Crinone jel kullananlar

crione grçekten berbat bişey bencedeeeeeeee geçen defa ben 1.5 aylık düşük yaptım o gerçekten beterdi ama hiç sevinemem,ştik zaten kandeğerleri düşüktü gebelik var ama düşükle sonuçlanır denildi 1.5 ay dayana bildi ozamn 3 taneydi şimdi 3 embiriyomun 2 canlandı 2 transfer edildi

HAYIRLI OLSUN CANIM

BU ARADA DÜŞÜKTEN SONRA KAÇ AY SONRA DONDURULMUŞLARI KULLANDIN

inşll bu sefer hayırlısıyla kucağına alırsın mavişcim bebişlerini darısı bizim ve tüm olmayanların başına inşll

kızlar cronel i opudan sonra kullanmaya başladım ve bende sizler kadar dertliydim ama şükürler olsun ki dr um 10. haftada kesti ve kurtuldum çok şükürr

maviş44 hayırlı olsun arkadaşım inşallah güzel haberlerle dönersin

Eresçim haklısın tahriş edip kahverengi akıntıları görmek hoş değil ama inanki geçiyor. Sen için rahat değilse transferini yapan dr na bir kontrole git hem için rahatlar hem bebişini görürsün. Bu arada kaç haftalıksın?

doktorum ankarada benim ankaraya gitmem imkansız gibi birşey. ama buradaki doktorum tanıdık ve onada çok güveniyorum. umarım geçer daha kötüye gitmeden. ama şöyle bir şey yapmaya karar verdim.eskiden crinone yi koyup 2 saat yatıyordum.hatta akşam koyduğumda onunla yatıyordum sabaaha ancak çıkıyordu.şimdi koyuyurum 10 dk yatıyorum.sonra biraz dolaşıyorum.dolaşmama rağmen 2 saate ancak geri çıkıyor.zaten burada da koyup gezin demişlerdi.bilmiyorum ama şimdi daha iyi gibi. hemşirede 5-10 dk yatsan yeter demişti önceden ama ben korkup çok yatıyordum.sence yeterlimi ebrizm.crinoneyi kullanan diğer arkadaşlar koyduktan sonra ne yapıyorsunuz????bu arada 7,5 haftalığım:nazar:

selam kıslar merhaba bısey sormak ıstıyorum ben 1 kes asılama yaptırdım tutmadı kıstler olustu şimdi tup bebek yaptırmak ıstıyorum ozelde yaptırıcam bahcecı klınıgınde acaba yaparlarmı ne usterler benden yardımcı olursanız sevınırım

doktorum ankarada benim ankaraya gitmem imkansız gibi birşey. ama buradaki doktorum tanıdık ve onada çok güveniyorum. umarım geçer daha kötüye gitmeden. ama şöyle bir şey yapmaya karar verdim.eskiden crinone yi koyup 2 saat yatıyordum.hatta akşam koyduğumda onunla yatıyordum sabaaha ancak çıkıyordu.şimdi koyuyurum 10 dk yatıyorum.sonra biraz dolaşıyorum.dolaşmama rağmen 2 saate ancak geri çıkıyor.zaten burada da koyup gezin demişlerdi.bilmiyorum ama şimdi daha iyi gibi. hemşirede 5-10 dk yatsan yeter demişti önceden ama ben korkup çok yatıyordum.sence yeterlimi ebrizm.crinoneyi kullanan diğer arkadaşlar koyduktan sonra ne yapıyorsunuz????bu arada 7,5 haftalığım:nazar:

:nazar:Maşallah allah sağlıkla büyütsün bebişini. Ben sabah 10.30 akşam 22.30 da yapıyorum crinonu. sabah yaptığımda iş yerimdeyim zaten gelip oturuyorum. İşim gereğide çok fazla kalkmıyorum yerimden. Akşamları ama sorma bu aralar çok erken uyuyorum 9 da daha başlıyorum gözerim kapanıyor eşim sağolsun her akşam 22.30 da uyandırıyor crinonu yapıp yatıyorum ne dolaşıyorum ne bi şey uyku olayım çok arttı çünkü.

rapor gıbı herhangi bısey ıstıyorlarmı sıgortada 3 aşılama gerekıyormus ya oyuzden sordum ozeldede bu gecerlımı acaba

rapor gıbı herhangi bısey ıstıyorlarmı sıgortada 3 aşılama gerekıyormus ya oyuzden sordum ozeldede bu gecerlımı acaba

Eğer devlet desteği alıcaksan 3 aşılama gerekiyor yada aşılamayla olamıyacak değerlere sahip olman gerekiyor.

aşılama yaptırdım tutmadı kıstler olustu çok korkuyom oyuzden aşılamadan tup bebeğin tutması daha yuksek dıye ıstedım tabı doktor daha iyi bilir bakalım 26 sında bahcecı klıgınde randevum var

maviş sana bişey soracaktım. şimdi bizde tüp bebek için rapor çıkardık rapor 1 aylıkmış ama biz haziranda gidicez tüp bebek yaptırmaya raporda 16 mayısda bitiyor yeniden çıkarabiliyormuyuz yardımcı olursan sevinirim

özelde yaptırcam canım orda nasıl oluyor bılgın varmı

Özelde masraflarının tamamını sen karşılıycaksan tüp bebeğe geçebilirsin dr unla konuşarak tabi ama üniversite yada ssk hastanelerinden heyet raporu alıp özele gidiceksen 3 aşiılama şartı var. Bende 3 aşılamadan sonra üniversite hastanesinden heyet raporumu alıp özel bir hastanede tüp bebek tedavimi oldum. Ama bunda sperm sayısı yetersiz bile olsa fsh ın çok yüksek bile olsa çok inceleniyor ve 3 aşılama kesinlikle şart.

maviş sana bişey soracaktım. şimdi bizde tüp bebek için rapor çıkardık rapor 1 aylıkmış ama biz haziranda gidicez tüp bebek yaptırmaya raporda 16 mayısda bitiyor yeniden çıkarabiliyormuyuz yardımcı olursan sevinirim

Ayrıca ilaçlarınıda bir an önce al çünkü 8 gün içinde heyet raporundan sonra ilaçlarıda alamıyorsun sen ilaçlarını al yaptıracağın kliniğe giriç-şini yaptır sonra haziranı beklemen gerekiyorsa beklersin. Ama girişini hemen yaptırmak zorundasın.

Açıkçası ben heyet raporum çıktığı gün ilaçlarımı aldım evime kist oluşumu vardı 21 gün bekledim ve tedavim başladı bu işler biraz riskli her şeyin önünde çok hızla hastanen ile görüşmelisin.

günaydın kızlarrr.... ya bişey sorucam....Siteden okuduklarıma göre bu crinone jeli tüp bebek tedavisi gören kişilere hamilelik öncesi ve hamilelikte belli bir haftaya kadar kullandırıyorlaR.
Ben tüp bebek tedavisi falan görmüyorum sadece bu ay ısı kontrolü yaptırıyor doktorum ama bu jelden verdi bana hemde sabah akşam günde iki kez... Ben geçen ay 10 gün arayla adet görmüştüm acaba düşümü yaptm KAFAM ÇOOOK KARIŞTI LÜTFEN BANA YARDIM EDİN...

günaydın kızlarrr.... ya bişey sorucam....Siteden okuduklarıma göre bu crinone jeli tüp bebek tedavisi gören kişilere hamilelik öncesi ve hamilelikte belli bir haftaya kadar kullandırıyorlaR.
Ben tüp bebek tedavisi falan görmüyorum sadece bu ay ısı kontrolü yaptırıyor doktorum ama bu jelden verdi bana hemde sabah akşam günde iki kez... Ben geçen ay 10 gün arayla adet görmüştüm acaba düşümü yaptm KAFAM ÇOOOK KARIŞTI LÜTFEN BANA YARDIM EDİN...

Bu ilacı sadece tüp bebek tedavisinde vermiyorlar canım endişelenme. İlacın amacı progesteron hormonu takviyesi menepozda bile kullandırııyor merak etme. Düşük yapmış olsaydın sana kürtaj yapılırdı endişelenme tedavine devam et.

sağol canım ya inşallah öyledir ama ben biyerde okumuştum. Yumurta kalitesiz bir sperm ile döllenirse adetle birlikte kendini atıyormuş yani bu durumda kürtaja gerek kalmıyormuş... Yani sen bişey anlamıyorsun adet oldun sanıyorsun ama aslında yumurta atıyorsun ayyyy walla ne ince işler bunlar...Hayırlısı olsun hepimiz için....

X