Göz Çevresi Bakımı OLAY göz altı jeli ile ilgili bilgisi olan var mı

artstylee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
19
0
arkadaşlar selam ben 23 yaşındayım. yüzümde ve özellikle göz çevremde mimiklerden dolayıı kırışıklıklar oluşmaya başladı. olayın göz bakım jelinii önerdi birisi sizce iyi midir. ve erken bi yaş değil mi 23 yaş göz altı kırışıklıkları yüzünden krem kullanmak için. yüzüm sonra çok daha kötü olsun istemiyorum. kim isterki... :S yardımcı olursanız bide önereceğiniz başka şeyler varsa bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

ben kullandım cnm geçen sene
yaşım 22 bu jel zaten 20 yastan itibaren ve sadece nemlendirme özellikli

cnm bnm göz bölgemde problemim olmadıgı için yararlı mı değil mi bilemiyorum
sadece nemlendiriyirodu ve buzdolabında saklıyordum jel oldugu için sürünce ferahlatıyordu
ben bu tarz ürünleri önlem olması açısından kullanıyorum ve devamlı kullanılması gerektiğine inanıyorum

kızlar merhaba ben max faktorde güsellik uzmanlığı yaptım olayde max faktorun zaten göz altı jeli onun 20 yaş sonrasıdır yani erken deil başlayabilirsin zaten nemlendirir ve göz altı halkası oluşmasını engeller bi sorun yaratmaz çok incedir zaten yapısı rahatça kullanabilirsin makyaj altına ve gece yatarken

göz altı jelini bilemiyorum ama ben olay'in nemlendirici jelini aldım bikaç ay önce.. 1hafta içinde cildime alerji yaptı kabardı kızardı zor toparladım bi daha yüzümü =((( o yüzden güvenmiyorum bu markaya, önce cildin küçük bi yerinde bi dene kullancaksan alerji fln yapmasın diye nolur nolmaz =(

arkadaşlar medikal kremlerden kullanın onlar allerji yapmıyor .sebamet kullanıyorum en azından ilerleme olmuyor.

olay ın şu an yüz temizleyicisini kullanıyorum daha bir hafta olmadı ama bendede sivilceler çıktı zaten vardı daha çok oldu ama kadın alırken sölemişti ilk etapta çıkar diye cildini temizlemesi için ilk zamanlar çıkması normal demişti....bilmiyorum biraz denicem umarım geçer

canımcım önerilen şey jel yani yğun bir krem değil yaş la değilde bunun çizgilerle alakası var şimdiden o mimik çizgilerini bu jel krem yumuşatıcak ve daha çok oluşmasını engelleyecektir
kötü olmaz merak etme

bide cilt tipin nasıl ve olay in yüz temizleyicisi nasıl bişey hangi cilt tipleri için k
sivilce yaptı demişsin biraz daha kullan ve sivilcelenme devam ederse bırak

canım hangi jeli kullanıosun içinde peeling tanesi gibi taneleri olanmı düz krem jelmi olayin iki çeşit jeli var çünkü.sivilceli ciltler peeling özellikli ürünler kullanamamlı sivilceni dağıtır eğer peelingli olansa ondan sorun yaşıo olabilirsin.

göz altı jelini bilemiyorum ama ben olay'in nemlendirici jelini aldım bikaç ay önce.. 1hafta içinde cildime alerji yaptı kabardı kızardı zor toparladım bi daha yüzümü =((( o yüzden güvenmiyorum bu markaya, önce cildin küçük bi yerinde bi dene kullancaksan alerji fln yapmasın diye nolur nolmaz =(

iki haftadır bende skin adaptını yani yüz temizleme jelini kullanıyorum cildim sivilce doldu ürünü satan kişi ilk etapta olması normal dedi ama geçmiyolar üstelik cidden kocaman kocaman çıktı sivilcelerim fisfisfis

ay ben sizin yazdıklarını az öncekini yazınca gördüm evet vala bilmiyorum ama çok büyük çıkıyolar umarım geçer yoksa bırakırım :S

X