Cilt Bakımı Ürünleri Dove summer Glow güneşsiz bronzlaştırıcı ve nemlendirici vücut losyonu

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
güneşsiz bronzLaşma

Dove Summer Glow`un bronzlaştırıcı maddesi cilt için zararsızdır ve birçok cilt uzmanı
güneşsiz bronzlaştırıcıları, bronzlaşmanın en sağlıklı türü olarak tavsiye eder çünkü bu
sayede güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalmadan bronzlaşırsınız.

Nasıl etki eder?
Her gün düzenli kullanıldığında, formülündeki cildi bronzlaştırıcı hassas maddeler
sayesinde, cildinize günden güne, aşamalı olarak artan hafif ve doğal bir bronzluk verir.

Yaklaşık yedinci günden itibaren ise cildiniz Dove Summer Glow`la ulaşabileceği
maksimum bronzluğa ulaşır. Böylece nemlenmiş, yumuşak bir cilde ve doğal, homojen
bir bronzluğa sahip olursunuz.

En iyi sonucu almak için, dönüşümlü olarak bir nemlendirici el ve vücut losyonu/kremi ile
örneğin Dove Body Silk krem ile kullanabilirsiniz.

kulLanım öneriLeri

Doğal bir bronzluk kazanmak için her gün uygulayın ve bu bronzluğu korumak için
düzenli olarak kullanmaya devam edin.

Homojen bir bronzluk elde etmek için cilt üzerine eşit miktarlarda dağıldığından emin olun.

Losyon cildiniz tarafından tamamen emildikten sonra giysilerinizi giyinin.

Kullanımdan sonra ellerinizi yıkayın.

Dove Summer Glow sizi güneşe karşı korumaz. Bu yüzden güneşe çıkarken
koruyucu kullanmayı ihmal etmeyin.

Göz ile temasını engelleyin; temas halinde bol su ile yıkayın.

Tahriş olmuş cilde uygulamanız tavsiye edilmez.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dove, bronzlaşmış ve güzel bir görünüme sadece yaz aylarında değil, yıl boyunca sahip olmanızı sağlayacak yepyeni bir ürün sunuyor...

Bronzlaşırken cildinize fayda sağlayabileceğiniz kimin aklına gelirdi ki...

Formülündeki cildi bronzlaştırıcı, boya içermeyen hassas maddelerle cildinizde günden güne; hafif ve doğal bir bronzluk sağlar; böylece sadece yazları değil, yıl boyunca doğal bronzlukta bir cilde sahip olursunuz.

İçerdiği Dove nemlendiricileriyle cildinize yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır, günlük vücut losyonunuz gibi cildinize bakım yapar, nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

Güneşe çıkmanıza gerek kalmadan ve bu yüzden güneşin zararlı etkilerine maruz kalmadan bronzlaşırsınız.

Neden İki Çeşit Dove Summer Glow?

Cildiniz için ideal bronzluğu elde etmek cilt rengine bağlıdır. Dove bu yüzden, daha iyi sonuç almanız için açık-orta tenliler ve orta-koyu tenliler için olmak üzere iki farklı losyon sunuyor.

Dove Summer Glow Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Vücut Losyonu

Güzel bir kokuya ve keyif veren bir ürün dokusuna sahiptir.

Günden güne bronzlaştırdığı için elde edilecek bronzluk üzerinde kontrol sağlar.

Cilt renginize göre ürün çeşitliliğine sahiptir.

Alternatif bronzlaşma yöntemlerinin birçoğuna göre daha sağlıklı ve ekonomik bir yöntemdir ve zor bronzlaşan yerler (bacaklar, sırt...) için etkili bir çözüm sunar.

ÜrüN fiyatı : 19.30 YtL

yüzde de kullanabiliyosunuz ama biraz yağlı gibi benim cildim çok kuru olduğu halde yağlılığı hissediyorum. ama memnun değilim ben çünkü kıyafetlere çok bulaşıyo.. ama tabi kıyafetlere bulaşmayanı varmı bunun... hiç denemedim... avon oriflame bunlar da bulaşıyodu. var mı bulaşmayanı?

bende de var yaklaşık 6 aydır kullanıyorum
çok memnunum bronzlaşmak istediğim zaman duştan sonra vücuduma azıcık sürüyorum
süper bişe :dance:

bende bugün başladım ama yüzüme kullanmaktan çekiniyorum cildim çok hassas ya sivilce yaparsa gözenekleri tıkayıp???
avon kullandım daha önce ama çok kötü kokuyordu gerçekten,giysilerede çıkıyordu ve temizlenmeside zordu,bu ürünün kokusunu çok beğendim ama bu da giysilere çıkıyomuş çok üzüldüm çünkü beyaz rank hastasıyım sürekli beyaz giyerim bu nedenle ya üründen vazgeçicem ya da beyaz giysilerimden :KK43:(
bronzluğu da çok seviyorum solaryuma ma gidicem acaba yine :KK43:((

Arkadaşlar giysiye bulaşması nası bi durum? yani kuruduktan bronzlaştıktan sonradamı bulaşıyo?

Bende Bu Konuda Bi Başlik Actim Ama Allahim Ne Cewaplar ğeldi .. Sadece Yikandiktan Sonra Leke Leke Kaliyo Yani Dewamli Sürmek ğerek Ve Ben Cok Memnun Kaldim ...

X