Crinone jel kullananlar

Merhaba, ben de gunde 2 kez kullaniyorum jeli. İlk doktorum yazdiginda eczane karsilamiyor demisti ben de hep bugune kadar normal ucretinden aliyordum. Ama simdi buradan okudum yazdirildigini. Yazdirilinca ucret ne oluyor, bundan sonra yazdirayim bari :KK43:

Kızlar jeli sıktıktan sonra ayaklarınız havada 5 dkka bisiklet sürer gibi pedal çevirin hem kalkmamış olur hemde dağotmış olursunuz

Bu hareket bebiş için riskli canım Allah muhafaza. Ben jelimi sıkıp 45 dk dizlerim büküp yatıyorum dizlerim yorulduğunda sol tarafıma dönüp dizlerim aynı şekil.

Bu hareketi bana doktorum söyledi ve bu hareketi yapıp gebe kalan arkadaşlar var çok karnına çekmiyosun yavaş yavaş yap spor gibi değil hareket olsun diye neyse yinede sen bilirsin

Arkadaşlar bir konuda acil fikrinize ihtiyacım var. Transferin 8.günündeyim. Vajinal jeli günde 1 kez sabahları kullanıyorum. Bisiklet çevirme egzersizi yapıyorum.Bu sabah tuvalette kalıp gibi peçeteye geldi bikaç günlük jel gibi rengi normal. Böyle bir tecrübe yaşayan var mı? Teşekkür ederim

Merhaba, ben de gunde 2 kez kullaniyorum jeli. İlk doktorum yazdiginda eczane karsilamiyor demisti ben de hep bugune kadar normal ucretinden aliyordum. Ama simdi buradan okudum yazdirildigini. Yazdirilinca ucret ne oluyor, bundan sonra yazdirayim bari :KK43:
canım yazılıyor. ben aile hekimine yazdırdım 3x1 kullanım olarak 4 lkutu birden karşıladı devlet. çok da pahalı olmuyor

Bu hareket bebiş için riskli canım Allah muhafaza. Ben jelimi sıkıp 45 dk dizlerim büküp yatıyorum dizlerim yorulduğunda sol tarafıma dönüp dizlerim aynı şekil.
canım bunu ilk defa duydum. benim doktorum ve diğer kullanan arkadaşlar ve ilaçın kağıdında jeli kullan ve 15 dk evin içinde yürü yazıyor. neden yatıyorsun onu anlamadım doktorum sakın yatma sık ve dolan evde dedi. o şekilde faydası oluyormuş.

Kızlar crinone jel hakkında soracaklarim var. Hamileliğin ilk aylarında kullanmıştım tahriş ve kanama yaptı. Dr biraktirdi. Şimdi 5 aylık hamileyim ve Dr tekrar başlattı. Siz nasıl kullanıyorsunuz korkuyorum. Ucunu kırdıktan sonra kalan tirtiklar yara ediyor. Bir de ne kadarını ileriye istiyorsunuz?

crinıon jel bende siyah tortu şeklinde geliyor sizdede siyah gelen var mı

Kızlar bana yardımcı olmayacak mısınız jeli nasıl uyguluyorsunuz? Benim vajinami acıtıyor ve tahriş edip kanatiyor. Sizde de oluyor mu?

Kızlar crinone jel hakkında soracaklarim var. Hamileliğin ilk aylarında kullanmıştım tahriş ve kanama yaptı. Dr biraktirdi. Şimdi 5 aylık hamileyim ve Dr tekrar başlattı. Siz nasıl kullanıyorsunuz korkuyorum. Ucunu kırdıktan sonra kalan tirtiklar yara ediyor. Bir de ne kadarını ileriye istiyorsunuz?
Vajinal jel olduğu için ben yaklaşık 2 parmak itiyorum hatta ucunu döndürerek açıp jeli verdiğim bölge de de aparatı hafifçe döndürüyorum dümdüz itince tahriş ediyor benim de bir defada sıkıp çıkartıyorum 10 dk yatıyorum sonra 10 dk evde yürüyorum erken kalkarsam jel çıkacak gibi oluyor.

Vajinal jel olduğu için ben yaklaşık 2 parmak itiyorum hatta ucunu döndürerek açıp jeli verdiğim bölge de de aparatı hafifçe döndürüyorum dümdüz itince tahriş ediyor benim de bir defada sıkıp çıkartıyorum 10 dk yatıyorum sonra 10 dk evde yürüyorum erken kalkarsam jel çıkacak gibi oluyor.
Şükür sonunda cevap yazan oldu teşekkür ederim. Ben de çok fazla itemiyorum, hepsinin itilmesi gerekiyor galiba. Evet tahriş ediyor ya bir de öyle deneyim bakalım.

Şükür sonunda cevap yazan oldu teşekkür ederim. Ben de çok fazla itemiyorum, hepsinin itilmesi gerekiyor galiba. Evet tahriş ediyor ya bir de öyle deneyim bakalım.
Ben hepsini itmek gerek diye bilmiyorum ya ben mi yanlış biliyorum şüpheye düştüm şimdi. Benim 8 gün önce transferim gerçekleşti valla bebek tam nereye tutunur ben ona zarar verir miyim bilemediğimden çok itmedim :KK43:

Ben hepsini itmek gerek diye bilmiyorum ya ben mi yanlış biliyorum şüpheye düştüm şimdi. Benim 8 gün önce transferim gerçekleşti valla bebek tam nereye tutunur ben ona zarar verir miyim bilemediğimden çok itmedim :KK43:
Ne kadar ileriye giderse o kadar iyidir ama senin transfer çok yeniymiş belki bi zararı olur. Yanlış bilgi vermek istemem.

Ne kadar ileriye giderse o kadar iyidir ama senin transfer çok yeniymiş belki bi zararı olur. Yanlış bilgi vermek istemem.
Geri çıkmadı da hiç hani bir sonraki jel kullanımında aparata bile bulaşmadı kalıntı ondan birazda araştırmadım

Benden ara ara su gibi renksiz akıntı geliyor. Aynı su dökmüş gibi. Aceba bu jel den dolayı mı?

Jeli 16. Haftada biraktim. Hala tam temizlenemedi icim. Kac hafta olmasina ragmen parca parca jel geliyor. Bazen kocaman ceviz buyuklugunde bazen nohit buyuklugunde. Ne zaman gecer bilmiyorum. Rengi degisik gelebilir. Kan kirmizi gelmedigi surece korkmayin kizlar.

X