neden hamile kalamıyorum

M

melek32

Ziyaretçi
slmarkadaşlar.aranıza yeni katıldım.adetim 4gün gecikmişti çok umutlandım.ama 5. gün adet oldum.halbuki benim hiç aksamazdıgünü.neden öyleoldu sizce?ÇOK ÜZÜLDÜM VE KAFAM ÇOK KARIŞTI:çok üzgünüm

üzülme melekcim yaaa olluyo böle aksamalar istersen erken hamilelik belirtilerine gel biz orda birsürü bayan sohbet ediyoruz

canım benim 12 gün bie geciktigi oluyodu üzülme inş. olur.

güzelim neden hemen karamsarlığa kapılıyorsun? ne kadar zamandır olmuyor bebeğin? bak ben ikinci çocuğuma taa bir sene sonra hamile kalabildim..ben de senin gibi karamsardım olmayacak artık çocuğum diyordum ama yer gök dua...dualarını rabbimden esirgeme allahtan iste yeterki o her isteyeni geri çevirmez emin ol...

canım kendine sorun etme eger fiziki bi problemin yoksa yumurtlama gününü denk getiremiyosundur onun içinde medi smart uvolasyon testini tavsiye edebilirim ben kullandım ve hamile kaldım kullandıgım ay düşük yaptım ama kısmet degilmiş bir ay sonra yine denemeye başlıycam vee yine alıcam bu testten allah gönlüne göre versin

merhaba bende sitenize yeni katıldım ben 5 senelik evliyyim evliliğimizin ilk 6.Ayında hamile kaldım ve 2,5 aylık düşük oldu ondan sonrada işe girdim çoçuk düşünmedik şuanda 5 aydırki korunmuyoruz ama henüz hayla olmadı:KK43: doktora gittik herşeyin normal olduğunu söyledi folik asit verdi ve şuandada kullanıyorum allahım inşallah isteyen herkese nasip eder amin :KK43:

canım arkadaşlarım bebek olmasına en büyük etken psikolojik olsun olsun deyip deneme yaptığımda benimde olmadı her adet döneminden sonra gün hesapladım ama psikoloji okadar gerip kasmışki beni olmadı en sonund bende yeni evliğim boşver dediğimde bilmeden hamile kaldım malesef o 6 haftalıkken düştü ama kalabileceğimi gördüm düşükten sonmrada hiç korunmadık ve oldu dediğim gibi önce herşeyi poluruna bırakmak gerekiomuş ben onu anladım
olsun die okadar stres yapmışımki demekki strese karşı kapattı kendini vücüt ve o dönemlerde olmadı

slm canim uzulme cunki stres cok etkiliyomus bende 6 yilllik evlim 3 yildir korummadim halde benim de olmuyo doktorlar hic bisiy yok diyo her sey normal olmasina regmen kalamiyorum her ay hayalkirik ligi yasiyorum dusun meyim diyorum ama olmuyo umit ediyorum allah isteyen herkese en kisa zamanda verim canim.

cnm benim olabilir böyle şeyler
unutma stres en büyük etken oluruna bırak biraz

benimde olmuyooo 1,5seneyi geçtii korunmadımız halde olmuyooo :KK43:

slm arkadaslar ben daha yeni katildim....

bende iki yillik evliyim, evlendigimden beri hic korunmadim ve hamilede kalamiyorum doktorada gittim sorun yok dedi ama hamile kalamiyorum yardimci olursaniz sevinirim...

slm arkadaşlar bende hamile kalmak istiyorum ama olmuyor çok kafama takıyorum her adet zamanım geldiğinde acaba bu ay hamilemiyim diyorum ama sonuç negatif:KK43:bana yardımcı olurmusunuz tşk ederim

bende 3 gün gecikme yaşadım ve hemen test yaptırdım ama sonuç negatif çıktı moralmen yıkıldım .aslında bir kızım var 5 yaşında ikincisini çok istedim. ama dikkat ettim istediğim aylarda hep adet gecikmesi yaşıyorum doktora gitmedim henüz ama bence psikolojik.

slm arkadasşlar bnde aranıza yeni katıldım

benimde bebgim olmuyor bir bucuk yıllık evliyim eşimin spermlerinde hareketsizlik vardı geçen ay yine gittik doktora. 6 ay yumurtlama günlerinde deneyin o kadar kötü degil spermlerin durumu dedi ben de bu ay cok umutlandım...kafamçokkarıştı
10 unda hastalanmam gerekir ken 6 sında hastalandım aralıgın .cok kötü hissediyorum şimdi kendimi psikolojim tamamen buna adapte olmuştu ama yine olmadı sizlerle paylaşmak konuşmak istedim şimdiden teşekkür ederim..BEBıŞ ıSTEYEN HERKEZE ALLAH EN KISA ZAMAN DA NASıP ETSııNsenağlama

slm arkadaşlar bende hamile kalmak istiyorum ama olmuyor çok kafama takıyorum her adet zamanım geldiğinde acaba bu ay hamilemiyim diyorum ama sonuç negatif:KK43:bana yardımcı olurmusunuz tşk ederim

bnd senın gıbı benım de kafam cok karışık psikolajim bozuldu artık ha bu ay ha buay diye ne yapıcam bılomıyorum

Bende ilk geçen ay başladım korunmasız ilişkiye.Korunmak derken zaten ilaç kullanmıyordum eşim korunuyordu.Geçen ay ilk defa niyet ettik ve çalışmalara başladık.Çok umutluydum hemde çok ama sonuç negatif çıktı.Bu ay geçen ayki gibi sabırsız ve heyecanlı değilim ama tabii çalışmalar devam ediyorum.Öyle umutsuz bir bekleyiş denebilir benimkine.Hayırlısı olsun diyorum zaten herşey olacağına varıyor sabırsızlığın heyecanın gereği yok.Ben yapmam gerekenleri yapıyorum ve oluruna bırakıyorum.Bence sizde öyle yapın.Öteki türlü ne can dayanır bu bekleyişe nede yürek dayanır bu heyecana

hazan mrb çok geçmiş olsun seniokuken kendimi okumuş gibi oldum... benimde ilki mol komplet çoook zor zamanlar geçirdim tahmin edersinki...ikincisindede düşük yaptım ama küretaj yaptılar....şimdi düşünemiyorum 2 ay sonrasında yapmaya nasıl karar verdin...doktorlar 6 ay bekle diyorlar ya o yüzden soruyorum...korktunmu?ben çook korkuyorum...

:KK43::KK43:
slmarkadaşlar.aranıza yeni katıldım.adetim 4gün gecikmişti çok umutlandım.ama 5. gün adet oldum.halbuki benim hiç aksamazdıgünü.neden öyleoldu sizce?ÇOK ÜZÜLDÜM VE KAFAM ÇOK KARIŞTI:çok üzgünüm

:KK43: aynı dert bende de var

X