yavaş yürü kırma yumurtaları

kızlar pazartesi inşallah yumurtam toplanıyor çarşambaya transferim olur doktorum en büyüğü 20mm lik yumurtalarıma zarar gelmemesi için hoplayıp zıplama dedi ama ben kilolu olmama ragmen zıpırın biriyim bir türlü aklımda tutamıyorum bunu söylediği günün sabahı koşarak otobüse yetiştim allahtan yumurtalarımı kırmamışım inşallah bir koli yumurta toplayacaklar şaka bir yana kızlar kasıklarım müthiş agrıyor yumurtalar baskı yapıyor galiba sizde de olmuşmuydu

İnşallah sağlıklı yumoşların olur ve hayırlısıyla tutunur, yumurtalar büyükdükçe kasıklara baskı yapar normal yania.s.

kızlar pazartesi inşallah yumurtam toplanıyor çarşambaya transferim olur doktorum en büyüğü 20mm lik yumurtalarıma zarar gelmemesi için hoplayıp zıplama dedi ama ben kilolu olmama ragmen zıpırın biriyim bir türlü aklımda tutamıyorum bunu söylediği günün sabahı koşarak otobüse yetiştim allahtan yumurtalarımı kırmamışım inşallah bir koli yumurta toplayacaklar şaka bir yana kızlar kasıklarım müthiş agrıyor yumurtalar baskı yapıyor galiba sizde de olmuşmuydu

merhaba doktorum bana ilk başta dikkatli olmamı söylemeyi unutmuş bende spora gidiyordum bir akşam koşu bandında karnıma bir ağrı girdi kaldım öyle sonra dedim sanırım fazla hareket etmemem lazım ertesi gün doktora sorduk 'size hoplamak zıplamak yasak 'dedi çok komiğime gitmişti sanki çocuğa tembihlermiş gibi:roflol:
yumurtalar büyüdükçe ağrında artıyor canım hatta ben davul gibi şişmiştim sonradan indi şişliğim ama ağrılar bir süre daha devam etti
inşallah herşey yolunda gider öpüyorum seni:1hug:

benim 3. aşılamamda olmuştu kasıklarımda sancı, sanki sürekli tuvaletim varmış gibi geliyordu, yürümek bile ızdırap haline gelmişti. o zaman epey büyümüştü yumurtalarım. bakalım inşallah mikro yapılacağı zamanda büyür.
umarım seninde bol ve kaliteli yumurtan olur ve hayırlısıyla sonuçlanır.

canım inşallah yeteri kadar ve kaliteli yumişlerin toplanır.. az kalmış zaten..:))
yarın için toplamada bol şanslar...a.s.

BENİM ÇOK AĞRIM OLUYOR BELİM KASIKLARIM SANKİ TUVALETE GİTSEM RAHATLIYACAĞIM GİBİ AMA ALINDIKTAN SONRA UNUTUYORSUN BAŞAK HEYECAN KAPLIYOR İÇİNİ YÜCE MEVLAM İNŞALLAH YUMOŞLARINLA BİR ÖMÜR BOYU SAĞLIKLI MUTLU NASİP EDER

canım umarım hayırlı haberııde alırız Allah yardımcın olsun

hayırlısı olsun Cnm umarım yumişlerin balon gibi Balon gibi kaliteli olmuşlardır.. ve inşallah en iyi şekilde Döllenir ve transfer Sonrası sana sımısıkı tutunurlar..
bende bugun 3.ve son aşılamam için iğnelere başladım umarım benimde Budefa yumişlerim Bolbol kaliteli olurda Budefa meleğime Budefa kavuşurum allah herkesin gonlunden Geçen dileği Kabul etsin..

kızlar biliyormusunuz on yedi yumurtam olmuş fakat overlerim çok şişmiş yani karında ohss olabilir diye bütün embriyoları donduracaklar ya haziranda ya temmuzda transfer olacak diamond senin dondurulmuş embriyo ile oldu bebegin ama benim bildiğim dondurulmuşta şansım azalıyor
ayrıca kim ne derse desin kızlar ben yumurta toplanınca çok acı çektim ilkindede şimdide agrı eşiğim çok düşük diye doktoru uyarmıştım ama ciddi agrım oldu bir de bol bol uyudum allahtan hafif anestezi uyguluyorlar yoksa ben üç gün uyanamazdım

kızlar biliyormusunuz on yedi yumurtam olmuş fakat overlerim çok şişmiş yani karında ohss olabilir diye bütün embriyoları donduracaklar ya haziranda ya temmuzda transfer olacak diamond senin dondurulmuş embriyo ile oldu bebegin ama benim bildiğim dondurulmuşta şansım azalıyor
ayrıca kim ne derse desin kızlar ben yumurta toplanınca çok acı çektim ilkindede şimdide agrı eşiğim çok düşük diye doktoru uyarmıştım ama ciddi agrım oldu bir de bol bol uyudum allahtan hafif anestezi uyguluyorlar yoksa ben üç gün uyanamazdım

çok sevimdim 17 yumişeeee dikkat et kendine
hakaten Çok ağrımı oluyor ya yumişler topalnırken benımde ağrı eşiğim çok düşüktür.. :KK43: zaten rahim kanalımda darlık var aşılama Bie Zor Geçiyor Zor oluyorrrr
tamamen nie uyutmadılar senı cnm ya Nerde yaptırıyorun tüpbebişi Sen ?

çok sevimdim 17 yumişeeee dikkat et kendine
hakaten Çok ağrımı oluyor ya yumişler topalnırken benımde ağrı eşiğim çok düşüktür.. :KK43: zaten rahim kanalımda darlık var aşılama Bie Zor Geçiyor Zor oluyorrrr
tamamen nie uyutmadılar senı cnm ya Nerde yaptırıyorun tüpbebişi Sen ?

brüksel kadın saglıgı merkezinde uyudum fakat uyanınca agrım çok oldu on yediden 12 sinde folikül çıkmış gidişat iyi nefes almakta zorlanıyorum bu ohss çok tehlikeliymiş e_2 4500 üzerinde ve 20 folikül varsa tedavi sonlandırılmalı yada embriyolar dondurulmalıymış

Geçmiş olsun canım,tabi ki ağrının toplanan yumurta sayısıyla arttığı bir gerçek.baya çok yumurtan olmuş ve bence çok şanslısın.Şimdi güzeelce rahmin dinlenecek,istenilen kalınlığa getirilecek ,bir sürü de embriyon olacak sağlıklı bir şekilde yapılacak transferin.Şansın falan da azalmıyor,bence artıyor çünkü rahim dinlenecek,sen dinleneceksin,daha az stresle yapacaksın bu işi.İnan bak çok farklı olacak.Sadece biraz daha sabır.a.s.

brüksel kadın saglıgı merkezinde uyudum fakat uyanınca agrım çok oldu on yediden 12 sinde folikül çıkmış gidişat iyi nefes almakta zorlanıyorum bu ohss çok tehlikeliymiş e_2 4500 üzerinde ve 20 folikül varsa tedavi sonlandırılmalı yada embriyolar dondurulmalıymış

Çok çok geçmiş olsun arkadaşım çok dikkat et kendine
inşallah embriyolar transfer oluncada sana sıkıca tutunur ve tüm çektiklerini unuttururlar..
gönlünden geçen Dilek gerçek Olsun inşallah :emir_bebek:

X