Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

sandoloz sakızına başlıyalı 3gün oldu bende acıkma mide kazıntısı yaptı iştahımı açtı[/QUOT
sandaloza ilk başladığım günler di hiç unutmam dedim ki bu da faydalı olmayacak sanırım.milletin iştahı azalıyo benim ki hala azalmadı.hatta artıyosırnaşık şey yani şunu diycem.bende de olmuştu ilk günler sanki iştahım artıyo gibi olmuştu.belki biz azalmasını beklediğimiz için ve azalmadığı için bize artıyo gibi gelmiştir

bende dün lokman hekimden sandaloz sakızı aldırdım ama o krışım vermiş,sandalos sakızı,zerdeçal,keten tohumu,yeşilçay,funda yaprağı,biberiye.... nasıl kullanmalıyım, etkisi olur mu, sadece sandaloz sakızı bulamadım. ankara'da yaşayan kullanan varsa nereden temin ettiğini söylerse sevinirim

ALYA06..... Merhaba . bende ankaradayım. :teytey:
ben hem elma sirkesiyle beraber toz sandolozu hemde karışımlı o sandolozu aldım ikisinide kullanıyorum.

bana faydalı oldu. 3-4 günde 2 kilo verdim. ama yürüyüş de yapıyorum ve tatlı yemiyorum.
sakarya caddesini bilirsin kızılayda.
balıkcıların orda hosta varya. onun yan taraftaki mısır çarşısı diye MSR aktar var.
ben ordan aldım. toz olanın 100 gr. 3milyona, karışımı 5milyona aldım.
ordan temin edebilirsin. a.s.

birsam ve nazlıcan06 çok teşekkür ederim a.s.
karışımı nacıl kullanırım bilmiyorum ama sandaloz sakızını yeniden alırım

günaydınnnlarrr

pazar gününden beri sandoloz kullandığımı önceki mesajlarımda belirtmiştim.Dün akşam dayanamadım ve tartıldım 1 kg vermişim çokkkkkkk mutluyummmmmmm

sandaloz sakızı ve elma sirkesi sütten bebeğe geçermi acaba emzirme dönemi kullanan arkadaşlar varmı.oğlum 7 aylık gaz veya ishal yaparmı bilgi verirseniz sevinirim

walla ben neticeyi bilmiom ama yoğurta yiyom elimden gelen bu içemedim bi türlü sonrada ılık su içiom allah sonumu hayır etsin:)bugün basladım yazarım ben bide 5in1 kullanıom bakalım ne olacakkkkkkk

yok canım doğru ağzında kırılınca toz gibi oluyor
ben sabahları senin kullandığından yani taş gibi olup ağızda toz haline gelenden kullanıyorum.
öğlen ve akşam yemeklerden yarım saat önce ise arkadaşımın benim için aktardan aldığı sandorozlu yağ çözücü karışımdan birer tatlı kaşıgı alıp yutuyorum ve üstüne sabahki gibi bitki çayı içiyorum.
yani iki türlü sandoloz karışımı kullanıyorum.
bakalım 15 gün içinde neler olcak
gelişmeleri yazacağım

canım benm bu karışımın ne kadar etkisi oldu kilo vermende merak ettim bide sirkeli su içtin mi bide bu karışımın adını yazabilir misin? çok sordum dimi ya! :eek:

Herkese selam,

Arkadaşlar işteyim, şu forumu okumaya bir türlü adam gibi vakit bulamıyorum.Bu öğlen aktardan sandoloz sakızını aldım. Kilosu 40 liraydı, 100 gr aldım.Biraz hazırcılık olcak belki ama :eek: nasıl kullanacağım, neye dikkat etmeyelim kısaca bana bir özet geçebilir misiniz ? a.s.

Bir de ben sadece sandoloz sakızı aldım, bir de karışımlar var galiba. Hangisi daha iyi?

Ben polikistik over sendromu hastasıyım. Glukophaghe kullanıyorum. ılaçla kullanımında bir sakıncası var mı?

Son düzenleme:
Herkese selam,

Arkadaşlar işteyim, şu forumu okumaya bir türlü adam gibi vakit bulamıyorum.Bu öğlen aktardan sandoloz sakızını aldım. Kilosu 40 liraydı, 100 gr aldım.Biraz hazırcılık olcak belki ama :eek: nasıl kullanacağım, neye dikkat etmeyelim kısaca bana bir özet geçebilir misiniz ? a.s.

Bir de ben sadece sandoloz sakızı aldım, bir de karışımlar var galiba. Hangisi daha iyi?

Ben polikistik over sendromu hastasıyım. Glukophaghe kullanıyorum. ılaçla kullanımında bir sakıncası var mı?

selamm canım bende bugün aldım 100 gramını 4 tl ye.yrn sabah başlıyorum.ben sana bildiğimi anlatayım sabahları bir miktar sandaloz sakızını çiğneyip yut, sonra 1 bardak ılık suya 1 çorba kaşığı elma sirkesi kat tat vermesi için sirke kadar bal katanlarda var sen bilirsin farkı olmaz nasıl kolay içersen. sonrasında kahvaltını yapıyorsun. biraz sporla destekle bu yaptıklarını birde en önemlisi bu süre içinde şeker ve tatlı yok asla ama asla.

karışımlar konusunda bende marka adı bekliyorım bi kaç kişiden o yüzden bilgi veremicem ne yazıkki.forumda 1 ayda 7-8 hatta 1.5 ayda 10 kilo verenler bulunmakta birkaç kişi dışındada kimseye kilo aldırmamış. genelde iyi bi formül ama ilk günler tartıl derim sende o kilo alanlardan olmayasın die.

şimdiden hayırlı olsun yarın birlikte başlıyoruz yarışırız artıkkaydirigubbakcemile2delikafadulden

bu arada çok geçmiş olsun ama konuyla ilgili doktorunla konuşabilirsin sanırım

Son düzenleme:
slm kızlar.
bende işyerindeki arkadaşlarımıda ikna ettim ve üçümüz yarın başlıyoruz:)) acayip gaza geldik vallaa...
bende 100 grmını 6 tl ye aldım.. sanırım heryerde farklı fiyatlar mevcut....
bu arada bu kilo kontrol tablosunu eklemeyi beceremedim...:KK43:((
bu konuda desteğinizi bekliyorum....
şimdiden teşekkür ederim..

sevgilerimle..

Son düzenleme:
merhaba kızlar ben 3 hafta önce yeniden başladım,62 kiloyla başladım 58 kg oldum.hemde diyet yapmadan sadece ilk hafta bahartemizliğine kalkışmıştım çok hareket ettim okadar.

merhaba kızlar ben 3 hafta önce yeniden başladım,62 kiloyla başladım 58 kg oldum.hemde diyet yapmadan sadece ilk hafta bahartemizliğine kalkışmıştım çok hareket ettim okadar.

slm pelin..hatırladığım kadarıyla sen kilolarını vermiştin ve 3 ay funda yaprağı kullanmak gerektiğinden bahsetmiştin.. tekrar gerimi aldın kiloları???

bugün hiç giremedim nete malesef işlerim vardı.azcık ta kaçamak yaptım bugün.salı bi gelse tartılsam.gerçi umudum yok verememişimdir.çünki 5i bir yerde çayını pek içemedim.yami hazırlayamadım.ama sandalozu aksatmadım.bakalım nolcak

arkadaşlar suyu ne olur hiç aksatmayalım,günde en az 2 lt su tüketelim.diyet esnasında suyun etkisi çok fazla....

Slm kızlar öncelikle kilo verme yolunda hepimize başarılar diliyorum.
Ben de kilo verme uğruna yapmadığı şey kalmayan bayanlardan sadece biriyim :)
Lida bile kullandm ama yan etkileri çok fazla olunca 2 hafta kadar oldu bıraktım ve bir daha asla o tip şeyler kullanmamaktan yanayım.
BU sizin formül sandoloz sakızını daha önce de defalarca okuyup fakat kullanmamıştım her ne hikmetse.
Dün 2 arkadaş kafaya koyduk (charlotte) aldk ben de 100 gramını 5 Lira ya aldm.Ve bi tek dün gece ve bide bu sabah kullandm tartıda gözlerime inanamadım,500 gr.farketmişti,tabii bu yanıltmaca da olabilir ama haftalardır ya hep aynıydım ya da yarım kilo 1 kilo fazla çıkardm,500 gr.eksiğini görmk beni acayip mutlu etti ve gaza getirdi.
Kilom normal tartıda 71-72 geliyordu ben hep buna inanmak istiyordum,ama cam olan tam dijital tartılardan aldm geçen hafta ondan 76 yada 76 küsur çıkıyordm
hatta dün sabah 76,300 çıktm bu sabah 75,800 ve hayatımda ilk kez böyle bişey oldu.
Kızlar bence bu formül denemeye değer,hepimiz tekrardan başarılar mutlu ve sağlık dolu günler.

Biraz uzun yazdm umarım yorulmazsınız okurken:) hadi kalın sağlıcakla:1hug:

selamm canım bende bugün aldım 100 gramını 4 tl ye.yrn sabah başlıyorum.ben sana bildiğimi anlatayım sabahları bir miktar sandaloz sakızını çiğneyip yut, sonra 1 bardak ılık suya 1 çorba kaşığı elma sirkesi kat tat vermesi için sirke kadar bal katanlarda var sen bilirsin farkı olmaz nasıl kolay içersen. sonrasında kahvaltını yapıyorsun. biraz sporla destekle bu yaptıklarını birde en önemlisi bu süre içinde şeker ve tatlı yok asla ama asla.

karışımlar konusunda bende marka adı bekliyorım bi kaç kişiden o yüzden bilgi veremicem ne yazıkki.forumda 1 ayda 7-8 hatta 1.5 ayda 10 kilo verenler bulunmakta birkaç kişi dışındada kimseye kilo aldırmamış. genelde iyi bi formül ama ilk günler tartıl derim sende o kilo alanlardan olmayasın die.

şimdiden hayırlı olsun yarın birlikte başlıyoruz yarışırız artıkkaydirigubbakcemile2delikafadulden

bu arada çok geçmiş olsun ama konuyla ilgili doktorunla konuşabilirsin sanırım

Selam Mukonur,

Cevabın içi sağol. Sadece sabahları mı yapıcam? Kimileri akşam da yapıyor sanırım. Ben bugün başlayamadım ama benneyaptımki çünkü bu akşam İstanbul'a gidiyoruz eşimle, bir arkadaşımızın nikahı için. Diğer arkadaşların evinde kalıcaz haftasonu ve başkasının evinde '' elma sirkesi var mı sizde? '' diye aranmak istemiyorum :)) Döner dönmez pazartesi sabahı başlayacağım. İnşallah kurtuluruz bu kilolardan. hihoyyyt

Arzuhancım:)) Ben senden önce aldım ama akşamı bulmadan bulmuş almışsın sende, kullanmış bi de kaydirigubbakcemile3 Yarım kilo da gitmiş. Nasıl birşey bu, sihirli değnek gibi mübarek kaydirigubbakcemile3 Canım ikimizinde yıllardır veremediğimiz kilolardan kurtuluşu bu olur inş.kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar bunu kullanırken hamile kalmanın bir zararı olurmu sizce? Sonuçta kimyasal birşey değil ama bilgisi olan varsa ve cevap verirse sevinirim. Sevgi ve sağlıkla kalın...

hımm acaba akşamlarıda kullanmak lazım mı? gerçekten bilmiyorum forum 150 sayfa hepsini okumak zorlar indanı ben 20 sayfa fln okudum hep sabahları diolardı.Bilen biri aydınlatsın bizi
ben bu abah başladım 1 tatlı kaşığı sirkeyi 1 kahve fincenına koydum ve 2 seferde içtim bğazı yakıyor o yüzden hemen su içtim 1-2 yudum hemen geçiyor. biraz cesaret işi yani.mate çayımıda içiyorum sabah ve akşam 1 koca kupa.sandalozuda zevkle çiğneyip yutuyorum bayılrım kıtırlı şeylere dealkisalkisalkis

Selam Mukonur,

Cevabın içi sağol. Sadece sabahları mı yapıcam? Kimileri akşam da yapıyor sanırım. Ben bugün başlayamadım ama benneyaptımki çünkü bu akşam İstanbul'a gidiyoruz eşimle, bir arkadaşımızın nikahı için. Diğer arkadaşların evinde kalıcaz haftasonu ve başkasının evinde '' elma sirkesi var mı sizde? '' diye aranmak istemiyorum :)) Döner dönmez pazartesi sabahı başlayacağım. İnşallah kurtuluruz bu kilolardan. hihoyyyt

Arzuhancım:)) Ben senden önce aldım ama akşamı bulmadan bulmuş almışsın sende, kullanmış bi de kaydirigubbakcemile3 Yarım kilo da gitmiş. Nasıl birşey bu, sihirli değnek gibi mübarek kaydirigubbakcemile3 Canım ikimizinde yıllardır veremediğimiz kilolardan kurtuluşu bu olur inş.kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar bunu kullanırken hamile kalmanın bir zararı olurmu sizce? Sonuçta kimyasal birşey değil ama bilgisi olan varsa ve cevap verirse sevinirim. Sevgi ve sağlıkla kalın...

İnş.bu sefer vercez canım dediğin gibi ben buna inanıyorum:teytey:
bide yazdığım gibi ben sabah akşam kullancm nasıl olsa zararlı bişey değil dimi ama :)

mukonurcum öyle sadece sirkeyi içmek baya bi zor iş.Bence sen de suyla krıştırıp da iç
o bile zor oluyor da yine de daha iyi,çoğu arkadaşımız da bu şekilde kullanıyo.

gelişmeleri bildircm ben de kızlar görüşürz a.s.

X