Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saçlarına birşeyler uygulayıpta gürleştiren varmı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

hanxixmsultan

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
161
16
kızlar benim eskiden gür saçlarım vardı ama zamanla azaldıözellikle ayrım yeri sanki açılıyor gibi geliyor bana.saçları gürleştiren birşey varmı.Deneyimlerinizi benimle paylaşın lütfen.ben ısırgan iyi geliyor diye duydum deneyen varmı????

Ewet arkadaşlar saç gürleştirmek için öneriler istiyorum bende hala düzgün bişey öğrenemedim.Kullanan ve sonucunu alan arkadaşlar yazarlarsa çok sevinirim..

valla aynı dertten muzderibim yasım henuz 28 olmasına ragmen kafamda sac kalmadı diyebilirim cildiyeye gittim bi problem cıkmadı psikolojik olabilir dedi.ya cok üzülüyorum sacımı sıfıra vurdum yılan yagı die bişey cıkkmıs acep denesem iyi gelirmiki
deniyenleriniz varmıki insan bişeye guvenemiyoki bu devirde benimde fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylasırsanız sevinirim arkadaslar

canlarım bu yılan yağına pek sıcak bakmıyorum ben internette bi çok sorun için bu tür reklamlar yapılıyor.bunların da çoğunun bi etkisi yok. ben doğal çözümler düşünüyorum cevaplayan herkese teşekkürler. inşallah deneyen sonuç alan birileri çıkar.

bu boyadan sebep çok gür şaçlarımda yarı yarıya azalma oldu saçlarımı görenler inanamıyodu çünkü okadar seyrek olduki anlatamam arkadan topluyodum sıçan kuyruğu gibiydi incecik pelik oluyodu daha önceden de dediğim gibi öle çok bakım yapmadım.bakım yağlarıda uygulamadım. yanlız bi dfn garlı maskeyi aldım kırk yılda bir bakım yapayım dedim o üründe hoşuma gitmedi onuda az kullanıp komşulara havale ettim şaçımı dinlendirdim ne fön ne düzleştirici ne jöle bütün şekillendiricilerden 3,4 ay uzak oldum. saçımı bu arada haftada 2 kez yıkıyorum arada yumurta maskesi yapıyorum okdar şimdi şaçlarım eski haline kavuşmaya başladı gürleştide:1hug: çarşamba günüde doktora gidicem umarım ters bi doktora denk gelmemde bol bol sorular sorucam sorularımın arasında sığır iliğide var onu kabul edemiyorumda umarım rezil kepaze olmam doktora:KK70: umarım bana kızmaz ayy çok korkuyorum doktorlardan sırnaşık şey

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama şekillendirmeden dışarı nasıl çıkıcaz ben çalışıyorum ve saçlarım dalgalı mecburan bişeyler yapmak zorundasın..Ben kesin günde bir defa kahkülüme fön çekerim düzgün durması için yapmadan nasıl durulur bilmiyorum.Bir kişi çıksa deseki arkadaşlar benim durumumda sizin gibiydi ben şunları şunları yaptım ve kesin sonuç aldım saçlarım gürleşti,çoğaldı telleri kalınlaştı desin varya ne kadar olursa olsun neye mal olursa olsun yaparım ama yok:KK43:(((

bende çalışan bi bayanım ve şaç sekiilendirici olarak saç düzleştiricisini çok kullanırdım sürekli her gün fönlü olurdu çoğunluk salardım ama yıprattığını anladım dediğim gibi 3 , 4 ay uzak durdum saç düzleştiricisini sadece kahkullerime uyguluyorum ve tepeden topluyorum bazen pelik bazen topuz şeklinde yani saçlarımı salmıyorum salmadanda olmuyo yakın çevrem saçlarımın salık halini merak ediyo akşam eve gelince evde salıyorumşakkıdı iş yerinde hep toplu kahküllerim içinse sadece düzleştiriciyi 2 dünde bir uyguluyom saçımdaki düzlük bozulmuyo benimde çenemde açıldı susmak bilmiyo neyse yarın cildim için doktora gidicam saçım için bakalım ne dicekk arkadaşlar tepeden toplamaya alıştım başka çözüm yok saçlarım iyice doparlansın ozamna bol bol salık saçla dolaşırım savura savura allahım o günler gerçek olucakmı acaba

Son düzenleyen: Moderatör:
vallahi ben oriel mağduruyum,iki sene önce sarı saç sevdasından hem saçlarım yandı kısacık kesmek zorunda kaldım hem de kel kaldım nerdeyse.iki yıldır saçlarımı dinlenmeye bıraktım,ne fön ne jöle ne de başka bir şey yapmadım,bioxcin yeni çıkmıştı o aralar.bir heves onu kullandım,şampuan ve ampul olarak.3 kür çok düzenli gün sektirmeden kullandım ve saç çıkarmayı başardım kafamda.onu bitirdikten sonra beş altı ay bişey yapmadım saçlarıma,sonra saç bakım yağı kullanmaya başladım.iki buçuk aydır kullanıyorum,bir buçuk ay daha yapıp bırakıcam.saç bakım yağımda: birer ampul bemiks,bepantene,evigen,birer tatlı kaşığı hint yağı,yılan yağı,badem yağı,çörek otu yağı,susam yağı,ceviz yağı,fındık yağı,ısırgan tohumu yağı,menekşe yağı,bir yemek kaşığı zeytin yağı (gerçek zeytinyağı bulursan iyi olur) ve yumurta sarısı var.üç günde bir bunu yapıyorum.saçlarım çoğaldı daha çabuk uzuyor ve sağlıklı bir görüntüsü var artık.

kızlar saçlarınızın gürolması ve içten tedavi için havuç rendeleyin+zeytinyağı+sarımsak karıştırıp yiyiliyor en buna başlıyorum şimdi.suna dumankaya yı dinledim.içtentedavi her gün mutlaka yiyin diyor hem sağlıklı ve saçın ihtiyacı olan herşey mevcut diyordu paylaşıyım dedim.ben başlıyoru.hemsevdiğimiz şeyler ve sağlıklı.

sedacım bende sivaslıyım.
ayrıca cevap yazan arkadaşlar hepinize teşekkürler....
yaa bişiy olsa bi kere döksek saçımıza fışkırtsa şöööyle saçlarımızı ne iyi olur dimi.....

kızlar şimdi başka bi konudan öğrendim iyi dinleyin.
evigen,bemix ampulleri alıyomuşsun bunlar iğneymiş yani.birer tane kırıp içine badem yağı koyuyormuşsun biraz, bunu saç diplerine yedirip bi kaç saat bekletiyormuşsun.yazan kişi benim küçük küçük saçlarım çıktı yazmış....ben denicem valla...

sedacım bende sivaslıyım.
ayrıca cevap yazan arkadaşlar hepinize teşekkürler....
yaa bişiy olsa bi kere döksek saçımıza fışkırtsa şöööyle saçlarımızı ne iyi olur dimi.....

Öylemi çok iyi yaŞeniz..Canım valla bende bişey bulabilsem şu saçlarıma ne yapıcamı şaşırdım ama olmuyor istediğim gibi bi sonuç alamadım bi mucize olsa senin de dediğin gibi ne güzel olurdu:1no2:

avukat27 oohhooooo bacım saçına sürmediğin kalmamış kızz.bioxcin saç çıkarıyomu gerçekten.

:roflol: vallahi bioxcin ben de saç çıkardı,kullanırken diplerden elime geliyordu yeni çıkan saçlar ilk çıkarken biraz sertti,o yüzden elleyince hissediyordum.şimdi onlar uzadı tabi.ama bioxcin kullanıp da hiç sonuç alamayanları da biliyorum.kişiden kişiye değişiyor etkisi sanırım.şu an kullandığım yağ karışımı da saç çıkardı,kısa kısa bir sürü saçım var şuan alnımda ensemde :teytey:

benim arkadaşım saçını yıkarken son durulama suyuna elma sirkesi koyuyodu.saçı çok gürdü..bende bugün deniycem

X