Cilt Sarkmasına Çare Arıyorum Yardım..

Cilt sarkması, 35 yaş sonrasında deride kollajen ve elastin liflerde değişikliklerin başlamasıyla oluşuyor. Bu sürecin geciktirilmesi konusunda bakın uzmanlar ne önermiş…

Malzemeler:

• 1 adet limon
• 1 şişe maden suyu
• 1 çay kaşığı limon yağı veya zeytinyağı

Uygulama: 1 adet limonu kabuğu ile birlikte küçük parçalara ayırdıktan sonra küçük bir kabın içinde maden suyu ile iyice yumuşayıncaya kadar kaynatın. Blendırdan geçirin. 1 çay kaşığı limon yağı veya zeytinyağı ilave edin.

Elde ettiğiniz karışımı sarkma olan bölgelere sürün. Yarım saat cildinizde beklettikten sonra peeling yapar gibi ovalayarak cildinizden temizleyin. Haftada 2 kez uygulanabilir.

Her seferinde taze olarak hazırlanmalıdır.

Bence yuz yogasi yapmalisiniz ve krem bile surerken yercekiminin tersine dairesel hareketler surun birde cilt bakimlarina gidin eger cuzdanimi okdar acamam diyorsaniz dermokozmetik estetisyenlerinin eczanlerde ucretsiz bakim gunleri oluyor onlari takip edin derim:)

Lourdes Çabuk'un hareketlerini bende yapıyorum bir haftadır sabah ve akşam. Çok dikkat etmek gerekiyor yoksa yeni çizgiler yapabilir. Benim yanaklarım çok sarktı onları azıcık topralmak için kaşık ve kalem hareketlerini yapıyorum. Yanaklarımda bir etki şu an yok ama gıdım azcık azcık toprlanmaya başladı. Dün videosunu izledim en çabuk etki boyunda oluyormuş. Artık kremdi veya bu tür uygulamalardı dişimi sıkıp hergün yapıcam şu yanklarım az da olsa yukarı kalksa :KK43: Çok mutsuz ve yaşlı bir ifadem var.

Ne kadar sürede etkisini görürüm acaba:2:

Cnm bayağı olmuşbyazalı nasıl gelişöe varmı yanağınızda

Cilt sarkması, 35 yaş sonrasında deride kollajen ve elastin liflerde değişikliklerin başlamasıyla oluşuyor. Bu sürecin geciktirilmesi konusunda bakın uzmanlar ne önermiş�

Malzemeler:

� 1 adet limon
� 1 şişe maden suyu
� 1 çay kaşığı limon yağı veya zeytinyağı

Uygulama: 1 adet limonu kabuğu ile birlikte küçük parçalara ayırdıktan sonra küçük bir kabın içinde maden suyu ile iyice yumuşayıncaya kadar kaynatın. Blendırdan geçirin. 1 çay kaşığı limon yağı veya zeytinyağı ilave edin.

Elde ettiğiniz karışımı sarkma olan bölgelere sürün. Yarım saat cildinizde beklettikten sonra peeling yapar gibi ovalayarak cildinizden temizleyin. Haftada 2 kez uygulanabilir.

Her seferinde taze olarak hazırlanmalıdır.

Merhaba geçmiş olsun öncelikle.cilt bakimi uzmani olarak yüz sarkmasini sadece bu karisimlarla desteklemeniz mümkün değil.Icerden takviye sart ve dogru cilt bakimi ürünüyle 6 ayda güzel sonuc alabilirsiniz.hem icerden kolajen lifler ve hucreleeinizi desteklemek disardan da bakimla olabilecek ve en onemlisi bol alkalik su icerek mumkun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar selamlar,
31 yaşındayım ama cildimin yağlı olmasından dolayı sarkma oldu.Estetik olmadan nasıl gerginleştirebilirim bileniniz deneyeniniz var mı?Herhangibir krem yada maske?Fikirlerinizi bekliyorum çünkü yüzüme yorgun ve daha yaşlı bir ifade veriyor gibi rahatsız ediyor bu beniyerimseniben

Merhaba güzellik salonlarında ayda bir yapılan bir işlem var halk arasında ütü deniyor. Cilde frekans veriliyor. Kisa sürede sonuç alırsınız sertab erener böyle güzelleşti :)

Kanebo lifting crem, serum saf ipek ozu iceriyor muthis👍

Merhaba geçmiş olsun öncelikle.cilt bakimi uzmani olarak yüz sarkmasini sadece bu karisimlarla desteklemeniz mümkün değil.Icerden takviye sart ve dogru cilt bakimi ürünüyle 6 ayda güzel sonuc alabilirsiniz.hem icerden kolajen lifler ve hucreleeinizi desteklemek disardan da bakimla olabilecek ve en onemlisi bol alkalik su icerek mumkun

Merhaba ben 35 yaşımdayım solgar hyralanic acid kullanıyorum 1,5 ay oldu hergün kullanıyorum henüz bir faydasını göremedim.
Devam etmeli miyim ya da sizin önerebileceğiniz takviye var mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba ben 35 yaşımdayım solgar hyralanic acid kullanıyorum 1,5 ay oldu hergün kullanıyorum henüz bir faydasını göremedim.

Mrb.bende Kullanıyorum bir kutu bitirdim . Bir haftadır da ikinci kutuyu kullanıyorum pek fark görmedim ama bir kişi cildinde gözenekler sıkilasmiş maskeli yapıyorsun dediğin arkadaşda cildin güzelleşmis dedirtecek ben uzun süredir de pişik kremi kullanıyorum cildime. Onlar bu iltifatlari yaparken yüzümde pişik kremi vardı yanından krem den biliyorum düzelmeyi. Çünkü yüzde kapatıcı beyazlatici etki yapıyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mrb.bende Kullanıyorum bir kutu bitirdim . Bir haftadır da ikinci kutuyu kullanıyorum pek fark görmedim ama bir arkadas cildinde gözenekler sıkilasmiş maske mi yapıyorsun dedi. Bir arkadaşda cildin güzelleşmis dedi. ben uzun süredir de pişik kremi kullanıyorum cildime. Onlar bu iltifatlari yaparken yüzümde pişik kremi vardı .yani ben krem den biliyorum düzelmeyi. Çünkü yüzde kapatıcı beyazlatici etki yapıyor.

canim oncelikle yuzundeki yagi dengelemelisin gunluk bi bakim kullaniyomusun bana yazarsan ona gore oneride bulunabilirim.

canim oncelikle yuzundeki yagi dengelemelisin gunluk bi bakim kullaniyomusun bana yazarsan ona gore oneride bulunabilirim.
Yağı Nasıl dengeleyecegiz. Günlük bakim şu an yapmıyorum.cunku yıllarca yaptıklarım işe yaramadığını takviye yapmaya karar verdim 1.5 aydır hyaluronic acid ,15 gündür de spirulina kullanıyorum. Günlük kullanımda da güneş koruyucu sürüp üstüne pişik kremi kullanıyorum bilmem doğru bilmem yanlış ama yüzümü beyaz ve parlak gösteriyor.

tatlim aninda o kullandiklarindan kurtul. Yagli cildini daha cok yaglandiriyosun. Oncelikle gunluk bakim olarak yagli ciltler icin bir tane temizleme jeli kaliteli bir marka olsun. Bir tane tonik dr hauschakanin tonerini onerebilirim. Bir tane de yagsiz su bazli nemlendirici.

Gelelim bunlari gunluk nasil kullanicagina. Sabah ve aksam (sabah uyandiginda aksam yatmadan) yuzunu hafif islatip temizleme jelini dairesel hareketlerle masaj yapar gibi yuzune uygula ve ilik suyla yika. Daha sonra kagit havluyla kurula. Kesinlikle senin bile olsa havluyla kurulama. Daha sonra butun yuzunu tonerle tonikle. Ve hemen arkasindan nemlendiriciyi uygula.

Gelelim sarkmaya haftada 3 kere yapabilirsin nane yagi susam yagi badem yagi limon yagi karistir ve haftada 3 kez yuzune yukariya dogru masaj yap. Farki goruceksin. Ama gunluk bakimlarini aksatma. Ayrica biberiye ebegumeci adacayi ve yesil caydan birer tutam kaynat ve her gun bi bardak ic bu da icten desteklemek icin.

Bir de kac yasindasin oana gore gece ve gnduz yenileyicisi kullanabilirsin 25 yasini askinsan.

Yanliş hatırlamıyorsam susam yağı kaş çıkartmak vs.için kullanılıyor..yani tüylendirmez mi yüzü??
Susam yaginin kas cikartmada kullanildigini ilk defa senden duyuyorum. Cilde bir cok faydalariyla bilinir susam yagi arastirabilirsin.Yuzde kullanilan bir cok kozmetik kremlerin iceriginde vardir . Yuzun elastikiyetini arttirir.

X