aç karnına bulantı ve kusma yardımcı olurmusunuz

B

^^BEYRUHA^^

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ^^BEYRUHA^^
günaydın arkadaşlar her sabah aç karnına kusmalarım oluyo ama yeşilimsi bir su bu sabah ise biraz kan geldi sizce tahriş mi olmuştur yoksa bebeğe zarar verirmi yardımcı pşurmusunuz

Merhaba biz bu gün 20+2 olduk, seyrek olmakla birlikte hala sabah aç karna kusmalarım devam ediyor. Az önce kustum geldim. Zaman zaman kan benden de geldi, tahriş olmuştur. Bence endişelenmene gerek yok. Doktorum bana kusmaların bebeğimin iyi geliştiğinin göstergesi olduğunu söylemişti, o yüzden çok zorlansam da, kusarken çok mutlu oluyorum :))

bende ilk aylarda her an kusanlardandım malesef..şuan 22+3 oldum ve ancak geçmeye başladı..zaman zaman tahrişten kaynaklanan kan oluyor canım endişelenecek bişi olduğunu sanmıyorum...

benimde sabah bulantılarım devam ediyo neyseki artık sadece sabahları oluyo önceden benimde kan geldiği olurdu ama artık sadece sarı bir safra çıkarıyorum bunada alıştım zaten bebeğim iyi olsunda ben razıyım

benimde bugün 7+5 kusuyorum.artık lavoboyla arkdaş olduk rengi sarımsı bence endişelnme canım.hatta ben de kusarken ne kadar kendimi kassamda bi okadarda mutlu oluyorum.hersabah bulantılarla uyanıyodum bugün pek yok çok şükür.zaten bu sabah bulantılrında biz anne adayları hersabah annne olacağımızı ve bebiş bekleyceğimizi midemizin bulantısıyla güne başlıyoruz.bize hatırlatıyor anne olacağımızı tekrardan.

beyruha ben hic kusma bilmeyenlerdenim ama bebegine bi sey olmaz kusarken bu konuda icin rahat olsun canim. Gerci benim yatak basucum bilumum kraker su vitamin vs bilumum sey dolu oldugu ve ben surekli atistiran biri oldugum icin mide bulantisi bilmiyo olabilirim.Gecmis olsun tekrardan.

merhabalar
bende halen kusanlardanım kafamçokkarıştı sabah saatlerınde aç karnına kusmalar benimde oluyor malesef bunun için bi çare bende bulamadım tuzlu cubuk kraker dıyorlar ama ben tuzlu ve çok tatlı yiyemiyorum benımde kan gelmesi oldu ama dediğiniz gibi bu kusmalarında eminiki vucudumuz ve bebğimiz için yararı vardır hormaonlarımız güzel çalışıyor :dance:

:nazar:

miğde bulantısına,kusmaya çok etkili bir yağ var
chine oil.inanılmaz etkili doktorunuza sorun öle kullanın
1 bardak suyun içine 2 damla damlatıyorsunuz

arkadaşlarım çokk teşekkür ederimm

arkadaşlar bende 5 buçuk haftalık hamileyim ama bende bulantı falan yok şimdilik sizin bulantılarınız ne zaman başladı.... bende bulamtı olmuyo şimdilik....

arkadaşlar bende 5 buçuk haftalık hamileyim ama bende bulantı falan yok şimdilik sizin bulantılarınız ne zaman başladı.... bende bulamtı olmuyo şimdilik....

Benim ilk kusmam 7. haftada olmuştu. Ama herkeste farklı oluyor. Kimisinde hiç olmuyor.

bendede 6. haftada başladı ve dayanamıyorum uyanır uyannmaz lavaboya koşuyorum çok zorlanıyorum kızlar yaa bide hergün kan geliyo dün dr sordum normal diyor annemde kendini zorlama diyorr ama geberiyorum yaa resmen adama doğru dürüst soru soramadımki geçer dimi bu kanama olayı

denizcim bende senin haftalarinda bulantim olmadi benim bulantim ve kusmalarim 7. haftaya girerken baslamisti cnm

günaydın arkadaşlar her sabah aç karnına kusmalarım oluyo ama yeşilimsi bir su bu sabah ise biraz kan geldi sizce tahriş mi olmuştur yoksa bebeğe zarar verirmi yardımcı pşurmusunuz

ben 15. haftamdayım ve hala safra kusuyorum.bu safra çok asitli olduğundan yemek borunu tahriş etmiş olabilir. bebeğe zararı olmaz heralde canım, merak etmea.s.

bendede oldu bastan sabahlari sari su zehir gibi ayni doktorum vomex diye ilac verdi ama kulanmadim sabahlari kalkar kalmaz biseyler yedinmi geciyor ben papatya cayi ile etimek yedim

şu anda ben 13. haftama girdim. bebişimin 6. haftasında bulantılarım, 8. haftada kusmalarım başladı. geceleri başucumda meyve kraker su bulunduryorum. kalkar kalkmaz kahvaltımı yapıyorum ve öğle saatlerine kadar hiiiççç sıkıntım olmuyor. midem sürekli acı asit gibi birşey salgılıyor ve bu sıvı yemeklerden hemen sonra bile beni kurt gibi acıktırıyo. bu sıvıyı bastırmazsam çıkartıyorum. kuru kokusuz unlu şeylerle yatıştırıyorum.

cok fazla ögürmekten tahrıs olmus olabılır bazen banada oluyor sabahları kalktıgında grısını yersenız mıdenızın bulantısı gecebılır :KK34:

Evet tahriş olmuştur. Bende aynı dertteyim. Geçecek inşallah bekliyoruz... :) çok şükür halimize.

bende 13.haftaya girdim ama sabahları aç karnına kusmalarım hiç azalmadı, çok şükür sadece bu kadar... hamileliği boyunca yatıp serum kullanan arkadaşlarımıza allah şifa versin.Hepsi gelip geçicek bakalım :KK66:)

Canım 8haftalik oldum ve daha yeni iki gündür başladı bulantilarimm ama birde sabah aç karnjna bulantinin olması korkunç bisey. Bide sarı renkteydi çıkardığım arkadaşlar korktum aç karnına normal mi acaba sarı çıkarmak sapsariydi

X