Saç Şekillendiriciler Bigudi Nasıl Kullanılır !!!

VALLA CANIM BEN İÇE DOĞRU DİYE BİLİYORUM..KALIN TUTAMLAR ALMAYAa.s ÖZEN GÖSTER YOKSA ÖBÜR TÜRLÜ ÇOK KIVIRCIK OLUR..VE AÇARKEN MUTLAKA AMA MUTLAKA AŞAĞIYA DOĞRU ÇEKEREK AÇ..VE SÜNGER BİGUDİ OLSUN EN İYİSİ O..

VALLA CANIM BEN İÇE DOĞRU DİYE BİLİYORUM..KALIN TUTAMLAR ALMAYAa.s ÖZEN GÖSTER YOKSA ÖBÜR TÜRLÜ ÇOK KIVIRCIK OLUR..VE AÇARKEN MUTLAKA AMA MUTLAKA AŞAĞIYA DOĞRU ÇEKEREK AÇ..VE SÜNGER BİGUDİ OLSUN EN İYİSİ O..

tamam canım tesekkur ederim ilgine:lepi:

hanımlar şu bihterin saçları maşa ile mi yapılıyor yoksa bigudi ile mi? eğer bigudi ise ne tip bigudi kullanmak gerekir?

kizlar bende cirtcirtli bigudiden var kendisi yapisiyo ama kullanamiyom kullanan varsa nasil kullaniliyo yazsin lütfen 6aydir evde aldigim gibi duruyolar yakullanamiyom cvp

hanımlar ya bir de şu cırt cırtlı gibi olan bigudiler nasıl kullanılıyor, ben bir kere sardım açana kadar canım çıktı koptu saçlarım

ben bir sosis aldım ama cok dandik ya heryerde de bunlardan var nerden bulucammmmm bılen var mı

kalın dalgalar istiyorsan, cırtcırtlı bigudilerden kullanman gerek...
canim bende cirtcirtli bigudilerden var degisik boylarda anlatirmisin ne kadar beklettcez nasil sarcaz 6 aydir bekliyo evde ya yapamadim bi türlü offfff:enbuyukkk:eek:puyorumnanaktanturkbayragi

kalın dalgalar istiyorsan, cırtcırtlı bigudilerden kullanman gerek...

bende bu cırtcırtlı bigudilerden yeni aldım ama denemedim.çözerken saça yapışıp şeklini bozmuyormu merak ettim doğrusu. yada saçı yıpratırmı acaba

hanımlar şu bihterin saçları maşa ile mi yapılıyor yoksa bigudi ile mi? eğer bigudi ise ne tip bigudi kullanmak gerekir?

evettttt bnde coook merak ediyorum onu beren saat in saclari nasil o kadar güzel oluyo ....

bende bende bendeee :lepi:

bihterin saçları gibi saçlarımız olması için bigudi kullanabilirmiyiz? maşa kullanmak istemiyorum kırıyo diyede bigudiyle oluyosa bizde yapsak çok zarar görmez heralde dimi?

bu kadar olur anca
aynı soruyu sormak için ilerliyodum sorulmuş zaten

Evet kızlar ya bihterin saçlarını bigudi ile nasıl elde edebiliriz?Hangi boyda olmalı sünger mi cırt cırtlı mı?Bilgilendirir misiniz bu meraklı hatunlarızemuszemus

remington in ısıtmalı bigudi setini aldım..Youtube da bir sürü video izledim..gecen gün hadi deniyim dedim alakam olmadı :KK43:( beceremiyorum ya :KK43:( dünya para verdim bı de o sete öyle duruyo :KK43:( Youtube da remington in ısıtmalı sosislerini gördüm kız sacını onlarla sardı muhteşem oldu..Türk'te de yok sanırım..ben beceremiyorum sanırım..3 farklı boyda bigudiler var setin icinde 15 dk da isiniyo ama beceremedim ben..bı ara yine deniycem..
bihterin sacını hala çözebilmiş değilim..ama Youtube da izlediğim o sosile yapılıyor olabilir..

kızlar bihterin saçı maşa ile yapılıyormuş

kızlar ben babylissin kadife kaplı elektrikli bigudilerini kullanıyorum.çokta memnunum saçlarım ince telli ve az olmasına rağmen çok güzel oluyor.süngerde kullandım ama onlardan memnun kalmadım en iyisi kadife kaplı olanlar çükü saçı elektriklendirmiyor kırmıyor yıpratmıyor vede dökmüyor.bende babylissin düzleştiriciside var maşasıda var hepsi çok güzel çok memnunum hepsinden.ayrıca ben saçlarımı maşalayınca aynı beren saatin saçları gibi oluyo.önce saçımı saç kurutma makinesiyle kurutuyorum özellikle diplerine daha fazla tutuyorum saç kurutma makinesini o zaman fönlü gibi duruyor saç diplerim sonra saçım iyice kuruyunca maşalıyorum,çokta güzel oluyor.eğer ıslak saçınıza maşa yaparsanız çok daha fazla yıpranır saçlarınız o zaman yaıyor uçları benim başıma geldi de.

merhaba arkadaşlar. bende maşa deniyordum ama saçımı cansızlastırıyor. bigudi denemeyi dşünüyorum. 1kaç sene önce almıştım tam denemedim. orta boy , bi arkadas pembe bigudi resmi koymuş ondan.. bazıları da sosis fln demiş. sizce en güzel hangisi ?? bilmiyorumkismile

Revlon RV372E Ionic 20 Parçalı Elektrikli Bigudi

8 adet büyük, 6 adet orta ve 6 adet küçük olacak şekildeki üç farklı kalınlıkta rollerları sayesinde istenilen bukleler hep sizinle
Rollerlar kadife ve silikon kaplı olup, metal klipsleri sayesinde saçınızda kaymadan kolayca durabilirler
Kendi saklama haznesi içinde ısınıp kullanıma hazır hale rahatça gelebilirler
3 dakika içinde kullanıma hazır hale gelebilir
Dünyaca ünlü Amerikan Markası

resim gönderemiyorum henüz resim gönderecek kadar mesajım olmamış :KK43:((((

X