uygun bir fiyat. Doğum içinde sadece telefonda bilgi almıştık sezeryan için SSK lıya 3.500 TL ama tabi bu tutarı hocamızlada konuşacağız. En başından herhangi bir aksilik olmaz ise en sonuna kadar herşeyi Akay'da yaptıracağımız için tutar daha da düşer diye tahmin ediyoruz.

Ben Etlikte yaptım. Çok memnunum diyemem. Yani o gün çok fazla doğum vardı. Ne bileyim aceleye getirip zorladılar. Sonuçta doğum kanalında yırtık oluşmuş ve iç dikiş yaptılar. İyileşmesi çok zor oldu.

Merhaba,

Muayene ücreti 76 lira, 50 lirada ultrason toplamda 126 lira. Bence uygun bir fiyat. Doğum içinde sadece telefonda bilgi almıştık sezeryan için SSK lıya 3.500 TL ama tabi bu tutarı hocamızlada konuşacağız. En başından herhangi bir aksilik olmaz ise en sonuna kadar herşeyi Akay'da yaptıracağımız için tutar daha da düşer diye tahmin ediyoruz.
Aslında fazla ama ben akayı hastane temizliği ve düzeni olarak çok beğeniyorum tedavi için bilemem kızım için gittim pişman oldum şuanda bebek için düşündüm ama ücretler fazla geldi teşekkür ederim hızlı cevabınız için inşallah sağlıkla bebeklerimizi alırız kollarımıza :)

Aslında fazla ama ben akayı hastane temizliği ve düzeni olarak çok beğeniyorum tedavi için bilemem kızım için gittim pişman oldum şuanda bebek için düşündüm ama ücretler fazla geldi teşekkür ederim hızlı cevabınız için inşallah sağlıkla bebeklerimizi alırız kollarımıza :)
Amin cümlemiz inşallah =) Peki siz şuan nereye gidiyorsunuz?

X