Eşinizin Varikosel Ameliyatindan Sonra Ne Kadar Sürede Hamiş Kaldiniz

TUANAY

Allahım şükürler olsun
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2007
3.522
4
46
Kızlar,eşi varikosel ameliyatı olan ve sonrasında hamile kalan arkadaşlarımız var mı???Ve ne kadar sürede hamile kaldınız???

canım ben 5. ayda kaldım.gerçi düşük oldum ama sonuçta kaldım.fakat bu kişiden kişiye değişiyo.bir kaç kişiyi duydum 1 yıl sonra 7. 8. ayda kalan duydum ben erken kaldım ama düşük oldu.sadece baba adayının iyi olması değil anne adayıda iyi olacak şu yönden iyi olacak kesinlikle kanandan atmanı tavsiye ediyorum.stres insanı hasta ediyo.vücudun ters tepki veriyo kafan rahat olsun 1 yıl içinde kjalırsın bence ama önce allah bilir.

canım ben 5. ayda kaldım.gerçi düşük oldum ama sonuçta kaldım.fakat bu kişiden kişiye değişiyo.bir kaç kişiyi duydum 1 yıl sonra 7. 8. ayda kalan duydum ben erken kaldım ama düşük oldu.sadece baba adayının iyi olması değil anne adayıda iyi olacak şu yönden iyi olacak kesinlikle kanandan atmanı tavsiye ediyorum.stres insanı hasta ediyo.vücudun ters tepki veriyo kafan rahat olsun 1 yıl içinde kjalırsın bence ama önce allah bilir.

Bedefciğim çok teşekkür ederim hayatım paylaşımın için.

benim eşimde oldu ama daha 1 ay oldu sonucu ne zaman alacağız bilmiyorum ama benim kadın doğum doktroum ameliyattan sonra erkeğin toplanması 3 ay dedi ama biz 2 ayda tedaviye başlayalım dedi sanırım aşılma yapacak cnm .......tabi bendede soruın var adet olamıyorumm
adet olamadıkca kilo alııyorum ..4 kilo verdim diyetisyene giderek bakalım tedaviye kadar ne oalcak

günaydin kizlar esim 02.08.2007 de varikosel amaliyati oldu ven benimde en son adet tarihim 24.02.2008 oldu yani 6 ay sürdü bizde sakin üzülmeyin canlarim herseyde bir hayir vardir allahima sükür simdilik hersey yolunda gidiyor sizin icinde cok dua ediyorum

Eşim 15 Ay önce Ist Da çok Iyi Bir Hastanede Varikosel Ameliyati Oldu Hala Sonuç Alamadik Ve üstüne 3 Ay üstüste Aşilama Geçirdim Maalesef Hepsi Olumsuz Oldu Moralim çok Bozuk Kizlar Bende De Sorun Yok Maalesef Biz Fayda Göremedik şimdi 2 Ay Sonra Tüp Bebek Denemeyi Düşünüyoruz Eşimin Değerleri çok çok Kötü Değil Benim De Sorunum Yok Ama Olmuyor çaresiz Kaldik Ve Hergünüm Stres Içinde Geçiyor çok üzgünüm Kizlar çok

Eşim 15 Ay önce Ist Da çok Iyi Bir Hastanede Varikosel Ameliyati Oldu Hala Sonuç Alamadik Ve üstüne 3 Ay üstüste Aşilama Geçirdim Maalesef Hepsi Olumsuz Oldu Moralim çok Bozuk Kizlar Bende De Sorun Yok Maalesef Biz Fayda Göremedik şimdi 2 Ay Sonra Tüp Bebek Denemeyi Düşünüyoruz Eşimin Değerleri çok çok Kötü Değil Benim De Sorunum Yok Ama Olmuyor çaresiz Kaldik Ve Hergünüm Stres Içinde Geçiyor çok üzgünüm Kizlar çok

cnm bizler tıbben ne gerekiyorsa yapıyoruz ama gerisi allaha kalmış
bende 9 aydır uğraşıyorum benimde eşimin de problemleri var 7 ay kendimi tükkettim benimle birlikte korunmayı bırakanlar çoktan hamile 7 ayındalar ama bende hiç bişey yok olmadığı gibi hep sorun sorun her sorunu aşışımda yaklaştıoğımı hissettiğim anda yeni sorun çıktı....artık dedim olmuyor bari sağlım yerinde olsun ve şimdi karı koca bu fikirden uzaklaştık stres herşeyin başı engeli ve başlangıcı arkadaşım yaşın annelik için tam zamanı diyor haklısın ama bu fikri hayatının odak noktası yaparsan olmuyor işte....
bu sitede neler okuduk eşinin sprmeleri 5 milyon olup kendisi pko olan bir çok kadın kendiğinden hamile kaldı allah hayırlı zamanları nasip etsin bende şimdi aşılama yaptırcam ki daha önce özelde 1 kere yapıldı olmadı ....şimdi ssk ile 3 kere aşılama daha sonra tutmazsa rahim filmi ve arkası tüp bebek olacak
ama şimdilerde bebek fikri uzaklaştı benden yaz geliyor nasıl tatil yapsak nereye gitsek fikirleri başladı evi tadilata sokuyorum vs.vs... cnm
inan bana böleçok rahat hala içim cız ediyor hamiş görünce ama olsun sorunlu bir gebelik olacağına 9 ayın her dk.acaba bişeymi var bişeymi oldu diyeceğime sağlıklı ve hayırlı zamanda olsun ama tüp bebek ama normall yolla ...olacak inanaıyorum ben ...bizde anne olacazz:1hug:

varikosel ameliyatından sonra hemen sonuç alanlar da var,alamayanlar da.Netice de stres düzeyimiz de çok önemli.Belki sonuç alan arkadaşlarım vardır ve yaşadıklarını bizimle paylaşırlar,bizlere bir umut olur diye düşündüm

kızlar Allah hepimizin gönlüne göre versin
okuduklarım umut oluyo bana
hayırlısı inşallah

eşim daha yeni ameliyat oldu benimde 28/11/2008 de inşallah en kısa zamanda bizde bebek sahibi oluruz ben de şu anda gözüken hiç bir şey yok bakalım hayırlısı inşallah başka yollara sapmadan kolaylıkla hamile kalabilirim

benim eşimde mayısta varşkosel ameliyatı oldu şimdi aradan 7 ay geçti ama yok olmadıı gerçi ben daha önce hamile kalmıştım ama ameliyatan sonra bekjlemedeyim eşim 1 seneye kadar olmaz deyip duruyo bende gene de gün aşırı çalışmalarımızı bırakmıyorum inşalh rabim herkse melegini tez vakite gönderecekk arad bi sitres yapıyorum ama li agı düzgün saglıklı olsunda bejklemeye razıyım

varikosal rahatsızlıgıı çoçuk olmayıı çokmu etkiler kızlarrrrrrbilmiyorumkismile

merhabalar,benim esimde çift taraflı varikosel amaliyatı oldu haziran ayında,ilaclarını duzenli kullandı ve yaklasık birbuçuk ay sonra hamile kaldım umudunuzu kaybetmeyin stres yapmayın derim,dualarım sizinle...

Arkadaşlar bu amaliyattan sonra cok acele etmemek lazım benim eşim amaliyat olduktan sonra degerlerinde yükselme oldu ama yeterli seviyeye ulaşamadı 6 -7 ay sonra dr um anca tüp bebek olur dedi bizde tüp bebek yaptırdık oda tutmadı tüp bebegin hemen ardında normal yollarla gebe kaldım 1 yaşında oğlum var hatta ikinciyede hamileyim varikoselden sonra nacizane fikrim en az bir yıl beklenmeli diye düşünüyorum.allah kimseye aratmasın gerçekten zor günlerdi isteyen herkese annelik duygunu tatttırsın rabbim.

Esim ameliyat olduktan uc ay sonra hamile kaldim.sakin uzulup stres yapmayin bol bol dua edin allah herkese hayirlisiyla nasip eder insallah.

Mrb benim esimde ekimin basinda varikosel ameliyati oldu aradan fazla bi zmn gecmedi normalde kasim 9da adet olmam gerekirken olmadim ve doktora gittigimde hamile oldugumu ogrendim suan 12 haftalik oldu bebisim allah isteyen herkese guzel hayirli evlatlar nasip etsin insallah :)

X