Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

ben 20 gündür kullanıyorum sandolozu arada bir unutuyorum içmeyi yediklerimede dikkat ediyorum 1,5 kilo vermişim 62,5 olmuşum inşallah böyle devam eder birazda spor yapsam süper olacak

Günaydın kızlarrrr :smiley-cool: Bugün yeniden sandaloz + sirkeye başladım. Bu sefer tatlıları kaçırmicam inşallah.. Sandalozum+sirkemden sonra sabah 2 dilim ekmek yarım domates, az peynir yedim 5'i bir arada çayımıda içtim. Şimdi keyif kahvemi içicem delikafadulden Sporumu da kaç gündür ihmal etmiştim tekrar başlıyorum. Eee bahar geldi çıtır çıtır olmak yakmak, kavurmak lazım hihoyyyt Haydi canlanın millettt delikafadulden kaydirigubbakcemile5 :1hug:

Günaydın kızlarrrr :smiley-cool: Bugün yeniden sandaloz + sirkeye başladım. Bu sefer tatlıları kaçırmicam inşallah.. Sandalozum+sirkemden sonra sabah 2 dilim ekmek yarım domates, az peynir yedim 5'i bir arada çayımıda içtim. Şimdi keyif kahvemi içicem delikafadulden Sporumu da kaç gündür ihmal etmiştim tekrar başlıyorum. Eee bahar geldi çıtır çıtır olmak yakmak, kavurmak lazım hihoyyyt Haydi canlanın millettt delikafadulden kaydirigubbakcemile5 :1hug:

sabah sabah bu ne enerji maşallah:nazar: dur be kızım daha yeni uyandık :kahve:

kızlar sandaloz sakızını kaç liraya aldınız acaba? eşim 100 gr.mını 15.00 tl. ye almış.merak ettim bende.

Canım ben 100gr 5,00TL ye alıyorum. İstanbulda fiyatlar böle. 3 farklı yerden aldım 3ünde de aynı fiyat oldu. Ama 1 ay rahat gidiyor 100 gr. :1hug:

5i bir yerde çayınında 300gr nı 15 TL ye almıştım. Kazıklanmışım. Uyguna alacam bir dahakini inşallah a.s

Canım ben 100gr 5,00TL ye alıyorum. İstanbulda fiyatlar böle. 3 farklı yerden aldım 3ünde de aynı fiyat oldu. Ama 1 ay rahat gidiyor 100 gr. :1hug:

5i bir yerde çayınında 300gr nı 15 TL ye almıştım. Kazıklanmışım. Uyguna alacam bir dahakini inşallah a.s

3 aydır kullanıyosun yani hemen alalım gelişmeleri kaç kilo verdinsengözlerimebaksanab

3 aydır kullanıyosun yani hemen alalım gelişmeleri kaç kilo verdinsengözlerimebaksanab

İlk kullandığımda ayarlayamadım dozu 200 g kullandım. 100 gr mı beklemedeydi :) Öncelikle bağırsaklarımda tembellik yaptı, bende 5 i bir yerde ye sinameki ilave ederek sorunu çözdüm. İnanılmaz ama düzenli kullanımdan 2 hafta sonra vücudumdan yağ attığımı net çıplak gözle gördüm. Resmen vücuttan atıyorsun.. Pek kilo vermeme rağmen incelme gözle görülür şekildeydi. Özel bir rejim yapmamakla beraber çok tatlı yedim ben. Dolayısıyla anca 2 kg verdim ama almadım :jeyyar: Bu sefer kararlıyım tatlı yok bana. Tatlı sandalozun etkisini hafifletiyor. Unutmamak lazım. Regli olacağım gecikmeden dolayı şişim ve bu yüzden ölçünmedim. Zamanı gelince ölçünür gelişmelerden haberdar ederim tatlım.:enbuyukkk:

İlk kullandığımda ayarlayamadım dozu 200 g kullandım. 100 gr mı beklemedeydi :) Öncelikle bağırsaklarımda tembellik yaptı, bende 5 i bir yerde ye sinameki ilave ederek sorunu çözdüm. İnanılmaz ama düzenli kullanımdan 2 hafta sonra vücudumdan yağ attığımı net çıplak gözle gördüm. Resmen vücuttan atıyorsun.. Pek kilo vermeme rağmen incelme gözle görülür şekildeydi. Özel bir rejim yapmamakla beraber çok tatlı yedim ben. Dolayısıyla anca 2 kg verdim ama almadım :jeyyar: Bu sefer kararlıyım tatlı yok bana. Tatlı sandalozun etkisini hafifletiyor. Unutmamak lazım. Regli olacağım gecikmeden dolayı şişim ve bu yüzden ölçünmedim. Zamanı gelince ölçünür gelişmelerden haberdar ederim tatlım.:enbuyukkk:

hımmmmm anladım sağol canım ama çıplak gözle gördüm derken :uhm: ay buda sorulacak soru dil ama kesin başkasıda merak etmiştir yada eder :eek:

hımmmmm anladım sağol canım ama çıplak gözle gördüm derken :uhm: ay buda sorulacak soru dil ama kesin başkasıda merak etmiştir yada eder :eek:

kaydirigubbakcemile3 valla bir incelme var birde vücuttan atım var :eek: Merak adama neler yaptırıyor kaydirigubbakcemile3 Ama gelişimi takip etmem lazımdı napim. :roflol: ' gün evvel tartıldım bütün tatlı, abur cubur yemelerime rağmen kilo almamışım hatta 200 gr vermişim şu an tam 66 kg yum. Hedefe 6-8 kg kaldı. 6 nisanda 64kg olmayı hedefliyorum inşallah sevinç çığlıklarımı burda atacağım tatlım hihoyyyt delikafadulden

kızlar eşim fena kazıklanmış.100 gr.mı 15.00 tl.benim kaldığım yerde aktar yok.bende başka yerden aldırdım.duyunca şok oldum fiyatını.:1shok:geri verme şansımda yok.yakın değil.bu durumda kazığı yemiş bulunuyoruz.neyse bir dahaki sefer kendim almaya gideceğim,kazığı görecek o aktar.Çok üzgünüm çoookakşam çiğnedim yuttum,sirkeyide içtim.fakat sabah aç karnına midem bulandı yaa.sositosositobirde tatlandırıcı kullanabilirmiyiz,cevap verebilirmisiniz lütfen.çayı şekersiz içemiyorumda.a.s.

kızlar eşim fena kazıklanmış.100 gr.mı 15.00 tl.benim kaldığım yerde aktar yok.bende başka yerden aldırdım.duyunca şok oldum fiyatını.:1shok:geri verme şansımda yok.yakın değil.bu durumda kazığı yemiş bulunuyoruz.neyse bir dahaki sefer kendim almaya gideceğim,kazığı görecek o aktar.Çok üzgünüm çoookakşam çiğnedim yuttum,sirkeyide içtim.fakat sabah aç karnına midem bulandı yaa.sositosositobirde tatlandırıcı kullanabilirmiyiz,cevap verebilirmisiniz lütfen.çayı şekersiz içemiyorumda.a.s.

valla canım şeker, tatlı etkisini hafifletiyor. şekeri azaltarak zamanla bırakabilirsin. ben öyle yaptım zamanla alışıyorsun sengözlerimebaksanab Aktardan kendin alırsan tabii daha iyi olur. Sirkeyi ben doğal ev yapımı kullanıyorum kokusu keskin olmuyor. Bende herhangi bir bulantı yapmadı. Bende birde reflü sorunu var. Sandaloz ve sirke iyi geldi bana. Hadin kazâmız mübarek olsun. Yansın yağlar kaydirigubbakcemile5

valla canım şeker, tatlı etkisini hafifletiyor. şekeri azaltarak zamanla bırakabilirsin. Ben öyle yaptım zamanla alışıyorsun sengözlerimebaksanab aktardan kendin alırsan tabii daha iyi olur. Sirkeyi ben doğal ev yapımı kullanıyorum kokusu keskin olmuyor. Bende herhangi bir bulantı yapmadı. Bende birde reflü sorunu var. Sandaloz ve sirke iyi geldi bana. Hadin kazâmız mübarek olsun. Yansın yağlar kaydirigubbakcemile5

yapma canım yaa.ben 1 bardak çay,1 fincan nescafe içtim tatlandırıcılı.boşa gitti desene sabah yediğim sandoloz.eyvahh

yapma canım yaa.ben 1 bardak çay,1 fincan nescafe içtim tatlandırıcılı.boşa gitti desene sabah yediğim sandoloz.eyvahh

neyse sıkma canını beni 20 gün sonra pelincan uyandırmıştı. Sen hiç değilse başta uyandın sengözlerimebaksanab Tatlı,şeker yasak kardeşim. Anca meyvelerden alacaksın. Arada ufak kaçamaklar olabilir haftada 1 mesela ama haftada 5 yapacaksan hiç sandaloza bulaşma derim :1hug:

neyse sıkma canını beni 20 gün sonra pelincan uyandırmıştı. Sen hiç değilse başta uyandın sengözlerimebaksanab Tatlı,şeker yasak kardeşim. Anca meyvelerden alacaksın. Arada ufak kaçamaklar olabilir haftada 1 mesela ama haftada 5 yapacaksan hiç sandaloza bulaşma derim :1hug:[/QUOT

ÇOK MERSİ ŞEKERİM,UYARIN İÇİNa.s.

ayy bende çok fena gaza geldim. yarın başlıyorum. kilom 56. bakalım işe yarıcakmı. uzun süredir kilo veremiyorum (sürekli kaçamak yapmaktan sanırım :1rolleyes: ) gelişmeleri yazarım :KK66:

ben eskiden dayanırdım tatlısızlıga.. artık dayanamıyorum.. deliriyorum resmen.. neden böyle oluyorum:S yardım edin bana:KK43:

ben eskiden dayanırdım tatlısızlıga.. artık dayanamıyorum.. deliriyorum resmen.. neden böyle oluyorum:S yardım edin bana:KK43:

canım ben kuru 2 tane kayısının içine kuruyemiş koyup yiyorum eğer canım tatlı isterse. Mesela birisinin içerise 4 tane fındık diğerine 2 tane ceviz koyuyorum kayısı sandivici oluyorr:icecream:

kızlar ya bu sanki biraz şişkinlik yapıyo. çok afedersiniz ama bizbizeyiz ondan yazıcam. gaz yapıyo gibi. sizede oluyomu

X