Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımın rengini papatya suyuyla açsam zarar verir mi?

limonkiz

Ağlamam artık gidenlere ♫
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
1.064
93
Mrb arkadaşlar benim saçlarım sarı-kahverengi arası bişey küçkken çok sarıydı gittikçe koyulaşıyo henüz kahverengi degil ama koyu sarı ben saçlarmın rengini biraaz daha açmak istiyorum yazın papatya suyuyla açsam ne kadar açar bide zarar verir mi? birde tenim çok beyaz birazcık da kırmızı yazın yanabilirmiyim ? Lütfen yardım edinn

cnm tabi ki açabilirsin bir kaç kez uygulanıor sanırım papatya büyük ihtimal kumralsın kendi saçında olduğu için kolay açılacağını düşünüyorum

canım sanırım kumralsın yazın acman daha iyi olur surup gunesın altında bekle acılır canım ama papatyayla acıldgnda cıkan renk o kadar ıyı olmuo bnden solemesı görüsürz

hyır ben kumral degilim saçlarım koyu saı gibi bisey yanı çok da koyu degil neyse sarı iste :d

Mrb arkadaşlar benim saçlarım sarı-kahverengi arası bişey küçkken çok sarıydı gittikçe koyulaşıyo henüz kahverengi degil ama koyu sarı ben saçlarmın rengini biraaz daha açmak istiyorum yazın papatya suyuyla açsam ne kadar açar bide zarar verir mi? birde tenim çok beyaz birazcık da kırmızı yazın yanabilirmiyim ? Lütfen yardım edinn

avonun yeni kataloğunda gördüm saçlarda sarı gölge gibi tonlamalar yapıyor doğalmışta bir bak istersen saçı senin gibi olnlara süper oluyormuş fiyatıda 9 ytl de şuan güneşten renk açılmış gibi duruyor saçlara zarar vermiyor sarı ve kumral renkli saçlar için adı" sarı gölge yapan solüsyon" diye geçiyor

X