Saç Rengi ve Saç Boyama beyaz sabun saçtaki boyayı akıtıyormu

s.a acıqercek,ben beyaz sabun değilde yeşil sabunla yıkıyorum son ikihaftadır ama :KK43: ya aynı işte kızıllksaçımda duruyo akma yok,ofs 5 sene önce saçlarım gür ve kalın telliydi ama saçlarımı boyamaya başladıktan sonra saçlarım inceldi:KK43:( saçlarımın arasında kalın telli saçlarda var onalrı qörünce sevinsenmi üzülsemmi bilemiorum eski sağlklı qür kalın telli saçlarımı istiorum,ofsss bide bu saçımdaki kızıl boyadan tamamen kurtulmak istiyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

falla ben iki haftadır yıkıyorum sende hiç denedinmi fearles gril

s.a acıqercek 2 haftadır kullanıyorum demişşin sacalrında akma oldumu ya ben bu kızl sactan nasıl kurtılcam nasıl eski doğal sac renğime döncem,ya acaba alsam 2 kutu siyah boya saclarımı boysam kızıllığı kapatsam:KK43:(((siyah boya akınca sac hanği renqi alıyo bide o var kızıl akınca sarımsı turuncu renği alıyo bu qörüntüden nefret ediyorum, arkadaşlar bana lütfen yardımcı olun sizce ne yapmalıyım ofss:1no2:

Valla ben bakırlı sacımı kahveye boyattım aslındakendı sac rengm olan kumralı

ıastedm ama anca koyu kahve yaptı bukapatr dedı kuaform ama alttan yıne kustu rengı uları yne bakırımsı oldu napcm blmıom smdı dıpten cıkcak kumrallar onlada sırıtcak acık oldugu ıcn of ya kendı sacmın rengnı ıstıom yaaaaaaaaaa

bnde saçlarımı bir kaç kez mavi siyaha boyadımm.. çevremdekiler dönüşü çok zor dediler dinlemedim :KK43:(( şimdide bakır kızıl istiyorum.. saçlarımın rengini doğal yollarla nasıl açablilrim yardm edin ltfn :KK43:(((

biraz biraz akıtıyor önce iyi aktı diye sevinmiştim ama görünüşte çok fark olmuyor evde açıcıyla açtım ben sonra da boyadım süper oldu :)

bnde saçlarımı bir kaç kez mavi siyaha boyadımm.. çevremdekiler dönüşü çok zor dediler dinlemedim :KK43:(( şimdide bakır kızıl istiyorum.. saçlarımın rengini doğal yollarla nasıl açablilrim yardm edin ltfn :KK43:(((

ya kuaföre danış cnm ya da evde açıcılarla yap zaten turuncu oluyo üzerine de kızıl boya..

ben siyahtan karamele döndüm. biraz daha kahve olsun diye garnier çikolata kahve aldım ve sinir oldum ağlıycaktım nerdeyse çok koyu yaptı saçlarımı. 2 oldu zeytinyağlı sabunla yıkıyorum şu an açılmaya başladı şükür. işe yarıyor diyebilirim. ama malesef saçlarım çok sert.

tavsiyeleri okuyup sacımı dalan sabunla yıkadım sacımda kızıl ve mor boya vardı sarap rengi gibi gecen bayram boyattım bugün mor ve kızılın aktığını gördümm sacımm sertlesti biraz ama hemen kremledim karamel oldu sacım çok güzel bir renge kırıldı

X