Vücut Kremleri Vücut Nemlendirici ve Yumuşacık Yapan Vücut Kremi Kullananlar Varmı Tavsiyeleriniz?

Vücut kremleri, losyonlar
arkadaslar cıldım cok kuru vucudumu nemlendırıp yumusacık yapan bı krem arıyorum nıvea ve dove kullandım daha once ama cok nemlendırmedı şöylee kokusu gusel fıyatı uygun bı krem olsun kullananların Tavsıyelerını beklıyorum:1hug: a.s.

arkdaşlar yeni kayıt oldum baktım diger üyeler yazmış bende yazdım oriflame üyesi oldumu ama üyeligim silindi neden ama:KK43:(oriflamenin nemlendirisini tavsiye ediyorum üyesi oldumdan değil kullanıp begendişgimden okş

bırde arkadaslar cıld doktorunun anneme verdıgı bı krem aslında kreme gore baya sıvı EXCıPıAL lipo bırde yıne aynı losyonun EXCıPıAL hydro oralanlarıda yazıo bırı %37 bırı %10 ben bunu okula gıderken bacaklarımı aldıktan sora suruodum ozmanlar... baya nemlı tutuo ama bacagımda kuru bı kac leke vardı onlarıda gecırmıstı bu sayede bılmıodum vucud nemlendırıcısı oldugunu dermotolojık ınceleyıncede farkettım yazın gunesten sorada surmek ıyı gelıomus sanrm bundan deneyebılırım tavsıyede ederım anneme sordugumda bunu soledıa.s

sivilce izleri için lipomu hydromuuuuuu

Son düzenleme:
bırde arkadaslar cıld doktorunun anneme verdıgı bı krem aslında kreme gore baya sıvı EXCİPİAL lipo bırde yıne aynı losyonun EXCİPİAL hydro oralanlarıda yazıo bırı %37 bırı %10 ben bunu okula gıderken bacaklarımı aldıktan sora suruodum ozmanlar... baya nemlı tutuo ama bacagımda kuru bı kac leke vardı onlarıda gecırmıstı bu sayede bılmıodum vucud nemlendırıcısı oldugunu dermotolojık ınceleyıncede farkettım yazın gunesten sorada surmek ıyı gelıomus sanrm bundan deneyebılırım tavsıyede ederım anneme sordugumda bunu soledıa.s

canım benim soruma cvp bekliyorum bacaklarımdaki leke ve yüzümdeki sivilce izleri için axcipial lipomu yoksa hydro mu hangisini kullanmalıyım

canım ben body shop'un çilekli body butter'ını kullanıyorum cildim özellikle bacaklarım kupkuruyken bile yumuşatıyo hem inanılmaz kalıcı bi kokusu var.
sen çilek istemiyosan farklı alternatifleride var hem..

Bebek yağını herkes öneriyor bende almayı düşünüyorum Excipial Lipo gayet güzel nemlendiriyor ama Hydro yu bilmiyorum ben eczaneye sorduğumda (Lipo için)kuru cildi nemlendirmek için,pullanmalar için ve alerjik reaksiyonlarda kullanılabilir dedi

daha önceden clarinsin bi parfümü vardı onun kremini sürüyordum şimdilerde bebiş yağı

canım senin topiğin birkaç topik üstünde vücudunuz çokmu kuru alın o zaman kendi ellerinizle hazırlayacağınız nemlendirici.çok uzun bi isim vermişim topiğime yeni farkettim neysedelikafadulden işte orda kuru ciltler için harika bir vücut nemlendiricisi tarifi verdim inan kullandıktan sonra cildine inanamayacaksın.hem pahalı vücut losyonlarınada on çeker.ben keselenip kullanıyorum bu verdiğim karışımı inanamıyorum vücudumdaki yumuşamaya.

benim de cildim çok kuru
bepanthol kullanıyorum ,kolay emiliyor öneririm ,en azından sadece 5 lira nemlendirmesi sana yeterli gelmese bile denemek için ekonomik olduğunu düşünüyorum.

kızlar forever young botanicals ürünlerini tek geçerim :hooray: vücut losyonunu kullanıyorum, bir de benim koltukaltlarımda koyu lekeler var, krem de sürsem yağ da sürsem geçmiyo vesselam :bbo: onun için de life plus' ın bi ürününü kullanıyorum, zaten forever young da life plus' ın bir markası, fiyatları da uygun, tavsiye ederim :icecream:

kizlar vucudu nemlendirmek için herhangi bir yağı kullanirken birkez daha düşünün, lakin birçok yağı çesitleri vucudda kıl ve tüğ çıkmasına sebeb oluyor, bebe yağlarıda buna dahil.

Son düzenleme:
Queen Helene's cocoa butter body lotion u hem harika kokusu hem de kalıcı nemlendirmesi ile gönlümü uzuuun yıllar önce fethetti :) 900 ml si 26 lira idi son aldığımda.ama çok uzun zaman dayandığı için güncel fiyatı bu olmayabilir.amerikan menşei bir ürün, deneyin vazgeçemiyeceksiniz :)

Bnyodan sonra bebe yağı sürüyorum ben . Sonrada vazaline cocoa butter sürüyorum her yerime . Kokusu hoş hşuma gidiyor yoğurt gibi bir kıvamı var . Gratis in cocoa butterleride var bende bazen onlarıda kullanıyorum onlarda güzel ..

Ben vaseline markanın yeşil olan kremini kullanıyorum. Hem çok güzel nemlendiriyor, hem ferahlık hissi veriyor, hem de çok güzel kokuyor. Ama cildin çok kuruysa bebe yağı banyodan sonra idealdir. Yalnız yağlarla ilgili duyduğum bir bilgiye göre banyodan önce sürülürse cilde daha iyi işlermiş çünkü banyo sırasında sıcak su ve buharla gözenekler açılıyor ama ne kadar doğru bilemem...

X