kizlarn minisleriniz oyuncakla oynamaya basladimi

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
42
selam kizlar benim kizim subatin 11 de dogdu iki aylik kizlar iki haftadir oyuncaginin altina koyuyorum oncelerinle tesadufen eli deyiyo saniyodum oyuncaklarina ama oyle olmadigi aldim yattigi yerden ellerini yukariya kaldirarak oyuncaklarina yetismeye calisiyor ve eline deyince guluyor oynuyor kizlar ay cok sevindim ilk farkettigimde kizlar buyuyor yavrucaklarimiz ya sizinkilerden naber bu arada tum bebesleri cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk optum​

bende bu hafta oyun mınderı almayı dusunuyorum benımde oglum gecen gun sıngırdak vardı yanında elı degınce gozlerını bı actı nerden gelıyo bu ses dıye esımle gulmekten oluyordu valla süper bişeyy

bende bu hafta oyun mınderı almayı dusunuyorum benımde oglum gecen gun sıngırdak vardı yanında elı degınce gozlerını bı actı nerden gelıyo bu ses dıye esımle gulmekten oluyordu valla süper bişeyy

bence hemen al canim ben aldim kucukler oynayamazlar sanma ben kizimin eline poset veriyorum sikir sikir ses cikiyo basliyo gulmeye bide oynamaya inan oyalaniyor bayabi susuyor.bende aldim mindferden uzerine yatiriyorum ohh uzerinede asiyorum oyuncaklarini benimki oynuyo bayabide oyalaniyo bide oynaya oynaya uyuya kaliyor canim.sakin kucuktur oynayamaz deme simdiki bebisler cin cin

alıcam canım valla supedeydım kucucuk anlarmı oynamadan dıye ma sen ole dıyınce almam lazım kesın

alıcam canım valla supedeydım kucucuk anlarmı oynamadan dıye ma sen ole dıyınce almam lazım kesın

bencede al guzelim okadar cabuk gelisip buyuyolarki biz bile yakalayamiyoruz kucuk ayrintilar bide canim benim ikinci cocugum olunca dahabi biliyorum bide ben elimle bebeyimi saga sola ceviriyorum masallah kendi kendine donmeye basladi yavas yavas benimkide subatin 11 dogdu dusun onlara herseyi biz ogreticez sakin unutma ne kadar erken ogrenirlerse okadar cok mutlu oluyolar

Kızlar öncelikle öptüm minişlerinizi. a.s. Çok tatlı olmaya başladılar yaa dimi? :KK70:
Ben de araba koltuğunun tutma yerine asılabilen şıngıraklardan astım. Şıngırağa vuruyor, gülüyor; tutup hatta onunla konuşuyor :)) Çok tatlı yaa. İnsanın ilk bebeği olunca mıdır neden bilmiyorum her yaptığına hayran kalıyorum. Allah yokluklarını göstermesin kimseye.

canim sagol guzelim bende senin minisini cokkkkkkkk optum.guzelim bunun ilki yok birtanem benim ikinci cocugum oglum uc bucuk yasinda kizim uc aylik olucak inan hercocuk baska bi heyacan ve sanki ilkkez anne olmus gibi yim sanki herseyi bastan yasamak cok daha guzel inan canim.benim kizimda kendi kendine aguu uuuuuuuuu diyo.bide bazen kiziyorum sisli kiz altinami yaptin diyorum ay sanki kavga eder gibi aaaaaaaaaa diye bi bagiriyor nce raslanti sandim ama deyil konusmamin sekline gore tepki veriyo yavrum canim meleyim diyince kahkahayi basiyor masustan kiziyo gibi yapincada bana bagiriyor cazgir gercekten dunyanin en guzel seyleri.kizim her guldugunde rabbime sukur ediyorum iyikide seni dogurmusun verene kurban olayim diyorum

Değil mi canım yaa?.. İlki, ikincisi fark etmez dimi? İnsanın evladı ne kadar kıymetli oluyor. Gerçekten Rab'bimize şükürler olsun, bu yüce duyguyu tattırdı bize:)a.s

evet canim skurler olsun rabbim herkeze evlatlarini bagislasin.cocuklarimsiz nefes alamam gibi geliyor artik iyikide varlar.annelik rabbimizin bize verdigi en buyuk armagan lutuf sanki:hooray:

çoooook tatlılar gerçekten, bizimki günde on dak. tv izliyor baby first. ciddi ciddi konuşuyor tv de gördükleriyle. bir sıkıntısı olunca da yüzüme bakarak uzuzn uzun dert yanıyor walla ilk gördüğümde gözlerime inanamadım . babası ellerinden tutunca kalkmaya çalışıyor hatta önce oturur pozisyona geçiyor sonrada ayağa kalkıyor. bunlar Allahın mucizeleri.... allahım uzun ve güzel ömürler versin hepsine inşallah ve de bizler de güzel günlerini hep görelim amiiiiiiiiiiin.

ben o oyuncaklardan almadım. yani ikinci çocuk olduğundan babası pek masrafı olmayacak sanıyordu o kadar çok şey alındı ki ay bunuda alalımmı diyemedim. Neyse benim meleğim bazı zamanlarda keyfi yerindeyse bişeyler anlatıryor bağırıyor çığlık atıyor anam bi mutlu oluyorum bi mutlu sormayın gitsin. Sanki benimle konuşuyor ya bi başka oluyormuş ikinci çocuk vallahi sanmıyordum. ama oyuncak ayılara bebeklere bakıp bakıp duruyo b süre sonra onunlada konuşmaya başlıyo ay çok şeker Maşallah ,
Bende tüm melekleri öptüm Allah sağlık sıhhat versin inşallah hepimizinkine

Değil mi canım yaa?.. İlki, ikincisi fark etmez dimi? İnsanın evladı ne kadar kıymetli oluyor. Gerçekten Rab'bimize şükürler olsun, bu yüce duyguyu tattırdı bize:)a.s

canım sana aynen katılıyorum.RABBİME ÇOK ŞÜKÜR BİZE EVLAT SEVGİSİ TATTIRDIĞI İÇİN.
oğlum ve kızım.
benim herşeyimsiniz...

çoooook tatlılar gerçekten, bizimki günde on dak. tv izliyor baby first. ciddi ciddi konuşuyor tv de gördükleriyle. bir sıkıntısı olunca da yüzüme bakarak uzuzn uzun dert yanıyor walla ilk gördüğümde gözlerime inanamadım . babası ellerinden tutunca kalkmaya çalışıyor hatta önce oturur pozisyona geçiyor sonrada ayağa kalkıyor. bunlar Allahın mucizeleri.... allahım uzun ve güzel ömürler versin hepsine inşallah ve de bizler de güzel günlerini hep görelim amiiiiiiiiiiin.

canim bebisin cok seker guzelim allah saklasin nazardan oyyy.benimkide elinden tutunca ayaga kalmaya calisiyor.oyuncagiyla oynarken etrafinda donuyo.cok sekerlerya.resmen buyuk gibi konusmaya calisiyor dudaklarini binbir sekle sonuyor konusmaya calisiyor sesler cikartiyor:nazar:

ben o oyuncaklardan almadım. yani ikinci çocuk olduğundan babası pek masrafı olmayacak sanıyordu o kadar çok şey alındı ki ay bunuda alalımmı diyemedim. Neyse benim meleğim bazı zamanlarda keyfi yerindeyse bişeyler anlatıryor bağırıyor çığlık atıyor anam bi mutlu oluyorum bi mutlu sormayın gitsin. Sanki benimle konuşuyor ya bi başka oluyormuş ikinci çocuk vallahi sanmıyordum. ama oyuncak ayılara bebeklere bakıp bakıp duruyo b süre sonra onunlada konuşmaya başlıyo ay çok şeker Maşallah ,
Bende tüm melekleri öptüm Allah sağlık sıhhat versin inşallah hepimizinkine

canim nazar deymesin masallah.canim haklisin benimde uc yasinda oglum uc ayöllikta kizim var.ikinciler daha cabukmu gelisiyo yoksa biz mi kostirmaktan fark edemiyoruz buyuduklerini ama kizim sanki oglumdan daha bi cobuk gelisiyo.allah saklasin

X