Cilt Bakımı Ürünleri Kakao yağı ve bronzluk

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
kızlar ben buqun kakao yaqıyla havuc yaqını karıstırıp cıldımı temızleyip uyquladım emıncede ıyıce tenım yaqı dısarı cıktım süper oldu tenım beyaz olmasına raqmen boyle farkedılır bı bronzluk oldu tabı benım acımdan oyle aman denecek kadar deqil tenim beyaz olduqu ıcın farketmem quc olmuyo tabi :dance: ama azimliyim :roflol: ; deneyin bence =)

bu arada kakao yaqının hasını alın onun ıcın normal yaq sıselerınde 50 ml olanlardan deqıl katı olucak marqarın qibi havuc yaqı normal bıldıqımız yaq sıselerınde olandan karısıtıp uyqulayın kakao yaqınıda alırsanız eqer ocakta erıtmeyın gunese koyun 3 dkda erıyo hadi kolay qelsın a.s.

Ben dove aldım ..Daha yeni uygulamaya başladım yazarım sonuçları 1 haftaya kalmaz..
Açıkçası bu yağlarda iyi sonuç verebilir ama bence krem kullanmak daha iyi çünkü vıcık vıcık deil:)
Tavsiye edemiyorum kremi daha sonuçlarını görmedim ama mantıklı bi tercih olabilir:)

bunu sürüp sabah balkonamı çıksak ne yapsak sabah güneşi bizim balkona düşüyor :KK70: senin dediğin kakao yağını aktarda bulabilirmiyiz şişesi var ama senin dediğinde varmıdır

Ben dove aldım ..Daha yeni uygulamaya başladım yazarım sonuçları 1 haftaya kalmaz..
Açıkçası bu yağlarda iyi sonuç verebilir ama bence krem kullanmak daha iyi çünkü vıcık vıcık deil:)
Tavsiye edemiyorum kremi daha sonuçlarını görmedim ama mantıklı bi tercih olabilir:)

mutlaka sonucları yaz bende onu kullanmayı dusunuyodum hatta topic acmıstım dove summer glow bronzlastırıcı ıcın beklıorm merakla cevabını a.s.

X