ayrıntılı ultrason çektirenler lütfen bilgi

Doktor benide 24 haftalıkken almak istedi. Sonucu hemen çıkıyormuş benimde duyduğum kadarıyla bu zamana kadar eşim birşey anlamaz diye hep tek gidiyordum doktora ama 2. düzey doplerde onu da götürücem kızımızı görücez hemm

canım bend eçektirdim 10 haftalıktı bebeklerim ikiz olduklarından ve sorun varmı bundan emin olmak için çektirmiştik... sonra 19 haftalıkken tekrar çektirmiştik ve çok güseldi herşey çok güsel göründü çok şükür .. inşallah sende hayırlı haberler alırın ... hımm bu arada ben 50 ytl.. vermiştim özel.

seherb merhaba sanırım ikiz bekliyosun hayırlı olsun Allah sağaslim kucağına almayı nasip etsin inş bişey sorabilirmiyim ikiz oldukları ne zaman belli oldu yada sen hissettinmi

Arkadaşlar Merhaba Bende ÇAPADAN GÜN ALAMADIM ÇOK DOLUYDU DOKTORUMDA 2 HAFTA İÇİNDE YAPILMASI GEREKLİ DEDİ BUNUN O YÜZDEN:1no2: 25 Haziranda Gün Aldim Medipol Dr. Hakan Apaydindan 2. Düzey Usg Için Normal 260 Ytl Dediler Ssk Için 150 Ytl Dediler Oraya Giden Varmi Yaptiran Ne Kadar ödediler Acaba Benmi Yanliş Anladim Tekrar Arasammi Sonuçta 260ta Olsa Mecbur Gidicem Ama Zaten Zorla Gün Aldim Günleri Hep Dolu... Geçen Sene Gidenler Var 170 Dedilerde Acaba Benmi Yanliş Anladim Yada Onlar 2. Düzey Değilde 2'li Test Falanmi Anladilar:sm_confused:fisfisfis

2. düzeyse bildiğimiz ultrason cihazı gibi,renksiz ama bebeği diğerine göre daha net görüyosun.Sonuçlar hemen alınıyor,benim 15 dk ancak sürmüştü,çok şükür bişe yok denildi,renklisini bende tam olarak bilmiyorum ayın 19unda girip bebeğimi daha net göreceğim inş.

24. haftaya kadar cekiliiyor bende gectiğimiz hafta cektirdim. bebeğin tüm organlarına ince ince bakılıyor 4 boyutlu ultrasonda.. raporu yazılıyor ve o anda sonucu alınıyor. ben ve 2 arkadasım kosuyolu görüntüleme merkezince cektirdik. normal fiyatı 200 ama pazarlıkla indirim yapıyorlar

bende salı günü gideceğim renkli ultrasyona ya bazıları neden çok para ödemiş anlamadım.bize 40 ytl dediler acaba sizin dediğiniz başkamı

kızlar benim doktorum benden ayrıntılı ultrason istemedi ve sanırım ben geç kaldım çektirmek için çünkü 26 haftalık oldum

bende şu an 19+4 teyim doktor 1 ay içinde yaptır dedi erdem hastanesine gidiyorum sordum çakmaktaki erdem de yapılıyor uzman bakarsa 250 prof.bakarsa 275 dediler. görüntüleme merkezlerinde de 90 tl afiyete de sordum ordada 100 tl orda yaptırıcam sanırım

canım ben 22 haftalıkken çektirdim eğer renkli ultrason derken dopplerden bhsediyosan ben sonomed de çektirdim 240 ytl ödeim yarım saat sürdü bebeğin bütün organlarını incelediler benim kızımın malesef akciğerinde kist çikti o bizi baya üzdü ardından amniosentez yapıldı 1. testimiz temiz cıktı diğer testimiz 15 gün sonra cikacak inş oda temiz çıkar bundan sonra her hafta kontrol olacagız duruma göre erken de doğabilirmiş...

size acill ulaşmamız lazım acilll

bizim bebektede kistçıktı tarihe göre sizin bebek suan 2 yasında olması lazım nasıl bi süreç geçirdiniz bebegin sağlık durumu nasıl..

bizde 20+5 yaptırdık önce kendi doktorum yaptı sonra özel bir radyologda yaptırdım 290 tl ödedik bebişimin bütün organlarını inceledi çok şükür bişey çıkmadı beyninde kist vardı oda küçülmüş Allahıma binlerce kez şükürler olsunki 20 dk sürdü sanırım sonucu hemen veriyor doktor

21-22 haftalıktık yanlış hatırlamıyosam...
bana kendi doktorum baktı..
ekstra bi ücret de ödemedik...

ben 22+4 te çektirdim rahat 50-60 dk sürdü çok şükür herşey iyi çeken dr çok iyidi torpil yaptı cd vermiyodu benim ki 2. düzeydi çünkü verdi üstelik renkli kısa ama olsun eşim çok tatlı dilli adamla iyi anlaştı çok güzeldi çok şükür:)delta hastanesinde 85 tl yapıldı:nazar:

kızlar ben de 22 haftamdayım..bu organ taraması oluyo demi..ve ne dicem 2. düzey ultrason mu,doppler mi veya 4. boyut da yazan olmuş anlamadım kızlar yardımcı olur musunuz??organlarına tek tek bakılanda bahsediyorum..

canım ben 22 haftalıkken yaptırdım yeni yani
ama benimkinde sadece organlara bakıldı bebeğin resmini veren yüzünü gösteren cd verilen değil...bu üç boyutlu ultrason......klasik ultrason yani ....sadece bebeğin kan akışına plesentaya beynine böbreğine kemiklerine bakıyor....ayrıca renkli 4 boyutlu ultrason var cd verilen bebeğin yüzünü gösteren o da ayrı sanırım dışarda da pahalı....benim doktorumun muayenesinde var 1 ay sonra ona gideceğim....

21-22 haftalıktık yanlış hatırlamıyosam...
bana kendi doktorum baktı..
ekstra bi ücret de ödemedik...

mrb bende rnkli dopler çektireceğim uygun fiyat araştırması yapıyorum, doktorunuz hangi hastanede ve ismi nedir acaba?teşekkürler

detaylı usg de sınır 23.hafta sonrasında sonuç alınamıyor haberiniz olsun.ben 22-23 haftalar arası bir doğumevinde yaptırdım randevulu gittiğim için sıra beklemedim profesör eşliğinde iki doktor birden baktılar ve hiçbir ücret ödemedim.

hangi doğum evinde yaptırmıştınız?

X