İzmir'de Dr. Namık Demir'e giden var mı?

minik2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
9
0
arkadaşlar merhaba,
bir kaç ay sonra doğum kontrol hapını bırakmayı düşünen biri olarak, şimdiden sizin bebişlerin gelişimlerini okudukça mutlu oluyorum. İnşallah en kısa zamanda bir hamiş olarak aranızd aolurum ama daha vakit var yerimseniben İzmir'de oturuyorum, burada ben çevremden bir kaç dr. ismi aldım, ama namık demir'e gidenimiz bileniniz var mı diye de sormak istedim sizlere. Başka dr. önerisi olanları da bekliyorum. hepinize sevgiler.:enbuyukkk:

slm cnm...
diğer arkadaşların yorumlarını bilemem ama, Namık bey oldukça yoğun bir dr ve öğrencilerine yönlendiriyor ve dokuz eylülde ki doğumlara girmiyor...(kent hastanesini bilemiyorum)
Benim şahsi fikrim; gebe kalmakla ilgili bir problem olmadıkça ve yahamilelik sürecinde bir proble yaşanmıyorsa ünvanlı dr lara gitmenin çok fazla anlamı yok..Çünkü istediğin zaman bir şey danışamıyor veya randevu alamıyorsun... ben üniversite hastanesinde doğum yapma ya çok karalıydım ve Namık bey olmasa da (çünkü 6 hafta sonrasına randevu alınabiliniyordu) başka prof.lara gittim. fakat gebelikseyri normal olanlara karşı aşırı heyecansızlar.Biz hamileler ise hele ilk bebekse bir çok soru ve endişeyle randevu gününü bekliyoruz ...Açıkçası ben ve eşim hayal kırıklığı yaşadık..Bir kaç denemeden sonra tavsiye ile gittiğimiz dr dan çok memnunuz.cep telefonu ile istediğimiz zaman ulaşıp danışa biliyoruz..Ve bu gerçekten çok önemli.....
Umarım istediğin zaman gönlünüze göere bir bebek sahibi olursunuz.....:emir_bebek:

merhaba canım, ilgine ve cevabına teşekkür ederim. İzmir'den biri çıktı sonunda. valla bir arkadaşımdan daha yoğunluğu hakkında bir yorum duymuştum, artık eminim, asistanlarına yönellikten sonra ve tüm sorularımızı ve heyecanımızı paylaşamadıktan sonra da bir anlamı kalmıyor, haklısın. hala kararsızım. senin dr. un kimdi, bilgi edinmek lazım ve en iyisi tecrübe ile yaşayanlardan alınan bilgiler. en kısa zamanda bebeğini kucağına almanı dilerim.

merhaba canım, ilgine ve cevabına teşekkür ederim. İzmir'den biri çıktı sonunda. valla bir arkadaşımdan daha yoğunluğu hakkında bir yorum duymuştum, artık eminim, asistanlarına yönellikten sonra ve tüm sorularımızı ve heyecanımızı paylaşamadıktan sonra da bir anlamı kalmıyor, haklısın. hala kararsızım. senin dr. un kimdi, bilgi edinmek lazım ve en iyisi tecrübe ile yaşayanlardan alınan bilgiler. en kısa zamanda bebeğini kucağına almanı dilerim.
Selam minikçim, Namık Hoca'nın yoğun olduğunu ama çok süper bir doktor olduğunu duymuştum oğlumdan. Oğlum 9 Eylül tıp fakültesinde okuyor. Ama ona ulamazsan yine aynı üniversitede Sebahattin Hoca var. Bir kaç tanıdığımı gebelik boyunca takip edip, doğumlarını da yaptırdı. Çok da memnunlar. Her şey gönlünce olsun. a.s.

merhaba ben namık beyin hastalarındanım.kent hastanesinde kontrollerım oluyor ve inşallah doğumumda orada olacak.kesinlikle kendi ilgileniyor herşeyle.aynı zamanda yakın arkadasım 2 hafta önce doğum yaptı.namık bey sonsuz yardımcı ve ilgili davrandı.ben bu konudaki araştırmayı yeni hamile kaldığımda cok yaptım.genelde sorunlu hamileler geliyor kendisine ve sonsuz güvenle kendilerini ona teslim edebiliyor.doğum sonrasında defalarca gelip kontrollerini yapıyor(bu birçok drda yok)eğer maddi durumun el veriyorsa(çünkü vizitesi biraz öbürlere kıyasla fazla 190ytl)kesinlikle onu tercih etmeni isterim.ben temmuz annesi olucam inşallah.onunla ilgili her türlü soruyu bana sorabilirsin.

ayrıca "hamileliğininde risk yoksa" diye birşey yoktur.bugün cok iyiyken Allah korusun yarın ne durumda olacağınızın hiçbir garantisi yok.

merhaba.ben namık beyi kent hastanesinde tanıdım .kendisine gitmedim ama kendisiyle birlikte çalışan (aynı zamanda namık beyin yetiştirmiş olduğu) DR.ORÇUN SEZER e gittim KENT HASTANESİNDE.ve çok memnun kaldım.orçun bey çok ilgili ve güvenilir bir doktor.son derece pozitif bir insan.hamileliğim süresince çok destekledi beni.içim çok rahat doğuma gittim.şuan aoğlum 19 aylık ama hala düzenli senede 1 kontrollerime orçun beye gidiyorum.eğerki illa profesör takıntınız yoksa orçun beyi öneririrm.zaten orda namık beyle birlikteler.

Merhaba Namık bey benim hayatımda çok önemli bir rolü olan doktordur.Ben 2000 senesinde endemetriosis hastalığı ile kendisine gittiğimde bu hastalığın çok ciddi olduğunu ama iyi bir tedavi ile ve ameliyatla sorun oluşmayacağını söyledi.Ameliyatımıda kendisi yaptı sonra yaklaşık 4,5 sene boyunca hep tedavi ve kontrol oldum.Kendisi süper bir insan ve çok iyi bir doktor.Sonra evlenip İstanbula yerleştim ve istediğim zamandada hamile kaldım şu an 6 aylık hamileyim.Bu ameliyatta tecrübeli eller çok önemliydi yoksa belkide şimdi gebe kalamıyabilirdim.Namık hocama burdanda çok teşekkürler. O genceceik yaşımda bana çok moral ve destek oldu.Dokuz Eylül ünv. o zaman ve tüm asistanları ve doktorları çok iyi bir hastane.Namık bey çok yoğundu gerçekten bencede bi problemin sorunun yoksa hamile kalmakla yada kadın hastalıklarıyla ilgili normal bir operatör doktora gitsende yeter.Ama namık beyi sorarsan süper tabiki git derim.

arkadaşlar merhaba,
bir kaç ay sonra doğum kontrol hapını bırakmayı düşünen biri olarak, şimdiden sizin bebişlerin gelişimlerini okudukça mutlu oluyorum. İnşallah en kısa zamanda bir hamiş olarak aranızd aolurum ama daha vakit var yerimseniben İzmir'de oturuyorum, burada ben çevremden bir kaç dr. ismi aldım, ama namık demir'e gidenimiz bileniniz var mı diye de sormak istedim sizlere. Başka dr. önerisi olanları da bekliyorum. hepinize sevgiler.:enbuyukkk:

merhaba ben namık demirin hastasıyım hastasıyla çok ilgili tekrarlayan düşükleri olan bi hastayım daha dün beni dokuzeylülde kürtaj yaptı bizzat kendisi girdi yanlız çok yoğun randevu almak gerçekten zor.

minik 2008 bende Namık Demirin hastasıyım 32 haftalık hamileyim ve doktorum dan çok memnunum yoğun olduğu doğru ama ilgisi alakasıda çok iyi tavsiye ederim

Merhaba. Ben de Namık Beyin hastasıyım. 22 haftalık hamileyim şu anda. Rahim ağzında 7 cm lik bir myomum var. Riskli bir gebelik geçiriyorum. Namık bey hastasına güven veriyor. Birşey olduğu zaman oldukça soğuk kanlı ve ilgili davranıyor. Sorularımın hepsini yanıtlıyor. Tek kötü yanı çok yoğun olması ve fiyatının yüksek olması. Bir ay önceden randevu almış olmamıza rağmen kontrol günü beklediğimizi çok hatırlıyorum. Özel sigoratan varsa tercih etmek daha kolay olacaktır.

[sıze="1"][/sıze]
ben ilk çocuğuma hamileliğimde namık hocaya gitmiştim dortorluğundan ve detaylı kontrollerinden çok memnun kalmıştım tek dezavantajı acil durumlarımız için telefon numarasını vermiyor neden diye sorduğumuzda prensip icabı yanıtını aldık ki 8.ayıma gelmiştim bir anne adayı için en heycanlı en kritik günlerdir...
Dediğim gibi çok evhamlı bir insansanız acil durumda açıp kendisine soru soramıyorsunuz hastanedeki diğer kadın doğumcular ilgileniyor.ama doktorluğundaki hassasiyet çok iyi,karnımdaki bebeğimin parmaklarını ultrasonda işi sağlama alsın diye 20 defa saydığını hatırlıyorum..
Ikinci bebeğimde doktor değişikliği yaptım çünkü son aylarımda hem heyecan hem korkum çoktu.doktorada açıp soramadığımdan kendimi güvende hissetmediğim için yalnız kaldım..
2.hamileliğimde yeni doktorum
telefonunu verdi kendimi güvende hissettim ama bu doktorda ultrasonda çok şipşaktı hem kuşkularım oldu yani 4/4 lük bir doktor arama yok..sonuçta seni doğurtuyorlar ...sevgiler

bari bende öneriyim. 9 eylülden prof. yakup erata var. o da çok yoğun. ama geceyarısıda olsa tel . cevap veriyo. şehirdışında konferansta bile olsa geri dönüp tel a cevap veriyo. viziti faturasız 150. kişilik olarak rahat bi adam. işinde iyi olduğunu çok kişiden duydum. ege sağlıkla anlaşması var. ama testleri 9 eylülde yaptırabilirsin.

arkadaşlar merhaba,
bir kaç ay sonra doğum kontrol hapını bırakmayı düşünen biri olarak, şimdiden sizin bebişlerin gelişimlerini okudukça mutlu oluyorum. ınşallah en kısa zamanda bir hamiş olarak aranızd aolurum ama daha vakit var yerimseniben ızmir'de oturuyorum, burada ben çevremden bir kaç dr. ismi aldım, ama namık demir'e gidenimiz bileniniz var mı diye de sormak istedim sizlere. Başka dr. önerisi olanları da bekliyorum. hepinize sevgiler.:enbuyukkk:

ben de ilk bu dr.a gitmeyi dusundum ama sigortamla anlaşması yoktu ve aynı hastaneden Tunç beye gidiyorum, memnunum.

sen bu mesajı yazalı çok olmuş ama ben yeni okudum. dr bir arkadaşım var ve tavsiyeler uzerine Namık beye gitti.

1-bir ay oncesinden randevu alıyorsun ve degiştirmek istersen çok zor oluyor.
2-cep telini vermiyor, acil birsey olursa hastaneyi arayın, onlar bana ulaşır diyor.
acil bir durumda ulaşamıyorsun ki bu çok onemli bence.

ben Namık beye gitmeyin derim. arkadaşımın doğum sırasında başından geçen çok kotu şeyler var, burdan yazmam dogru olmaz. başka dr.mu yok koskoca izmirde, başkasına gidin derim.

Son düzenleme:
Canım ben Namık Demir'e gitmedim.Aynı hastanedki Uçar Asena'ya gittim;ama memnun kalmadım.Daha sonra Yakup Erata'ya gittim;ondan da memnun kalmadım.En son Kahraman Kolday'a gittim ve çok memnunum...Kesinlikle tavsiye ederim Kahraman Bey'i..

merhaba,
ben mayıs 2004'te deü de doğum yaptım. Doktorum Namik Demirdi.Problemli bir hamileliğin yoksa daha kolay ulaşabileceğin bir doktora gitmeni tavsiye ederim. Ben açıkçası Namık beye gitmiş olmaktan, doğumumu kendisinin yapmış olmasından son derece üzgün ve pişmanım. Doğumumla ilgili anılarımı uzun uzun anlatacak değilim ama şuanda sol aşağıdan sağ yukarı doğru giden gamzeli bir sezaryen izim var. Bunun sorumlusu kendisi mi yoksa beraber girdiği 10 asistanından biri mi bilemiyorum...Ama şuanda durum bu...
herkese sevgiler

hamile olduğumu anladığımda uzun araştırmalar sonucu dr orçun sezer karar kıldık.bebeklerimin ikiz olduğunu öğrendiğimiz andan itibaren oldukça zorlu geçen 33 haftalık mücadelemizde bıkmadan usanmadan günün her saati her soruma cevap veren, bana moral verip destek olan,samimiyeti ve anlayışı ile bir doktordan öte dostumuz olan Orçun bey e buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum.herkese şiddetle öneririm.

şu an 17 haftalık hamileyim ve kent hastanesinde dr.namık demir e gidiyorum,son 2 gündür kendisiyle 3 kez konuştum sekreterini aradığınızda o an hastası yoksa ya da servise vizit e çıkmadıysa yarım saat içinde dönüyor en kötü ihtimalle hergün saat 8 de kendisiyle görüşmek isteyen hastaları arıyormuş,çok ciddi bir problemim olmamasına rağmen ben kendisine ulaşabilmeyi başardım tahlil sonucunu bana bildir dedi ve o zaman da çok kolay ulaştım üstelik hastalarıyla ilgili herşeyi ezbere biliyor siz daha sormadan soruyu yarısında anlayıp ihtiyacınız olan cevabın fazlasını veriyor
kendisine ulaşamayan arkadaşlar muhakkak haklıdır ama ya yanlış zamanda aradılar ya da ben çok şanslıydım:) cep telefonunu vermediği doğru fakat acil durumda hastane kendisine ulaşıyor en kötü ihtimalle tunç beyin ya da orçun beyin numarasını veriyorlar ki onlar da en az namık bey kadar güven veren doktorlar
ben yaptığım seçim için çok mutluyum namık hocayı da sigortası olan arkadaşlara tavsiye ederim sigortanız yoksa muayene ücreti şu an 210 liraymış doğum da yaklaşık 4.000 lira civarı

herkese sağlıklı sıhhatlı doğumlar ve acil şifalar dilerim:)

Moralim çok bozuk. 10 gün önce başka dr a gittiğim zamandan bu yana bebeklerimin kilosunda değişiklik olmamış..Bu dr da aynı çıktı.Yani Namık bey de..sadece 10 gr almış gibiler nasıl olur anlamadım ya.bir de serklaj tutuyor bebekleri dedi..10 gün önce başka dr da rahim ağzı uzunluğu 3 cm di..bu dr 1,5 cm ölçtü..Bebeklerin 32. haftadan önce doğma riski varmı diye fetal fibronektin diye vajinadan sıvı alıp test yaptı..Allaha şükür negatif çıktı.Erken doğum riski yokmuş..Ama nasıl olur da bebekler hiç kilo almamış olurlar..2 ultrason arasında bu kadar mı fark olur..Hem test için hem de muayne için 480 TL aldılar..Yuhhh diyorum..Bir ay sonrası için randevu aldım ama bir daha aynı yere gitmicem sanırım...:1no2:

Son düzenleme:
Selam minikçim, Namık Hoca'nın yoğun olduğunu ama çok süper bir doktor olduğunu duymuştum oğlumdan. Oğlum 9 Eylül tıp fakültesinde okuyor. Ama ona ulamazsan yine aynı üniversitede Sebahattin Hoca var. Bir kaç tanıdığımı gebelik boyunca takip edip, doğumlarını da yaptırdı. Çok da memnunlar. Her şey gönlünce olsun. a.s.

Ben tüp bebekten sonra doktorum Cemal Posacı, Sebahattin Bey'e yönlendirdi.
7. haftadan itibaren o ilgilendi.
11. haftada redüksiyon yaptı .Şükür problemsiz atlattık.Ücret ödemedik.
21. haftada detaylı usg. yaptı ,kontrol ücretinden başka ücret ödemedik.
36. haftada doğum yaptım.
Çok sakin ,ve iyi bir dotkor.
Doğumdan sonra da ,hastaneden çıkana kadar çok ilgilendi.

Kesinlikle tavsiye ederim.

X