Humana iyi geceler ay

bigsize83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2006
1.128
12
41
kızlar aranızda bu çayı kullanan varmı tavsiye edermisiniz.oğlumun gazı falan yok ama hiç uyumuyor.sabahın 5 inde uyuyor.darma duman oldum yaaaaaaaaasenağlama:bbo:

ben bugün nöbetçi eczaneden aldım oğlum bu yaşında hala uyumuyor.. şimdi içirdim bakalım bugece nası geçecek... gecelerm asıl benim için kabus 13aydır saat bası uyanıyor bazen yarım saatte bir...

off yaa allah yardımcımız olsun ne diyelim.çok zor valla.haberdar edermsin cnm bakalım işe yaradımı

ben kullandım maalesef bir işe yaradı diyemem çünkü tadını sevmediği için aanca iki yudum aldı o kadar ama içindeki melissanın sakinleştiridğini biliyorum

hiç bir işe yaramadı sabaha kadar ağlıyor hiç susmadan yakında sıyırnmazsam iiyyidirr.. bu arada nimetciğimin ki gibi iki yudumda içmedi 100cc içiyor ama yoook olmuyor susmuyor kardeşim bu oğluş..

oğluşum 1 yaşında bende hala aynı dertten muzdarıbim iyi oluyosa hemen uygulayım arkadaşlar.

Hanımlar merhaba.Ben dün aldım humana iyi geceler çayını.Benim oğlum 4.5 aylık.5 çay kaşığı verdim.Çocuk nasıl olduysa bir anda ateşlendi.Çokşükür gece ateşi olmadı ama verdikten sonra 37.8 e kadar yükseldi.

Anlaşılan kişiden kişiye değişiyor.. Faydasını gören arkadaşımda var görmeyende... Sen inş faydasının görürsün cnm...

allahım ya sanırım erkek bebeklerde daha çok bu uyumama sıkıntıları var kuzenimin kızı akşam 9 sabah 7 uyuyor. bizde yarım saatte bir uyanıyoruz yakında işe başlıcam çok korkuyorum ben bu şekilde işe gidememki oğluşum 9 ayını doldurdu ama hiiiç bişey değişmedi, rezene çayları, anason çayları hakgetire :KK43:

rezene daha tatli geldi bana.hem sutu cogaltiyormus.iyi geceler cayini icemedim.rezene benim ve linanin gazina daiyi geldi.tavsiye ederim.bebeginle mutlu gunler canim

Ayy bende deli olacağım yaa oğlum 12 ayın içinde ve uyumuyor hala doğduğundan beri uyku düzenimizz yok yapmadığım kalmadı çaylarıda denedim içmiyorrr. Gece 4-5 defa uyanıyor ve her kalkışında zor yatırıyorum en son sabah 5-6 gibi kalkıyor ve 10 a kadar yatmıyor 10 da da yattığı 1 saat sadece ne zaman düzelicek yaa.

ya arkadaşlar bende aynı dertten muzdaribim kızım 2 aylık gece 12 ye kadar yatıyor biraz sonra sabah 8 e kadar hiç uyumuyor 2 haftadır gece uyumuyorum sersem gibiyim çay iyi geliyorsa hemen alalım.....

humana değil milupa alın bayanlar rezenesi gece çayı ve stiill tea kullanıyorum çok memnunum hele rezene bi harika bide pskolojik yapıyorum olayı, kendime çay bebişede mama yapıyorum sadece gece uyusun diye ikimizde içip cup yatağa enaz 3 4 saat uyuyo bende daha rahat etmiş oluyum.sonra sürekli anne sütü.ama deneyin gece uyumadan önce bikere mama verin rahat edin hepberaber

benim kızımda iki aylık hergün naneyle kimyonu kaynatıp veriyorum kızıma.3 gündür humana iyi geceler çayını aldım çok iyi geldi tavsiye ederim herkesebide yatmadan önce hergün banyo yaptırıyorum mışıl mışıl uyuyo....

kızlar benim denemediğim çay kalmadı hiç bişey benim zillime fayda etmiyordu,en son doktor tamamen bitkisel bi şurup yazdı ismi unadix çok faydasını gördüm iki günde düzene girdi ama geçen akşam şurubumu verdim mutfağa götürürken elimden düştü kırıldı,fırsat bulup alamadım tekrar eski hale döndük deliricem en yakın zamanda yenisini almam lazım..

X