Saç Kesim Şekilleri Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar icin En Kullanışlı Ürünler

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Y

yayen

Ziyaretçi
arkadaşlar benim saçlarım dalgalı ve kimyasal işlemler sonucu yıpramış bir şaç aynı zamada kuru. kremler kullanıyorum kuruluğu gitmiyo kuru ve sert ve de tülerik şekillenmiyo salamıyorum ancak saçıma fön çektiğimde salıyorum ama ben saçımın dalgasından memnunum saç şekillendiricileri yeterli nemi sağlamıyo benimle aynı derdi paylaşan arkdaşlar var mı? önericeği ürünler nelerdir artık saçıma jöle, sprey vb ürünler sürmek istemiyorum yapış yapış yapıyo ıyy

Saçınıza istediğiniz şekli vermek Philips saç bakım ürünleri ile çok kolay..

Philips saç bakım ürünleri ile her zaman
bakımlı ve güzel saçlara sahip olabilirsiniz!..

Dalgalı, düz, hacimli, bukleli... Saçınıza istediğiniz şekli vermek Philips saç bakım ürünleri ile çok kolay...

Saçlarına özen gösteren kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan Philips saç bakım ürünleri ile her gün farklı bir saça sahip olabilirsiniz.

2000 Waltt gücündeki Powerprotect serisi hassas sıcaklık ayarı ile saçın parlaklığını ve canlılığını koruyarak saçı çok kısa zamanda kurutabilme özelliğine sahip. Powerprotect HP 4878 ve HP 4877 saç kurutma makinelerinde saça hacim kazandırıp, doğal dalgalar yaratan difuzör ve yoğun hava akımı için fön başlığı bulunuyor. Ayrıca HP 4878’in fırça seti ile saçlarınızı daha rahat şekillendirebilirsiniz.

Saçınıza istediğiniz şekli veren Slimair serisi ile ister düz, ister bukleli saçlarla kendiniz için apayrı bir saç modeli bulabilir, sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Slimair serisinden HP 4693’te, çift yönlü düzleştirme ve bukle maşası, fön başlığı, şekillendirme fırçası ve saklama çantası bulunuyor

alintidir

benim saçlarımda dalgalı birde gür ki anlatamam banyoda bakım yapmak saatlerimi alıyordu ama ara makas yaptırıyorum zaten anlıyorsun tatlım saçların gür ise uzadığını ve bölece yıpranma yok saçlarına ara makas yaptır ve yıka çık doğal dalgası 7/24 gibi ürünler var çokda ii geliyor saca hacim veriyor bende jöle sprey kullanmıyorum çokda memnunum düzleştirirkende sorun olmuyor bi düzleştirici aldım marka verebiliyormuyum bilmiyorum onunlada inan rahat oluyor

Benimde saçlarım aynen öyle.Köpük sürerdim hem yapış yapış olurdu hemde çok sertleştirirdi.Şimdi bir jole aldım üstünde FİXEGOİSTE yazıyor.Duştan sonra onu sürüyorum saçlarımı sarıyorum 1 saat sonra kuruyor sonra bant takıyorum 20 dk bantlı duruyo çıkardığımda hem yumuşacık,yapış yapış değil hemde çok güzel dalgalı saçlarım oluyor sende dene istersen.

benimde öyle 7/24 kullanıyordum eskiden şimdi onlardan memnun değilim değiştirmişer içeriğini sanırım çok yapış yapış oluyor diye jöle aldım loreal ın eriyen jölesi studio bilmem bişi şeffaf sıvı bi jöle az miktarda ondan sürüyorum yapış yapış olmuyo.

vallahi benim saçlarımda berbat..hele duştan çıktıktan sonra kuruyunca kabus oluyor...dalgalı ama çok gereksiz dalgaları var...kuruyunca şekilsiz ve kabarık oluyor tiftik tiftik saçlar ayrı ayrı duruyor..bende jole ve 7/24 kullandım ama şuan egos briyantin kullanıyorum..hem kuruluğunu gideriyor..hemde dalgalar daha düzgün duruyor ve kabarmıyor...ayrıca parlıyor...hem bulamaç gibi sürmenize de gerek yok..ıslakken uyguladığınızda çok az bile yetiyor...

benim saçLarım daLqaLı ama kaLın TeLLi oLduqu için şekiL vermek çok zorLanıyordum. saçLarımın uzunLuqu beLime kadardı uzun süre jöLe kuLLandım ve maLeseF saçLarımı mahveTTim:KK43: sonra eLidor 7/24 kuLLandım ama o da fayda etmedi kesTirmek zorunda kaLdım.. şimdi omuzLarımda jöLe kuLLanmayı bıraktım ve sprey kuLLanıyorum şuana kadar hiç bir sorunum yok..

sizLerden spreyın zararı var mı? öqrenmek isTiyorum biLqi verirseniz sevinirim arkadaşLar

bnm saclarmda dalgalı ve ınce tellı kızlar bn sdc kopuk kulanıorm sacıma onceden hobbynın kopuunu kullanıodum memnundum fena dıldı gecen hafta down under natural's ın kopuunu aldım kırmızı renklı olanını super sekıllendırıo sacı bn sddetle tavsıye ederm cok memnun kaldımkaydirigubbakcemile2

Benim saçlarımda gür ve kalın telli bi kabarıyoki sormayın gitsin ama banyodayken şahane oluyo suyun altında düpdüz oluyo o zaman değmeyin keyfime hiç suyun altından çıkasım gelmiyor.Saç düzleştirici almak istiyorum bende kullananlar tecrübelerini bizimle paylaşsa bu linkte bence güzel olur marka isimleri yazmak sorun olurmu bilmiyorum tabiki.

benim de saçlarım kuru kıvırcık kabaran elektriklenen bir saç :KK43: ama neyseki çözümünü buldum loreal'in düzleştirici etki olan şampuanını kullanıorum o elektriklenmeyi ve kabarmayı alıo daha sonra da 7/24 ya da avon'un advance techniques diye bir bakım kremi var onu uyguluorum iyi oluo sen de bu yöntemi dene istersen :)
ayrıca saç düzleştiricilerini önermiyorum saçlarımız zaten kuru saç düzleştiriciler iyice zarar verio saçlara ben aldım daha 1 kez kullandım bi kenara attım kullanmıorum saça çok zararı var..

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim saçlarım çok kıvırcık, çok da uzun.. O kadar çok ürün kullandım ki..

Jöle: Taft kullanıyordum saçlarım biraz daha kısayken. Çok sert yapıyor, kalıp gibi kalıyor saçlar. Gerçi ben çok fazla sürüyordum aşırı kabardığı için.

Briyantin: Bu da çok fazla sürüldüğünde aşırı yağlı bir his veriyor. Saçlar ıslak gibi parlıyor. Az sürdüğümde de tüm saçıma yediremiyorum, bazı yerler düzgün bukleli, bazı yerler tel tel kabarık oluyor..

Sprey: Bu da briyantin gibi tüm saça nüfuz etmeyen bir ürün.. Belli bölgeleri sabitlemek isterseniz kullanmanızı öneririm.

7/24: Çok sürsem bile briyantin gibi yapış yapış yapmayan bir üründü.. Elidor içeriğini değiştirdi, yeni halini beğenmeyip Pantene kullandım. Tavsiye edebileceğim bir ürün..

Köpük: Bir çok markanın değişik tipini kullandım. Öncelikle doğallık istiyorsanız Natural Hold - Doğal Tutuş olanları tercih edin.. Strong - Ultra Strong olanlar jöle gibi yapıyor.

Köpüğün uygulaması da kolay, çok sürülse bile köpük halinde olduğu için aslında az ürün kullanmış oluyorsunuz. Köpükte de tavsiyem Wella..

Pantene kullanıyorum cok da memnunum.. =) Light kullanmama ragmen oldukca etkili..

benim saçlarım kıvırcık ve kabarık banyodan sonra avonun elektrklenmeyi önleyen serumunu kullanıyorum böylece hiç kabarmıyor ve güzel dalgalar oluşuyor =))

L'oreal in boucl perfect köpüğünü tavsiye ederim çok güzel arkadaşlar

benim saçlarımda dalgalı kuru ve yıpranmış bir saç şekil vermekte çok zorlanıorum. her duyduğumu deniorum loreal bukle şekillendirici köpük, avon saç serumu, 7/24.... philips saç düzleştiriciyle düzeltmeye çalışıorum ilk zamanlar iiydi şimdi 3 saat uğraşıorum düz ama yoluk tülermiş ve kabarık oluo:1no2: bende sinirden föne gidiyorum üstüne düzleştiriciyle geçiorum yoksa sabahları işe geç kalıyorum saçımla uğraşmaktan hani bide şekil alsa değse bişey demicem..ah ahsenağlama

Arkadaşlar benimde saçlarım dalgalı ben elseve arı sütü serisini kullanmaya başladım,çok memnunum şekillendirmek için lorealin bukleli saçlara özel köpüğünü kullanıyorum üzerinde "su parlaklığı etkisi" yazıyor şahane bir şey ne yapıştırma ne de kuruluk tavsiye ederim

kalın kabarık sık ve kıvırcık saçlara ara makas işe yarıomu ???

Canım kabarmayı önler en azından bir arkadaşım sürekli yaptırıyor çok kabarmasın diye

selam arkadaşlar.benim saçım düze yakın dalgalı ben kıvırcığı çok seviyorum çünkü bana daha çok yakışan o:KK70:benim için önemli olna tabi daha çok kabarması.ben taftın iki ürününü kullandım extra hacim diye birinin dışı yeşil ve o çok sert yapıyo dediğiniz gibi ama bi tane daha var dışı kahverengi o çok yumusak ve doğal yapıyo.benim sorum Natural Hold diyosunuz mesela onlar bana etki edermi çünkü saçım kıvırcık değil:KK43:

Son düzenleme:
X