rahimde enfeksiyon varsa hamile kalınırmı

bendede vajinal mantar var kokulu akıntıyla beraber

kaşıntı artık kalmadı ama akıntım sürekli var ilaç filan kullandım bi çare etmedi. :KK43: doktora gidipte tamamen geçen var mı ? çok rahatsız edici

arkadaşlar sizi kendimce bilgilendirmek istedim benim arkadaşımdada enfeksiyon vardı rahminde ve hamile kalamıyordu öncelikle onu halletmen lazım enfeksiyon için antibiyotik veriyolar onu kullan geçince deneme yapın çünkü enfeksiyon siperm yumurtalıklarına ulaşmadan spermleri öldürdüğü için hamile kalamazsın inan büyük bir problem değil arkadaşım hamile kalamıyorum zannediyordu dr bi gitti baktıki enfeksiyon var 1 hafta ilaç kullandı sonra 2 ay sonra hamile olduğunu öğrendi Allah yardımcınız olsun ama abartılcak bişi diil önemli olan doğru tedavi ve doğru dr arkadaşlar

mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bazı sorunlar yaşıyorum dr'm bana rahim enfeksiyonu var dedi hamile kalamadığımda gitmiştim doktora bu enfeksiyon için laparoskopi önerdi şimdi çok korkuyorum ve aranızda bu ameliyatı olan olupta hamile kalan varsa lütfn bana ulaşsın desteğe ihtiyacım var.

kızlar ilk hamileliğim bu iltihap yüzünden tehlikeye girdi.doktor düşük veya erken doğua neden olur dedi,tedavi oldum hemen düzeldi.allahtan bisorun olmadı.kızım şuan 9yaşında.şimdi ikinceye hamile kalmaya çalışıyorum.şu iltihap illeti yakamdan düşmüyo.fitil kullandm düzeldi bu aralar gene hafif var.yıllardır böyle bu gitmediğim doktor kalmadı.

mrb benimde ilk hamilegim doktara gittim intıhap var dedi düşuk tehlikesi var dedi ilaç verdi fitil siz hamilelikte bi sorun yaşamadiniz dimi çok korkuyorum duşer diye ınş bişi olmaz

Kizlarr bende dun gittim ozel hast.ve doktorum cok bakteri var dedi asiri derecede dedi zaten hamilelik icin gittimmm...
Akintim cok ve kotu kokuluydu..kokulu seninki dedii cok ciddiye al dedi hamile kalamama dglde erken dogum tetikler dedi boyle hastam oldu dedi...yani dusuk morel bozmamak icin erken sogum diyo iki farkli antibiyotik ve fitill esimde iciyoo...Allahh yardimcimiz olsunnn

Kizlarr bende dun gittim ozel hast.ve doktorum cok bakteri var dedi asiri derecede dedi zaten hamilelik icin gittimmm...
Akintim cok ve kotu kokuluydu..kokulu seninki dedii cok ciddiye al dedi hamile kalamama dglde erken dogum tetikler dedi boyle hastam oldu dedi...yani dusuk morel bozmamak icin erken sogum diyo iki farkli antibiyotik ve fitill esimde iciyoo...Allahh yardimcimiz olsunnn

canım okuyodumda merak ettım noldu hamılelıgın :)

bak canım enfeksiyonla rçeşit çeşittir ve bazısı maalesef gebelige engel olur ben ta 1 sene hamile kalamadım ve her ay kaşıntıdn ölen ben her ay da anasını satayım fitil kullanıyordum ne ilaçlar kullandım geçmedi baktım en sonunda değiştim dr umu bana dediği şuydu sen bu enfeksiyon ile nasıl hamile kalckasın şuraya bak sırf enfeksiyon kaplı rahim içi zavallı spermler burdan sonrasını geçemiyordur dedi ultrosonda gösterdi bana hem eşime hem bana ileçlar verdi bayagıda güçlü ilaçlar ve birde fitil verdi kullandım adetliykende gittim enfeksiyonun geçmiş belki hamile kalabilirsin dedi ve hamd olsun rabbime ki ben o ay son kez adet oldum şimdi de bebegimi allahın izniyle bekliyorum inşaallah amin canım kızım sag saglim kollarımda olacak yani bence bir dr ile yetinme derim inşaallah allahım herkese ama herkese saglıklı sıhhatli eli ayagı düzgün evlatlar versin amin dr un bence saçmalamış enfeksiyon engel olmaz demek ile ve hatta ileir gitmiş biraz sadece düşük olur demekle senin aklını karıştırmak istemem ama senin yerind eolsam güvenmezdim bu dr a

canım kullandığın iaçları yazarmısın (cok önemli).....teşekkürler şimdiden.

bak canım enfeksiyonla rçeşit çeşittir ve bazısı maalesef gebelige engel olur ben ta 1 sene hamile kalamadım ve her ay kaşıntıdn ölen ben her ay da anasını satayım fitil kullanıyordum ne ilaçlar kullandım geçmedi baktım en sonunda değiştim dr umu bana dediği şuydu sen bu enfeksiyon ile nasıl hamile kalckasın şuraya bak sırf enfeksiyon kaplı rahim içi zavallı spermler burdan sonrasını geçemiyordur dedi ultrosonda gösterdi bana hem eşime hem bana ileçlar verdi bayagıda güçlü ilaçlar ve birde fitil verdi kullandım adetliykende gittim enfeksiyonun geçmiş belki hamile kalabilirsin dedi ve hamd olsun rabbime ki ben o ay son kez adet oldum şimdi de bebegimi allahın izniyle bekliyorum inşaallah amin canım kızım sag saglim kollarımda olacak yani bence bir dr ile yetinme derim inşaallah allahım herkese ama herkese saglıklı sıhhatli eli ayagı düzgün evlatlar versin amin dr un bence saçmalamış enfeksiyon engel olmaz demek ile ve hatta ileir gitmiş biraz sadece düşük olur demekle senin aklını karıştırmak istemem ama senin yerind eolsam güvenmezdim bu dr a
Merhaba acaba gittiginiz doktoru ogrenebilir miyim enfeksiyon icin hangi hastanede tedavi oldunuz bu dertten bende muzdaribim ve caremi bulamadim ne yazik ki hicbir doktordan gulmedi yuzum

Canim.ne kadar sonra hamile kaldin

Canim ya banada doktor adetliyken gel dedi nasil bakiyorlar

hamile kalmak için bu sorunu çözmelisin çünkü sağlıklı bir gebelik gelişmeyebilir ...
enfeksiyon ya yerleşmiştir ya da eş tedavisi görmediğiniz için sana eşinden tekrar geçiyor olabilir...

Cook eski bir konu ama mutlaka benim gibi araştıran olur yine diye kendi deneyimi mi yazıyorum. Yıllardır kurtulamadığım mantar ve kokulu akıntı var. Bazen beyaz kremdi akıntı olur du fazla kokmayan bazen de su gibi ama aşırı kokulu. Her yöntemi denedim ama geçmedi. Bu ay hamile kaldım ve senede defalarca tekrarladığı icin bu ay yine tekrarlamıştı. Bende hamile kaldığından emin olana dek ilaç kullanmadım ve gebeliğim kesinleşince henüz adetime bir hafta vardı öğrendiğimde, hemen gebeliğe uygun vajinal tablet aldım ve geçti. Bilirsiniz ki bebeğin düşmesine sebep olabiliyor.

Evlendikten sonra intihap oluşmaya başladı ilk cocugumda fitil kullandım düzelmedi hamileyken çok şiddetli akıntıları oldu ve hala devam ediyor korunmuyoruz rahmimde yara oldugunu soyledi doktor fitil yazdı gene bir işe yaramadı doktora gitmesem bi sorun oluşur mu oyle fazla agrımda olmuyor

Evlendikten sonra intihap oluşmaya başladı ilk cocugumda fitil kullandım düzelmedi hamileyken çok şiddetli akıntıları oldu ve hala devam ediyor korunmuyoruz rahmimde yara oldugunu soyledi doktor fitil yazdı gene bir işe yaramadı doktora gitmesem bi sorun oluşur mu oyle fazla agrımda olmuyor
İhmal etmeyin doktor değiştirin bence birtek fitillik is degil, yumurtalıklarınızdan olursunuz mazallah

Kaynanayla birlikte oturuyorum kaynanam biliyor ama hiç oralı olmuyor o yuzden bende fazla üstüne düşmüyorummm

Merhaba :)) yeni üye oldum benim durumumda böyle yani akıntı ve kasık ağrısı sebebiyle doktora gittim yumurtaliklarnda iltihap var dedi fitil ve antibiyotik verdi 8 aylk evliyim hamile de kalmadım doktor adetli olduğunda gel senden hormon eşinden sperm örneği alacagiz dedi. Bazi yazilarda kısırlığa sebep olur bile yazılmış burdan okuyunca biraz rahatladim ama gene de korkuyorum hamile kalabilir miyim?

Demekki
Bu enfeksiyon engelliyo bebeği hımm randevu aldım gidecem bende doktora aylardır olmuyo diyorum bende ☺☺
Ama bende akıntı falan yok ağrı var 4 ay önce düşük yaptım yine bebek istiyoruz iltihap olabilir

X