Tüy Dökücü Krem Kullanan Var mi ?Hangisini Kullaniyorsunuz ?

aliram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
60
1
38
arkadaşlar aranızda tüy dökücü krem kullanıp memnun kalanlar var mı?

ben kullanıyorum genelde koltuk altıma ve kollarıma kullanıyorum acil durumlarda çok iyi oluyor, şuan aklımda markası yok ama duyulmuş bir markaydı ve cilt tipine göre çeşitleri var ben memnunum aniden bişey olunca 10 dakika demeden hazırsın.:smiley-cool:

ben kullandım ve hayatımda yaptığım en büyük hataydı jiletten farkı yok.sen sen ol ağdadan vazgeçme canım bence.

deneme derim.ben de kullanmıştım hiçbir faydası yok,kokusu da kötü.ciltte kararma yaptığı ve kanser yapabilir olduğunu okuyunca ben de çöpe attım aylar önce.

bikez kullandim ve kokusu yuzunden
az kalsin cikariyordum...jiletten bi
farkinida goremedim

ben senelerdir kullanıyorum gayet memnunum jiletten daha iyi bence.ciltte kararma yaptıgını ilk kez duyuyorum :1shok: kokusuna gelince markasına gore degısıyo iyi bi marka alırsan tavsiye ederima.s.

Ben ilk kullandığımda jiletten pek farkı olmadığını ve tüylerimi arttırdığını farkedip vazgeçmiştim. Ama koltuk altlarım dışarıda bi yerde aldırdığımda mikrop kaptı yaklaşık 1 yıl kadar önce. Muayene olduğum doktor sadece tüy dökücü krem kullanmam gerektiğini söylemişti. Diğerleri zararlıymış. Ben de tekrar 1-2 kullanımdan sonra evde klasik yöntemlere dönüş yaptım. Uğraşıp duramadım çünkü hemen tekrar çıkıyorlar. En güzeli soğuk ağda bantları benim için. Hem hijyenik hem de bir alıyorum bir daha uzun süre çıkmıyorlar.

X