Gebeliğe Hazırlık kizlar cok moralim bozuk idrar testiyle gebelik testi yapanlar akin lutfen!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar bu ay 6. silamami yaptirmistim ve 6 mayista kan testi yapilacakti gebelik varmi diye ...ve daha 4 gun olmasina ragmen dayanamayip idrar testi yaptim negatif...sizlerden sanirim 4-5 gun kala idrar testi yapip pozitif sonuc alanlar vardi...bana sonuclarinizi yazarmisiniz...kac gun kala yaptiniz ve sonuc neydi????senağlamasenağlama

mehayım çıkmayadabilir canım ya. öyle düşünme mesela erkekse daha geç çıkıyor çıksa da silik oluyor diye biliyorum.

belirtin falan varmı canımcım.

ben mesela 2 gün kala yapmıştım dış gebelikte.. çoooook çooook silikti böyle ışığa bakınca ancak görünüyordu.

canim kasiklarim agriyor bir haftadir goguslerimde tabi...ama bu bazen adet belirtiside olabiliyor cok uzgunum canim anlatamam....yikildim!!!!

ayy canım benim hatırlarsan bzim olaylar aynı zamana gelmişti. canım allahtan hayırlısı ne diyelim.

ama sen o teste pek güvenme derim.

bak geçen ay bende de 4 test yaptık silikti korktum yine dış gebelik olacak diye sonra gittim kan testine bişey yokmuş çok şükür.

idrar testleri pek de güvenilir değil bence.

dun atesimi olcmustum 36.4 sanirim gebelik yok :KK43:((((((( dayanamiyorum artik ruhum aciyor!!!!!!!

canım lütfen öyle düşünme bak. sen daha önce gebe kaldın demekki kalabiliyosun.

canım nolursun öyle yapma. ateş de çok önemli değil. üşütmüş olabilirsin. yanlış olabilir.

ayy canım benim hatırlarsan bzim olaylar aynı zamana gelmişti. canım allahtan hayırlısı ne diyelim.

ama sen o teste pek güvenme derim.

bak geçen ay bende de 4 test yaptık silikti korktum yine dış gebelik olacak diye sonra gittim kan testine bişey yokmuş çok şükür.

idrar testleri pek de güvenilir değil bence.

evet canim bizim olylar ayni zamana gelmisti ve ben kendime uzulurken senin yazdiklarini okuyunca kendimi birakip senin icin uzulmeye ve dua etmeye baslamistim...dedigin gibi Allahtan hayirlisini isteyelim cznim insallah birdahaki daha saglikli bebisler olur....a.s.

canım lütfen öyle düşünme bak. sen daha önce gebe kaldın demekki kalabiliyosun.

canım nolursun öyle yapma. ateş de çok önemli değil. üşütmüş olabilirsin. yanlış olabilir.

canim ben asilamayla gebe kalmistim kendiliginden olmmisti malesef 3. asilamamdi ve bu aykide 6. asilamaydi :KK43:((((((

canım öyle düşünme olsun aşılama da olsa tutmuş bi şekilde yine olur.

bak şimdi de benim aynı oldu. konu açmıştım valla kendimi bıraktım senin için üzüldüm şimdi. ama nolur kötü düşünme emi. daha bişey belli değil canım ya.

son günde ısısı yükseleni de duydum ben. belli olmaz orası.

canım öyle düşünme olsun aşılama da olsa tutmuş bi şekilde yine olur.

bak şimdi de benim aynı oldu. konu açmıştım valla kendimi bıraktım senin için üzüldüm şimdi. ama nolur kötü düşünme emi. daha bişey belli değil canım ya.

son günde ısısı yükseleni de duydum ben. belli olmaz orası.

canim bu isi olayi dogrumu suphe ediyorum birazda mesele benim onceki gebeligimde 8.5 haftalik hamileyken isim 36.7 civarlarindaydi hic 37 olmadi!!!

mehaycim ben adetten uc gun sonra yapmistim koyu bir sekilde belirmisti. bide isi olayina gelince benim adet gectikten sonra birden yukseldi cnmadet gunlerine yakin 36.5 -36.6 oluyodu adet gunu birden 37 oldu senin gunun gectimi cnm kacinci gunun bugun

canim bu isi olayi dogrumu suphe ediyorum birazda mesele benim onceki gebeligimde 8.5 haftalik hamileyken isim 36.7 civarlarindaydi hic 37 olmadi!!!

işte canım diyorum ya. derece sorunlu olabilir. aynı saatte ölçmemiş olabilirsin. bişey içtiysen kalktıysan düşebilir. vs vs... ayrıca herkeste bir olmuyo.

sen ısıya fazla takma derim.

mehaycim ben adetten uc gun sonra yapmistim koyu bir sekilde belirmisti. bide isi olayina gelince benim adet gectikten sonra birden yukseldi cnmadet gunlerine yakin 36.5 -36.6 oluyodu adet gunu birden 37 oldu senin gunun gectimi cnm kacinci gunun bugun

evet canım bak mehaycım olabiliyor işte. son günde yükselenler de oluyor. önceden yükselicek diye bi kaide de yok yani.

canim gunum gecmedi daha 4 gun var daha onceki gebeligimde 34 gun gecince pozitif cikmisti ve yineher zamanki gibi oncesindede dayanamayip tast yapip negatifi gormustum ve yine gordum!!!!6 mayis adet gunum!!!

işte canım diyorum ya. derece sorunlu olabilir. aynı saatte ölçmemiş olabilirsin. bişey içtiysen kalktıysan düşebilir. vs vs... ayrıca herkeste bir olmuyo.

sen ısıya fazla takma derim.

evet canım bak mehaycım olabiliyor işte. son günde yükselenler de oluyor. önceden yükselicek diye bi kaide de yok yani.

canm benim yaa icimi rahatlattin biraz ama yinede kafaya takmadan edemiyorum ruyalarima girdi cift cizgi ustelik ikizlere hamileydim falan filan...kafayi yiycemsenağlama

kizlar bu ay 6. silamami yaptirmistim ve 6 mayista kan testi yapilacakti gebelik varmi diye ...ve daha 4 gun olmasina ragmen dayanamayip idrar testi yaptim negatif...sizlerden sanirim 4-5 gun kala idrar testi yapip pozitif sonuc alanlar vardi...bana sonuclarinizi yazarmisiniz...kac gun kala yaptiniz ve sonuc neydi????senağlamasenağlama

canım inşallah hamilesindir. ben adetime 4 gün kala yaptığımda negatifti ama bi gün gecikince test pozitif gösterdi ve şuan hamileyim... yani bence adetini beklea.s.

canım inşallah hamilesindir. ben adetime 4 gün kala yaptığımda negatifti ama bi gün gecikince test pozitif gösterdi ve şuan hamileyim... yani bence adetini beklea.s.

ayy canim aslinda testi yarin yapacaktim demistim belki 3 gun kala cikar ama dayanamayip bugun yaptim ....zaten adetimi bekleyip kan testi yaptiricam 14. gun ama testi yaptirmadan veya yaptirip sonuc beklerken adet olunca cok moralim bozuluyor...kac defa yasadim ayni seyi cesaretim kalmadi artik...

canim gunum gecmedi daha 4 gun var daha onceki gebeligimde 34 gun gecince pozitif cikmisti ve yineher zamanki gibi oncesindede dayanamayip tast yapip negatifi gormustum ve yine gordum!!!!6 mayis adet gunum!!!

mehaycım idrar testi için erken değilmi ???
benım arkdaşım aşılama ile 3üz hamiş kalmıştı ve inan idrarda çıkmadı :))
kanda çıktı hamiş Olduğu
hem bak 3.aşılamanda hamiş kalmışın bi şekilde
bak ben 4yıldır yumurtlama takibi 2 aşılama oldum
ama Hiççç hamiş olamadım şimdiye kadar bakalım kısmet mayısa,taki 3.aşılamada
en azından sen gebe kalabildiğini biliyorsun bu Bile Gusel bence inanki ...
bence Sen kantestide yaptır..
evet Canımız acıyor ama elimizden bişe Gelmiyor Bitanem
a.s.

canım benim bak gördün mü.. olabiliyor işte. sen bekle derim ben.

ayy canim aslinda testi yarin yapacaktim demistim belki 3 gun kala cikar ama dayanamayip bugun yaptim ....zaten adetimi bekleyip kan testi yaptiricam 14. gun ama testi yaptirmadan veya yaptirip sonuc beklerken adet olunca cok moralim bozuluyor...kac defa yasadim ayni seyi cesaretim kalmadi artik...

canım benim sakın sitres yapma moral bozukluğu hiç iyi olmaz senin için... zor biliyorum ama beklemek zorundayız ben de ısı takibi yapıyordum ısım 36.6 lardaydı ama gecikdiği ilk gün sabah ölçtüğümde 37.8 di ama bir iki gün böyle sürdü şimdi gene 36.6 yada 5 yani düşük bence sen ısı olayına da fazla takılma derim ben çünki herkez de farklı olabilir hem bence erken daha kesin konuşmak için en sağlıklısı kanda gebelik testi umarım beklediğin sonucu alırsın...

X