Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
Evimde bebeğime bakacak, daha önce bebek büyütmüş, bebeğimi sevecek, oyun oynayacak, besleyecek , vs bir bakıcı arıyorum.
Öveçler 4.Cad. girişi victoria pastanesi yakınındayım.

Merhaba, bende öveçlerde oturuyorum. Bebekleri çok seviyorum ,ve bebeğine bakacağım düzgün ve temiz bir ayle arıyorum . İsterseniz referans verebilirim . sizinle nasıl irtibata geçebilirim?

mustafa kemal mah.de oturuyorum.2 yasındakı kızıma sevgi dolu, zaman problemi olmayan( haftada bir gun yatılı olsa cok daha iyi olur)bakıcı arıyorum,

merhaba,
benim 15 aylık bir oğlum var ve yaklaşık 2 aylık hamileyim. hamileyken ve doğum yaptıktan sonra oğlumun bakımını ihmal etmek istemediğim için bir bakıcı arıyorum. oğlum, son derece uysal ve düzenli bir bebek. uyku ve yeme düzeni bakımından hiçbir sorun yaşamıyoruz. ancak, bu dönemde taşımak, altını yıkamak bile bana zor gelmeye başladı açıkçası. bu nedenle, oğlumla ilgilececek, ona yemek yedirecek, onunla oyun oynayacak, altını değiştirmek gibi rutin bakım ihtiyaçlarını karşılayacak birine ihtiyacım var. haftanın 1-2 günü çalışıyorum. çalıştığım zamanda da ya bize çok yakın oturan annem bize gelir ya da biz oğlumuzu ona bırakırız. bakıcı da aynı şekilde ya bizde ya anneannede olacak çalıştığım günlerde. bakıcıdan temizlik işi istemiyorum zira haftada bir gelen ve çok da sevdiğimiz bir kızımız var zaten. sadece yemek yerken birşeyler döküldüyse onu toplasın, oyun oynarken dağıttıklarını toplasın yeter. bakıcının oğlumla ilgilenmesinin dışında yapmasını istediğimiz tek şey, yemek yapması. hem oğlanın yiyeceği hem de bakıcının kendisinin de yiyeceği, sağlıklı sebze yemeklerini kastediyorum. yoksa mükellef sofralar beklemiyorum tabi. (zaten kendim de mükellef sofralar hazırlamıyorum açıkçası). yenimahallede oturuyorum. çalışma saatleri olarak da sabah 9 ile akşam 6 arası olmasını umuyorum. bu koşulların hepsi, karşılıklı anlaşarak hallolur aslında. benim asıl önemsediğim, çocuğuma severek bakacak birini bulabilmek. ilgilenenler için telefon numaram xxxx

merhaba hala bakıcı arıyormusunuz bilmiyorum ama ben telefon numaranızı göremiyorum siteye yeni üye oldum özelden nasıl mesaj yollanıyor bilmiyorum ve sanırım yeni üye olduğum için mesaj atılmasına da izin verilmiyor. bir şekilde numaranızı gönderebilirseniz sizi arayabilirim.

Evimde bebeğime bakacak, daha önce bebek büyütmüş, bebeğimi sevecek, oyun oynayacak, besleyecek , vs bir bakıcı arıyorum.
Öveçler 4.Cad. girişi victoria pastanesi yakınındayım.

merhaba yeni üye olduğum için özelden msj gönderemiyorum bir şekilde numaranızı gönderebilirseniz arayabilirim. iyi akşamlar

merhaba yeni üye olduğum için özelden msj gönderemiyorum bir şekilde numaranızı gönderebilirseniz arayabilirim. iyi akşamlar

willdone ve lisa, öveçler 4 te oturuyorum.ikiz bebeklerim için bakıcıya ihtiyacım varas.--------------- adresinden temas kurabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Çankaya'da oturuyorum ve 1 yaşındaki oğlumun bakımında bana yardımcı olacak bir bayan arıyorum. Referans sunabilecek kişiler tercih sebebidir....

Ben 9 yıllık çocuk gelişim öğretmeniyim. Konya da sahibi olduğum 6 yıllık anaokulumu devren satarak Ankara'ya yerleştim. 1,5 yıldır buradaki özel anaokullarında öğretmenlik yapıyorum, Ama şimdi Tunalı daki evimde özel bakım ve eğitim hizmeti veriyorum. Bir kreş ve anaokulunda çocuğunuzun alabileceği bütün eğitimi ben evimde sadece 3-4 öğrenciye özel vereceğim. 8 yıllık şoförüm ve 2006 model arabamla servis imkanı da sunmaktayım. Üstelik çok uygun rakamla bu özel hizmeti vermekteyim. Eğitim kalitemle ilgili onlarca referans isim verebilirim. Bilgi için ------------

***bu mesaj iletişim bilgileri verildiği için editlenmiştir...***

Merhaba hanımlar,
Ben 9 yıllık çocuk gelişim öğretmeniyim. Konya da sahibi olduğum 6 yıllık anaokulumu devren satarak Ankara'ya yerleştim. 1,5 yıldır buradaki özel anaokullarında öğretmenlik yaptım. Ama şimdi Çankya Tunalı Hilmi cd deki evimde özel bakım ve eğitim hizmeti veriyorum. Bir kreş ve anaokulunda çocuğunuzun alabileceği bütün eğitimi ben evimde sadece 3-4 öğrenciye özel vereceğim. 8 yıllık şoförüm ve 2006 model arabamla servis imkanı da sunmaktayım. Eğitim kalitemle ilgili onlarca referans isim verebilirim. Bilgi için --------------

bu mesaj iletişim bilgileri paylaşıldığı için editlenmiştir...

ankara eryamanda oturuyorum.6 aylık bebeğime bakıcı arıyorum.sevgi dolu anlayışlı hoşgörülü ve sigara içmeyen,eryaman ve sincanda oturan tercih sebebidir.ilgilenenlerle görüşmek isterim

merhaba..haftanın 5 günü çalışabilecek,tercihen çocuk gelişimi eğitimli veya çocuklarla iletişim konusunda kendine güvenen,sigara kullanmayan 35 yaşını aşmamış bakıcı arıyorum.ilgilenenler özelden telefon numaralarını ya da mail adreslerini gönderebilirler.iletişim bilgisi vermek yasak olduğu için burdan numara veremiyorum.sevgiler...

selam arkadaşlar, batıkentte oturuyorum ve çok kısa bir sürede işe başlayacağım. Oğlum şu an 14 aylık ve bakıcı arıyoryum. 30-45 yaş aralığında, çocuk dilinden anlayan, sevecen, sigara içmeyen, aynı zamanda ev işlerinde de yardımcı olabilecek içinde allah korkusu olan bir bakıcı arıyorum.

Tüm arkadaşların ramazan ayı hayırlı olsun....

batıkentte 35 yaşındayım sigara kullanmıyorum msj hala geçerliyse görüşebiliriz

nisan_06 ben eryamanda oturuyorum.ücret beklentiniz nedir.benim oğlum 6 aylık.bizde bakıcı arıyoruzz.ilgilenirseniz msj atabilirsiniz.yeni üye olduğum için ben msj yazamıyorum.

batıkentte 35 yaşındayım sigara kullanmıyorum msj hala geçerliyse görüşebiliriz

nisan_06 ben eryamanda oturuyorum.ücret beklentiniz nedir.benim oğlum 6 aylık.bizde bakıcı arıyoruzz.ilgilenirseniz msj atabilirsiniz.yeni üye olduğum için ben msj yazamıyorum.

Evinizde veya kendi evimde güvenle çocuk bakılır.

Ben 38 yaşındayım ve 2 çocuk annesiyim. Eryaman 5. etapta oturuyorum. Eryaman civarında bebek/çocuk bakabilirim. İlgilenenler lütfen bana ulaşsın.

bende eryamanda oturuyorum ve bu civarda bakıcı arıyorum.bebeğim 6 aylık.özelden msj atamıyorum.siz atabiliyorsanız numaranızı yazarsanız görüşmek isterim.

izmirli06 ben batıkentteyim bana eryaman ters ama bana bırakırsanız tabiki ilgilenirim
seve seve malesef özel atamıyorum sabancı havuzunun oradayım sizin içinde uygunsa görüşürüz

Son düzenleme:
Ankarada ortalama bebek bakma fiatlerı ne kadar bilen varmı? Banada 3-4 ay sonra lazım olacak da...

izmirli06 ben batıkentteyim bana eryaman ters ama bana bırakırsanız tabiki ilgilenirim
seve seve malesef özel atamıyorum sabancı havuzunun oradayım sizin içinde uygunsa görüşürüz

ben evimde bakılmasını istiyorum.çünkü 6 yaşında bir oğlum daha var o okula gidiyor onun için.ilginize teşekkür ederim.özelden msj atamıyorum ama ücret olarak ne düşünüyordunuz.açıkçası bebek bakımında piyasadan pek haberim yok.bilgilendirirseniz sevinirim.

batıkentte 700 ile 800 arasında deişiyor
ama semte görede fiyatlar farklılık gösteriyor eryaman nasıldır bilemiyorum

biri 4 yaşında diğeri 2 yaşında iki çocuğum var..ben evdeyim.ev işlerinde ve çocuk bakımında bana yardımcı olacak haftada 3 gün sabah 9 akşam 6 arasında çalışacak sigara kullanmayan birini arıyorum.
ayrıca bu civarda bakıcı ücretleri ne kadardır bilmiyorum. bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim:KK17:

ben evimde bakılmasını istiyorum.çünkü 6 yaşında bir oğlum daha var o okula gidiyor onun için.ilginize teşekkür ederim.özelden msj atamıyorum ama ücret olarak ne düşünüyordunuz.açıkçası bebek bakımında piyasadan pek haberim yok.bilgilendirirseniz sevinirim.

merhaba bende yeni üyeyim ve özelden msj atamıyorum eryaman da tam olarak nerede oturuyorsunuz. tam olarak nasıl irtibata geçebiliriz bilemiyorum burda çıkarmı bilmiyorum ama mail adresimi yazıyorum oraya numaranızı bırakırsanız görüşebiliriz sanırım. hotmail adresimi yolluyorum noktalı gözükmeyebilir.

mail: ************

X