bayanlar hangi hastanede doğum yapacaksınız?

sevimlidxuxnya

sevimlidünya
Kayıtlı Üye
1 Mart 2008
60
0
Selam kızlar
ben hangi hastanede doğum yapacağıma karar veremedim.:1no2:Acaba siz araştırdınız mı?Ücretler hakkında bilginiz var mı?

Ben büyük doğumda yada hacettepede karar veremedim...Sosyal güvencem olduğu için ücret vermicez inşallah..

Selam kızlar
ben hangi hastanede doğum yapacağıma karar veremedim.:1no2:Acaba siz araştırdınız mı?Ücretler hakkında bilginiz var mı?

merhaba canım bende daha tam karar veremedim nerde doğum yapacağıma özel doktora gittiğim için.doktorum bi hastanede çalıssaydı onun çalıstığı yerde yaptırırdım ama malesef bi yerede çalısmıyo.ama ben testlerimi jinefeme kadın doğum hastanesine yaptırıyorum hem ssk geçiyo hemde çok ilgileniyolar bi test için bile.doğumu sormadım daha ne kadar ücret diye ama tahminime göre uygundur ssk da geçtiği için testlerim baya uygun oluyodu çünkü,diğer özel hastanelere göre.
birde orası olmassa andevada yaptırmayı düşünüyorum .geçen sene arkadasım orada doğum yaptı epiduralli sezeryan ssk geçiyodu oradada 3 gün kaldı hepsi 1500ytlydi

benim doğumda acıbadem bakırkoyde kısmetse:)))))
aayy çok heyecanlıyııım:)

acıbadem çok güzel.çokta ilgileniyorlar.halamın kızı acıbademde doğum yapmıştı.çok güzel.sağlık sigortan varsa sorun değil.yoksa çooookkkk pahalııı benneyaptımki

acıbadem çok güzel.çokta ilgileniyorlar.halamın kızı acıbademde doğum yapmıştı.çok güzel.sağlık sigortan varsa sorun değil.yoksa çooookkkk pahalııı benneyaptımki

sağlık sigortam var canımcım, zaten rutin kontrollerimde orda oluyoo, alıştım birde artık dr'uma hastaneye..
inşallah bir aksilik olmazsa acıbadem'de yiz ağustosta:))

merhaba canım bende daha tam karar veremedim nerde doğum yapacağıma özel doktora gittiğim için.doktorum bi hastanede çalıssaydı onun çalıstığı yerde yaptırırdım ama malesef bi yerede çalısmıyo.ama ben testlerimi jinefeme kadın doğum hastanesine yaptırıyorum hem ssk geçiyo hemde çok ilgileniyolar bi test için bile.doğumu sormadım daha ne kadar ücret diye ama tahminime göre uygundur ssk da geçtiği için testlerim baya uygun oluyodu çünkü,diğer özel hastanelere göre.
birde orası olmassa andevada yaptırmayı düşünüyorum .geçen sene arkadasım orada doğum yaptı epiduralli sezeryan ssk geçiyodu oradada 3 gün kaldı hepsi 1500ytlydi

Canım selam bılıyorsun daha once d ekonusmustuk ben de antalya dayım.
Ve sımdı sıkı duru ben de jınefem e gıdıyorum..benım devamlı gıttıgım doktor orda. tabıııkı testlerımı de ordan yaptırıyorum bır aksılık olmaz ıse dogumu da orda yaptırmayı dusunuyorum.komsum jınefemde yaptırmıs ıdı o da cok memnundu ordan.
Ben de İlk dogumumu andeva da yaptırmıstım.Ordan da memnundurma.s
belkı bırınden bırınde karsılasırız ne dersın ?:teytey:

Ve sımdı sıkı duru ben de jınefem e gıdıyorum..benım devamlı gıttıgım doktor orda. tabıııkı testlerımı de ordan yaptırıyorum bır aksılık olmaz ıse dogumu da orda yaptırmayı dusunuyorum.komsum jınefemde yaptırmıs ıdı o da cok memnundu ordan.

bir aksilik olmazsa bende doğumu andeva da yapmayı düşünüyorum.çok iyi ilgileniyorlar.Doktorumdanda çok memnunum.

Allah nasip ederse bende pendik devlet hastanesinde yaptıracam doğumumu anadolu yakası hamişlerine tavsiye ederim inanın özel hastaneleri aratmıyor

hıı ne güzel bellimi olur belki karsılasırız:teytey: canım bide fiyatlarını biliyomusun jinefemdeki doğum ne kadar ben epiduralli normal düşünüyorum şimdilik ama:uhm: bellide olmaz son günlere kadar süprizzzzz

bende karar veremedim bir türlü deli olcam valla.
şimdi etlik dogumeviine gidiyorum ama kafam göre bi dr bulamadım.:1no2:
büyük dogumda var bi dr çok tavsiye ettiler ama hastane hakkında o kadar olumsuz şey duydum ki karar veremiyorum. hem yeri de uzak biraz ama dr da çok önemli.
bir türlü çıkamıyorum işin içinde oooof ooooffff.:uhm::uhm::uhm:

büyük dogumda var bi dr çok tavsiye ettiler ama hastane hakkında o kadar olumsuz şey duydum ki karar veremiyorum. hem yeri de uzak biraz ama dr da çok önemli.

Evet bir çok kişi büyük doğumu tavsiye etmiyor.Helede etlik doğumevine sakın ha diyorlar.Ama Ankara hastanesinde bi doktor var başhekim yardımcısı Ahmet Bostancı müthiş bir doktormuş.Keçiören Eğitim Araştırma hastanesi evime çok yakın olmasa Ahmet Beye gidecektim.Hala karar vermiş değilim belki yine ona giderim.Netten araştır Ahmet Bostancıyı.Onunla ilgili tavsiyeleri oku.Süpeer bir doktormuş.Hemde muayenesi 90 ytl.

Nerde oturuyorsun canım sen?

ben de özel okmeydanı hastanesinde yapıcam sanırım. ssk anlaşmalı ve fiyatları çok uygun.bi aksilik olmazsa,bi de takip edecek dr bulabilsem ...

ben hala karar veremedim nerde yapacağıma.. araştırmam lazım.. ben özel dr gidiyorum ben nerde istersem orda yapabileceğini söyledi.. dr haznedarda bana yakın yine buralarda yaparım diye düşünüyorum ama kararsızım tabii .. haznedarda ömür - hospitalium var .. bilgisi olan var mı?? tabi sskdanda yararlanmak istiyorum öyle çok para verecek durumda yok hani ...

ben hala karar veremedim nerde yapacağıma.. araştırmam lazım.. ben özel dr gidiyorum ben nerde istersem orda yapabileceğini söyledi.. dr haznedarda bana yakın yine buralarda yaparım diye düşünüyorum ama kararsızım tabii .. haznedarda ömür - hospitalium var .. bilgisi olan var mı?? tabi sskdanda yararlanmak istiyorum öyle çok para verecek durumda yok hani ...

cnm bahçelievler medical park'a bi sorsana orada ssk anlaşması var bildiğim kadarıyla,güzel de hastane üstelik ama ssk'dan faydalanmak istiyorsan özel hastanelerde dışarıdan dr kabul edilmiyor,ssk kabul etmiyor

bende tokat medikalpark ta yapacam burda fazla alternatif yok tek özel hastane dr çok şükür buldum oda yeni geldi memnunum...

X