Vivet Krem Ağda Nedir?

perdedor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
158
0
36
kızlar krem ağda nedir bilen var mı?
vivetin sitesinde şöyle bişey okudum;
"Yaz kış ısıtılmadan, bez ile kullanılan pratik bir ağdadır. Vi-Vet Krem Ağda çok kısa tüyleri acıtmadan kökünden alır. Bezle kullanılır. Cildin üzerindeki ölü deriyi temizler, cilde ipeksi bir doku kazandırır. Bütün vücutta bilinçli kullanıma uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir."
ısıtılmadan kullanılması ilgimi çekti, bilen kullanan var mı:sm_confused:

kızlar krem ağda nedir bilen var mı?
vivetin sitesinde şöyle bişey okudum;
"Yaz kış ısıtılmadan, bez ile kullanılan pratik bir ağdadır. Vi-Vet Krem Ağda çok kısa tüyleri acıtmadan kökünden alır. Bezle kullanılır. Cildin üzerindeki ölü deriyi temizler, cilde ipeksi bir doku kazandırır. Bütün vücutta bilinçli kullanıma uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir."
ısıtılmadan kullanılması ilgimi çekti, bilen kullanan var mı:sm_confused:

evet evet ben de görmüştüm onu merak etmiştim. üstelik fiyatı da normal ılık ağdalar kadardı.Sesunun du benim gördüğüm. Alıp denemek lazım. Pratik birşeye benziyor.

cok ğüzel bir ağda ben denedim ama kısın ısıtmak ğerekiyor bezin üstüne az miktarda sürüp cekiyorsunuz bir kutu baya sürüyor ve cok ince cıkarıyor bir deneyin

ay ne bilim ben becermedim onu aldım ama hatta duruyo hala deniyim bir ara bozulmamışsa tabi

vivet in tenekedeki sir ağdası da müthişti en ufak tüyleri bile alıyodu. ama tekrar bulamadım hiçbi yerde

ben de for youdan aldım 2kez ve ikisinde de alerji oldum,ilk kullandığımda yediğim bişeydir sandım doktora gittim 2 hap ve merhem verdi geçti derkeeeen aradan 1 ay sonra felan tekrar aldım ve ertesi gün yine alerji:çok üzgünüm:ağda yağtığım bölgede değil el parmaklarımda kolumda bacağımın eklem yerinde vs.deli gibi kaşınıyosu ve küçük küçük su topladı yine ilaç kullandım tabi...internette okudum daha sonra bununla alakalı şeyleri sir ağda kullananların dikkat etmesi gerekn şey çam reçinesine alerjiniz olup olmadığıymış ben daha önce veet de kullandım hiç birşey olmadı niyeyse vivet bana yaramadı fisfisfis alerji yapmasa aslında çok memnundum CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör:
sadece çok ince tüyleri alıo kılları almıo yapış yapış akış kıvamda bn memnun kalmadım

ben de bugün aldım. kaullanma talimatında ısıtın filan yazmıyor ben de acaba ısıtsam mı diye düşünüyordum.ısıtınca daha bereketli olur diye düşünüyorum:)

baska kullanan arkadaslar varmı acaba bu konu hakkında aydınlatabilecek?
bende araştırırken yeni rastladım krem ağda ya acaba nasıl?

sir ağda kadar iyi olmadığı bir gerçek. ama
krem ağdayla bacaklarımı alıyorum. memnunum.
daha çok ısıtmak gerekmediği için tercih ediyorum.

Son düzenleme:
Eğer tüylerin inceyse ve sık sık ağda yapıyorsan uygun. Çünkü kalın ve uzun tüyleri almıyor. Zaten sık kullanım için üretilmiş bir şey. Ben kollarımda memnun kaldım ama bacaklarımı alamadı.

X