ikili test sonucum

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
Dün ikili test sonucumu aldım kızlar.
Şükür Allahıma birşey yokmuş iyi çıktı test..
Ayın 25 inde cinsiyetini öğrenmeye gideceğim.çOKKK sabırsızlanıyorum,
şimdiden heyecanlanmaya başladım bile..

gözün aydın olsun canım bende yarın gidiyorum yaptırmaya.............ikiz benimkiler inşallah iyidirler.
allahım hepimizin kucağına sağlıklı almayı nasip etsin.......

Kislar Hangi Hastaneyi Tavsiye Ediyorsunuz Ankarada Veya Hangi Doktoru Doktor Ariyorum Yardimci Olurmsunuz

kızlar dün dr.ikili test için gittim.........bugün dr.aradı sonuç iyi çıktı allaha şükür .........
kucağımada sağlıklı almayı nasip etsin allahım hepimize kızlar.........

Gözün aydın canım.

İkili test 10i haftada da yapılıyor mu acaba?
Beni dr. 10.haftada çağırdı da?

ÇOK SEVİNDİM İNŞALLAH HAYIRLISIYLA BEBEĞİNİ SAĞSALİM KUCAĞINA ALIRSIN ... a.s.

Gözün aydın canım.

İkili test 10i haftada da yapılıyor mu acaba?
Beni dr. 10.haftada çağırdı da?

a.s.arkadaşım bildiim kadarıyla bu test 11-14 testi. ben 12haftamda yaptırdım.ama seni dr.un 10.haftada çağırdıysa vardır bir bildiği.çok kafana takılıyorsa bence bir dr.ara sor neden 10. haftada çağırdığını derim.hayırlı sonuçlar dilerim.

gözün aydın olsun canım bende yarın gidiyorum yaptırmaya.............ikiz benimkiler inşallah iyidirler.
allahım hepimizin kucağına sağlıklı almayı nasip etsin.......
senin adına sevindim arkadaşım hayırlısıyla bebişlerini kucağına alırsın inşallah.benim de ikiz biraz zorlandım ben umarım sen rahat bir hamilelik geçirirsin.

sevindim arkadaşım darısı test yaptıracak olan diğer arkadaşların başına.cinsiyeti için de senin içine ne doğuyorsa o olsun inşallah,sağlıkla sıhhatle.amiiiiin.

dark in life seninle haftalarımız aynı sayılır.benim de 7+4. dogum 18 kasım gibi allah nasip ederse.ve sen de öğretmensin benim gibi:) allahım tüm hamilelerin yardımcısı olsun

dark in life seninle haftalarımız aynı sayılır.benim de 7+4. dogum 18 kasım gibi allah nasip ederse.ve sen de öğretmensin benim gibi:) allahım tüm hamilelerin yardımcısı olsun

evet canım aynı gidiyoruz seninle.Zaten bu hesap benim son adet tarihime göre dr. a göre 1 gün daha gerideyim.Ama bir gün bile ileri görünmek hoşuma gidiyor, değiştirmedim tekrardan.

Kasımda inşallah bende 17-18 gibi tarihler verdi dr. um.

Bakarsın aynı gün doğum yaparız:KK66:

Seni Kasım annelerinde görüp,gelişmelerimizi paylaşmak isterim.Sayfamız:

http://www.kadinlarkulubu.com/2008-kasim-anneleri-t169480/index.html

Tıkla ve gel aramıza a.s.

Kezbancay saol canım cevabın için.Ben yine de 10. haftada gideyim bebişimi özledim.Olmazsa tekrar 11 yada 12. haftada giderim dr. çağırır zaten.Bir hafta daha bekleyemeyeceğim.

dilekleriniz için hepiniz çok sağolun inş.sizlerde güzel haberler alırsınız......................

X