Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

Merhaba kızlar,
Bu karışıma ben de bu sabah başladım.....benımde metabolizmam ağır işliyo sıkı dıyet ve sporla ılk ayda 2 kg verebılen bı yapım var ....bakalım sandaloz sakızı bu gidişatı değiştirecek mi...gelişmeleri yazarım..zayıflaya arkadaşlar var gözunuz aydın, darısı bize dıyorum:)

Günaydın Şekerlerr, hepinizize mutlu ve verimli bir hafta diliyorum.. :1hug:

Sandaloz bende de şişkinlik ve kabızlık yapmıştı ama sonra vücut alışıyor. Ben 5i 1 yerde çayıma extradan sinameki ekledim öle kullanıyorum bu şekilde problemide aştım. Tavsiye ederim. Bugün regli de oldum önümüzdeki p.tesi sonuç alacağımı düşünüyorum. Hadin kızlar 06.Nisan.2009 pazartesi ilan edelim kilocuklarımızı varmısınız ? kaydirigubbakcemile5a.s.:nazar:

tatlı krizine girdiğiniz an kendinizi cezalandırın nasılma 2 bardak su veya 1 bardak bitki çayı ile.. ve mutlaka buzdolabının üstünde daha kilosuna güzelliğine imrendiğiniz(bu sizin eski bir fotonuzda olabilir:))
bir resim olsun.. :)) işe yarıyoo

kızlar bence kayısı yiyin.Gerçekten çok işe yarıyorr. Tabi gözünüzü doyurmuyor ama tatlı ihtiyacınız tamamen geçiyorr

kayısı ıyı fıkır aslında.....Arkadaslar bırde ben kendımde (yıllardır dıyet yapan bırı olrk)şunu gördum...Eger bı ıddıaya gırdysem kılo vermem daha kolay oldu.....ama ıddıaya gıren yok..arkadaslarım takılıo kızım senle ıddıaya gırmem sen kesn zayıflarsn bende kaybederım dıyolar:) - her kış alıp yazın verdıgım ıcın...of offff gecn kış 67 oldum yazın 59 oldum azmımle...şimdide martın sonu ve 63 kıloyum allaha sukur en azndan 67 olmadım....burda takımlar falan gordum işe yarıomu acaba o kızlar?
Not: 2 gündr sandoloz ve sırkeye devam ve fıtness a da basladım kaydirigubbakcemile2

Günaydın kızlarr sabah sabah sandalozumu+suyumu içtim. Hafif kahvaltımı yaptım. Beşi bir yerdemide yanında içtim. Dün akşamda 1000 adım T&S üstünde terleme eşofmanıyla çalıştım su gibi oldum walla.:nazar:

Ben tatlı krizine girdiğimde kayısıyı denemiştim ama kayısı kesmedi bitirene kadar yiyorum maşallah. Geçen krizim tuttu kızdım kendime turp u ince dilimler halinde doğrayıp tuzladım yedim. Ya kesti ya tıkadı üstüne tatlı aramadım. elma presini şiddetle tavsiye ederim sıcak yada soğuk tarçınlı yiyebilirsiniz. yerimseniben :1hug:a.s.

şu elmayı evde yapım bari.....beyazfrezya sen ne zaman basladın dıyete ve son durumun ne

dene tavsiye ederim. Ben Haziran.2008 de 72 kiloydum yavaş yavaş rejim yapmadan kilo verdim. en son 66 kiloydum. Son 3 aydır istikrarsızlığım var. Spor yapamadım düzenli ve aşırı tatlı yedim ama kilo almadım delikafadulden Hep kilo oaldım pisikolojisi ile tartıya çıkıyorum aynıyım hihoyyyt Cumadan beri daha dikkatli, düzenli beslenmeye ve spor yapmaya başladım. Pazartesi tartılacağım. Hedef 64 kg olmak. :Saruboceq: hazirana kadar 58 olmak istiyorum.şutarafagitti

duzenlı ve asırı tatlı yemeye basladın ve aynı kaldın :) oda süpermiş valla......bende tartıdan ac karnına sbhlarıtartılrk tartıda 57 den asagısını hıc gormeıdm oyuzdne ehdefım 56....çokda zayıf ıyı deıl yaa..azcık da et olacak :p

duzenlı ve asırı tatlı yemeye basladın ve aynı kaldın :) oda süpermiş valla......bende tartıdan ac karnına sbhlarıtartılrk tartıda 57 den asagısını hıc gormeıdm oyuzdne ehdefım 56....çokda zayıf ıyı deıl yaa..azcık da et olacak :p

Evet beden alıştı çünkü çok yavaş kilo verdiğim ve diete bağlı kalmadığım için. Ben sadece 1 gün yediğimi ertesi gün yemedim. Son 1 aydır çok tatlı istedi canım reçelin yüzüne bakmayan ben bal, reçeller, pasta, tatlılar ne varsa götürdüm. Sonrada suçluluk duydum o başka. En son marifetimi sölim 1 kavanoz 250gr lık nutellayı 1 haftada afiyetle indirdim mideye. moonsenrose duymasın 10 yıllık yemişin der şimdi kaydirigubbakcemile şimdi şekerlileri kestim bu hafta sandaloza başladığım için. Meyve ile idare edeceğim yoksa pelincanım benim kulağımı çeker kaydirigubbakcemile Birde kremelı içiyordum kahveyi onu bıraktım. Sade ve az içiyorum. Yeşil çay içiyorum. İnşallah sonucunu alacağım haftaya a.s

Bende çok zayıf olmalk istemiyorum eskiden çok zayıftım. Kıyafet yakışmıyor içi boş kalıyor yada dar elbise giyiuorsun kemiklerin sayılıyor ıh ıhhh. Beden dediğin sağlıklı olacak, kıyafetin içini dolduracak amme taşmayacak. Bu mudur? budur kaydirigubbakcemile3

slm bayanlarrrrrrrrr
bende başlamaya karar verdim diyet yaptığım halde kilo veremiyorum.(çizelgeye bakmayın o görmek istediğm rakamkaydirigubbakcemile3)
acaba kütahyada aktarlarda varmıdır ben iş çıkışı bir araştırayım.
eğer bulursam bu gün hemen başlıcam yada en geç yarın sonra tam 1 hafta sonra sonucu yazacam başlangıç kilom:59senağlama
ama kararlıyım bu kilolar gidecek mayıs 30'a kadar en yakın arkadaşımın dügünü var ve bende incecik gitmek istiyorum.......şakkıdı

arkadaşlar slm ben de siteden öğrendim sandaloz sakızının faydalarını ama zor yutuyorum :KK43:( çatur çutur diye ses gelince tuhaf oluyorum acaba bi zararı var mı?gercekten 2-3 haftada 3 kg falan verebilirmiyim yediklerime dikkat edersem

evet agıza catur cutur gelınce bu sandaloz denen sakız kotu oluyo toz halıne getrdm ben..acayıp bısı bu ya...ama tok tuttugunu soyleyen varsa yanılıo ıkı gundr alıyorum hıcte tok tutmuo ama yag yakıomu orasını bılemem:).....günler cabucak gecsın de zayıflayalımmmm........

slm bayanlarrrrrrrrr
bende başlamaya karar verdim diyet yaptığım halde kilo veremiyorum.(çizelgeye bakmayın o görmek istediğm rakamkaydirigubbakcemile3)
acaba kütahyada aktarlarda varmıdır ben iş çıkışı bir araştırayım.
eğer bulursam bu gün hemen başlıcam yada en geç yarın sonra tam 1 hafta sonra sonucu yazacam başlangıç kilom:59senağlama
ama kararlıyım bu kilolar gidecek mayıs 30'a kadar en yakın arkadaşımın dügünü var ve bende incecik gitmek istiyorum.......şakkıdı

Ooo sudecim Kütahya şifalı bitkilerin cenneti. Kesinlikle bulursun. Bu arada memleketime iyi bak canım.. a.s.

Ooo sudecim Kütahya şifalı bitkilerin cenneti. Kesinlikle bulursun. Bu arada memleketime iyi bak canım.. a.s.

demek memleketlimsin ama az önce sordum.santoran otudur o dedi.böyle toz halinde sarı birşey 100 gr 6 tl miş bende tırstım alamdım ama sorucam kesin adı salyangoz sakızı değilmi?pfff ya inş bulurum

ayyyy inanmıyorum SANDALOZ sakızıymış demek benim gördüğüm toz haliymiş yaşasın buldummmmmm:sm_cool:

demek memleketlimsin ama az önce sordum.santoran otudur o dedi.böyle toz halinde sarı birşey 100 gr 6 tl miş bende tırstım alamdım ama sorucam kesin adı salyangoz sakızı değilmi?pfff ya inş bulurum

Sandaloz sakızı sert, sarı saydam, dışı böyle beyaz tozlu gibi bir şey. Öğütülmüşünü alma bence dayanamam diyorsan al birde yeşilimsi olanları var onlardan almayın karın ağrısı yapıyor. aman dikkat. Bir de yanında kitre verelim diyen aktarlar oluyor almayın. 100 gr mı istanbulda 5 tl.ye satılıyor. Kütahyada daha uygundur canım.. Ve kesinlikle şekerli gıda almicaksın. Yanacak o yağlar. Ben 4.günümdeyim sandaloza başlayalı vücut atmaya başladı takip ediyorum.

arkadaşlar slm ben de siteden öğrendim sandaloz sakızının faydalarını ama zor yutuyorum :KK43:( çatur çutur diye ses gelince tuhaf oluyorum acaba bi zararı var mı?gercekten 2-3 haftada 3 kg falan verebilirmiyim yediklerime dikkat edersem

Verebilirsin tabi tatlım kaydirigubbakcemile5

X