Şampuan ve Saç Kremleri Tresan Tonik...

island

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
5.967
1.319
selam kızlar,
Tresan tonik kullanan var mı?ben şampuanını ve saç kremini kullanıyorum çok memnunum.Kullananlar yorumlarını yazarsa sewinirim.saçta nasıl bir değişim oluyor?Farkedilir derecede olumlu bir etkisi var mı?
a.s.

:benim saçlarım ince telli olduğu için çok dökülüyo canım bide kıvırcık olduğu için zor şekle giriyo...toniğini banyodan sonra diplerine yedirerek iyce sürüyorum .hem mis gibi kokuyo hemde saçlarımı besliyo ..yağlanmasını geciktiriyo...hatta yağlansa bile tekrar sürüyorum yeni yıkanmış gibi pırılpırıl yapıyo....saçlarım daha güzel şekle giriyo..:smiley-cool:.

:benim saçlarım ince telli olduğu için çok dökülüyo canım bide kıvırcık olduğu için zor şekle giriyo...toniğini banyodan sonra diplerine yedirerek iyce sürüyorum .hem mis gibi kokuyo hemde saçlarımı besliyo ..yağlanmasını geciktiriyo...hatta yağlansa bile tekrar sürüyorum yeni yıkanmış gibi pırılpırıl yapıyo....saçlarım daha güzel şekle giriyo..:smiley-cool:.

aaa ne güzelmiş benim de saçlarım yağlıdır hemen alıp kullanayım o zaman teşekkürler canım:1hug:
kızlar başka deneyimlerini paylaşacak olan yok mu?a.s.

ben bugün aldım yıkadım az önce jölesini de aldım.Çok kepeğim vardı kaşıntı yapıyordu.inşallah iyi gelir.Pek köpürmüyor .

ben bugün aldım yıkadım az önce jölesini de aldım.Çok kepeğim vardı kaşıntı yapıyordu.inşallah iyi gelir.Pek köpürmüyor .

iyi gelir inşallah canım toniğini de aldın mı ya ben kaç zamandır arıyorum şampuanı kremi her yerde war toniğini bulamadım sen nerden aldın?a.s.

tresanı bende uzun zamandır kullanırım memmunum
kremi ve toniğinden haberim yoktu kremini bende bir bakınayımda alayım yerimseniben
saçlarım boyalı olduğu için kullanmam gerekiyor

ya ben hala bulamadım bu toniği kaç yere baktım satılmıyor:sm_confused:

Saç derisindeki tıkanmaya iyi gelirmi diye sormuştum ama cvb veren olmadı yaaa :KK43:
canim hatirliyorsan ben konu acmistim sac diplerim icin,gene baktirdim baska bir yerde gayet guzel cikti bende gordum,bu arada ne yaptim,priorinin hapini kullaniyorum ama sampuani bitince almadim,gliss acik kahverengi olani kalmisti evde ona devam ettim ama once otacinin isirgan otu sabunuyla yikadim ikinci kez sampuanla,ve en onemlisi bol bol masaj yaparak duruladim cok tirnaklamadan,simdi bende tresan isirgan sampuani ve tonigini aldim yakinda kullanmaya baslicam diger sampuan bitsin,kullandiktan sonra yine baktircam sonuclar ne olacak

canim hatirliyorsan ben konu acmistim sac diplerim icin,gene baktirdim baska bir yerde gayet guzel cikti bende gordum,bu arada ne yaptim,priorinin hapini kullaniyorum ama sampuani bitince almadim,gliss acik kahverengi olani kalmisti evde ona devam ettim ama once otacinin isirgan otu sabunuyla yikadim ikinci kez sampuanla,ve en onemlisi bol bol masaj yaparak duruladim cok tirnaklamadan,simdi bende tresan isirgan sampuani ve tonigini aldim yakinda kullanmaya baslicam diger sampuan bitsin,kullandiktan sonra yine baktircam sonuclar ne olacak

canım nerden aldın ben bulamıyorum toniğini bi de fiyatını öğrenebilir miyim?a.s.

bende toniği ve şampuanı kullanıyorum memnunum saçıma parlaklı veriyor üstelik toniğin kokusuda çok hoş eczanelerde bulabilirsiniz ama hepsinde olmuyor yanlış hatırlamıyosam 23 YTL ye almıştım biraz pahalı ama ben memnunum

bende toniği ve şampuanı kullanıyorum memnunum saçıma parlaklı veriyor üstelik toniğin kokusuda çok hoş eczanelerde bulabilirsiniz ama hepsinde olmuyor yanlış hatırlamıyosam 23 YTL ye almıştım biraz pahalı ama ben memnunum

:1shok:bu eczaneler hep kazıklıyor zaten ben markette 16 ytl ye görmüştüm ama şu anda satılmıyor birkaç yere baktım bulamadım eczaneden almak zorunda kalacağım galiba
canım bir de nasıl uyguluyorsun pamukla mı sürüyorsun?a.s.

canım nerden aldın ben bulamıyorum toniğini bi de fiyatını öğrenebilir miyim?a.s.

canim ben carrefourdan almistim belki orada vardir gerci ciglide var sadece carrefour,bende izmirde yasiyordum onceden simdi istanbuldayim,neresindesin bilmiyorum ama 10 milyon civarinda aldim sanirim

canim ben carrefourdan almistim belki orada vardir gerci ciglide var sadece carrefour,bende izmirde yasiyordum onceden simdi istanbuldayim,neresindesin bilmiyorum ama 10 milyon civarinda aldim sanirim

izmir'deyim ben de canım teşekkürler çok yolum düşmüyor ama eczanelere de 2 katı para wermek istemiyorum sengözlerimebaksanab

:1shok:bu eczaneler hep kazıklıyor zaten ben markette 16 ytl ye görmüştüm ama şu anda satılmıyor birkaç yere baktım bulamadım eczaneden almak zorunda kalacağım galiba
canım bir de nasıl uyguluyorsun pamukla mı sürüyorsun?a.s.evet canım ya çok pahalı geldi banada :1shok:ama bende çok aradım bulurbulmazda aldım

uygulaması da saçını yıkadıkdan sonra tümüne diplerden başlamak üzere döküp parmaklarınla masaj yapar gibi yediriyorsun okadara.s.

s.a arkadslar sac tellerinide kalınlastırıyomu özellikle sacı ince telli olupta kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim:teselli:

s.a arkadslar sac tellerinide kalınlastırıyomu özellikle sacı ince telli olupta kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim:teselli:

ben bugün eczaneye sipariş werdim yarın elimde olur sonuçları bildiricem canım ben şampuanını ve saç kremini kullanıyorum saçlarım çok canlı gözüküyor boyayı da bıraktım onun da etkisi var ama saçlarım dolgun gözüküyor içine bepanten evigen 1 tatlı kaşığı da bal kattım. şimdilik iyi gidiyor. Bir de toniğini denemek istedim.a.s.

tresan şampuanı 2 kere kullandım ama hala saçlarım dökülüyo benim özellikle banyoda:kızgın: Acaba daha sonradan mı etkisini göstercek??:sm_confused:

X