Yağ enjeksiyonu

derenna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3
0
Merhaba arkadaşlar
Ben siteye yeni üye oldum. Benim yanaklarım çok çökük. Bu nedenle yüzüme kendi yağımdan enjeksiyon yaptırmak istiyorum. Fakat doktor konusunda ve bu konuda bazı tereddütlerim olduğu için karar veremedim. Tecrübeli arkadaşların önerilerine ihtiyacım var. Önerilerinizi ve varsa tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız. Teşekkürler.

Arkadaşım ben değil ablam yaptırdı. Şunu söylemeliyimki eğer bir kaç haftanı evde geçirebileceksen bu yağ enjeksiyonunu yaptır kendi dokusundan alıp yanaklarına enjekte ettiler (ablamın) ilk haftalar tam bir homoseksüele benziyordu ancak ameliyetın etkisi geçtikten sonra ki bu da 1 ayı buldu çok güzel görünüyordu harikaydı 3500 dolara yaptırmıştı ablam.. eğer kafanda soru işaretleri varsa bunları yok edecek ve insanı düşünmüyorken bile estetik yaptırmaya ikne edecek kadar tatlı dilli ve insan pskolojisinden anlayan bir doktor öneriyorum ibrahim oskui internet sitesi de ibrahimoskui.com bence telefonla bi konuş randevu al ameliyat sonuçları da mükemmel sen yine de kendin git geçmiş olsun şimdiden

Sevgili papatya verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Ablan yağ enjeksiyonunu yaptıralı uzun süre oldumu bilmiyorum.Ama sonuç iyi diyorsun. acaba ilk hafta yüzünde çok morluk var mıydı. Kalıcılığı bünyeye göre değişebiliyormuş. tekrarlamak gerekebilirmiş. Çünkü benim yanaklarım epey çökük.Bir de Teoman Doğanı da önerdiler ama ben bu doktor hakkında bir şey bilmiyorum. Çünkü İzmirde oturduğum için araştırmam zor. Oskui yi duymamıştım. Siz memnun kalmışsınız.

canım ya korkma istediği kadar çökük olsun hallediyorlar oskui yi de şöyle yaptığı bir ameliyetı gördüm sitesine gir istersen orda da var görüntüsü inanlımaz bi de çok pozitif bi doktor. Teoman Doğanı ben de duydum çok övüyorlar artı TED kleji mezunu olan bi doktor v e bildiğim kadarıyla para göz bi adam değil
umarım hallolur soruna gelince morluk değil ama çok şişlik olmuştu çok çok şişti hatta ben kaygılanmıştım baya bi '' ya ablacım bu şişlik inse inse ne kadar iner ki acaip şiş yüzün diyodum ama İNDİ'' bence hemen bi doktoro muayne ol sorularını ona sor seni daha bi tatmin eder geçmiş olsun

Sevgili papatya tekrar teşekkürler. En kısa zamanda şu anestezi fobimi attıktan sonra sanırım doktor ile görüşeceğim. Teoman Doğan ıda iyi diyorsun bir randevu alayım.Internetteki sitesine girdim. Özgeçmişi çok iyi. Aklım biraz yattı bu doktora. Ablan bu enjeksiyonu yaptıralı nekadar zaman oldu acaba? İnşallah çoğu kalıcı olur.

Kızlarrr "elmacık kemiğine yağ enjeksiyonu "yaptıran var mı?Sonucundan memnun mu?Bildiğim kadarıyla çok ehil ellerde yapılmayınca korkunç olabiliyor.Bir de tekrarlanan bi işlem (eriyormuş bi kısmı)..Senede bir yada iki defa yapılınca kalıcı olma oranı artıyormuş..Ben bikaç dr un hasta resimlerini gördüm ama hoşuma gitmedi.Bence çok dikkatli ve estetik bakışı mükemmele yakın bi dr çok iyi bi sonuç çıkarabilir ancak.Önerebileceğiniz bi dr var mı?

Arkadaşlar,"elmacık kemiğini dolgunlaştıran"(yağ,dolgu ,implant vs.)yok mu?fikirlerine ihtiyacım var.yağ enjeksiyonu kaç kez tekrarlanmalı sizde nasıl oldu pleaseee:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sevgili basingazete,

ablan kendi yağından yptırdı değil mi, peki ne kadar kalıcı oldu? dudaklardaki kalmıyor geçiyor diye duydum, ben iki gün önce liposuction yaptırdım, doktorum kalıcı olmayacaktır ama istiyorsan gene de deneylim dedi, kabul ettim, çıkan yağı yüzüme enjekte ettirdim. elmacık kemiklerim, çökük yanalarım ve dudaklarım şişirildi. şu an dönmelere benziyorum, yüzüm şiş. ancak 2 hafta sonra normale döner deniyor bekliyorum. ancak kalıcı olacak mı merak ediyorum. biraz acı çektiğimi itiraf etmeliyim.

kızlar ben de bı enjeksıyon ısıne gırısıcem
fakat malesef yag cabuk erıdıgı ve bıraz rısklı olup amelıyathane kosulları dısında yapılamadıgı ıcın
ayrıca pahalı oldugu ıcın tercıh etmıyorum
daha once de yazdım radıesse ve hyaluronıc acıd-puragen yaptırıcam
ama yag enjeksıyonu bana ankarada 3500 dolar denıldı, ıstanbulda coskun tascı var plastık cerrah
o 1500 ytl demıstı sanırım
sonra ben arastırdım yag cabuk erıyormus
bı de dr dedı kı yag alınıcaksa dızden alınmalı
gobekten alınan cabuk erıyor genelde sısmıs oluyor ya o bolgedekı kaslar cok calısmadıgından
ve yuze konunca daha cabuk erıyormus... yuz kasları karın kaslarından cok calıstıgı ıcın
ama dızdekı karın yagı kadar cabuk erımıyor demıstı...
bence yag daha zahmetlı-daha pahalı radiesseden
radiesse yaptıran varsa lutfen yazsın deneyımını...

sevgili basingazete,

ablan kendi yağından yptırdı değil mi, peki ne kadar kalıcı oldu? dudaklardaki kalmıyor geçiyor diye duydum, ben iki gün önce liposuction yaptırdım, doktorum kalıcı olmayacaktır ama istiyorsan gene de deneylim dedi, kabul ettim, çıkan yağı yüzüme enjekte ettirdim. elmacık kemiklerim, çökük yanalarım ve dudaklarım şişirildi. şu an dönmelere benziyorum, yüzüm şiş. ancak 2 hafta sonra normale döner deniyor bekliyorum. ancak kalıcı olacak mı merak ediyorum. biraz acı çektiğimi itiraf etmeliyim.
cok gecmıs olsun umarım harıka bır sonuc alırsınız
yuzde acı oldu mu?
yoksa tek alınan yer mı acıyor,karından mı aldılar dızden mı?
ve dr kım?
dudaga yag ıyı sonuc vermıyor demıslerdı
aysun kayacı gıbı dagılıyormus
bı de yag olmadan genel bı duzgunlesme yapan, hucre trasnferı yapan dr var
tunc tiryakı o da ıstanbulda
ajdanın gogus kafesıne yapmıstı, benımkı kadar duzgun ajdanın gogsu :1shok:
ten olarak valla bebek olmus tebrik ederim bakıyor kendıne
tunc tiryakının yaptıgı kulak arkasından kok hucreye benzer hucre alıp cogaltıp enjekte etme yontemıdır onu da soylıyım
arastırmadıgım dr kalmadı

gayet spor tutkunu, dengeli beslenen zayıf ve düzgün fizikliyim, yaş 29, fakat popomda yamuk yumuk bir deformite vardı. üstüm 36 altım 40 bedendi. lokal istememe rağmen işlemin uzun sürmesi ve alanın büyük olması nedeniyle genel anestezi altında Liposuction yapıldı, aman iyi ki de genel olmuş, mışıl mışıl uyudum hiç bişi duymadım, gebericektim yoksa acıdan. ayıldıktan sonra hiç bir sıkıntı yaşamadım, bi saat sonra ayağa kalkıp evime gittim. öte yandan çıkan yağın ameliyat sırasında yüzüme enjekte edilip zayıf yanaklarımın ve dudaklarımın dolgunlaştırılmasını istedim. Doktorum da aynı sizler gibi kalıcı olmayacağını, ama sonucu beğenirsem 2 3 kez daha tekrarlayabileceğini böylece biraz biraz biraz derken kıvamı tutturabileceğini söyledi. neyse sonuç olarak bugun tam 8. gün. ve yüzüm ilk günkünden biraz az da olsa hala şiş, markete bakkkala, ameliyat maskesi gibi bişi aldırdım, onla gidiyorum, çünkü bülent ersoy gibiyim. doktorum cilt dokumun hassasiyeti sebebiyle şişlerimin yavaş indiğini söyledi, yoksa 1 haftaya coktan inmesi gerekirmiş. ha bunun yanında evet korsemi giyiyorum, ilk hafta korse ile banyo yaptım, artık çıkarıp yıkanıp hemen geri giymek suretiyle banyo yapacağım. 2 aya yakın takıcam. bacaklarım şu an şiş ve korkunç mor. ama popomun düzeldiğini gerçek güzel bi popoya dönüştüğünü görebiliyorum. yazın bolca vaktim olacaktı, ancak korse takmak zor olur diye kışa sıkıştırdım bu operasyonu fakat şimdi de işe gitmek zorundayım, yüzümün şişler dert oldu, iş yerinde maskeyle de dolaşamam, ne yapacağım bilmiyorum. inmesi için dua ediyorum. bu kadar zor eriyorsa bari biraz olsun kalıcı olsun isterim, çünkü ikinci enjeksiyonu bilmiyorum yaptırır mıyım. belki 10 sene sonra :) şimdilik bu iki aylık nekahat döneminin bitmesini, tekrar spora dönmeyi, ve sonucu görmeyi iple çekiyorum. dapdaracık kotlarımın içine bile giriyorum, altım kısmım da 36 beden oldu :))

o yüzden merak içindeyim, yüzüne yağ enjeksiyonu yaptıran herkes benim kadar şiş gezdi mi??

aysemelissa ; liposuction için yaklaşık bir ücret söyleyebilir misin ?
arkadaşım düşünüyor... eğer çok maliyetliyse baştan vazgeçecek... değilse araştıracak...
bu arada o da yüzüne yağ ekletmek istiyor; liposuction sonrası ...

biraz bilgi verirsen sevinirim... doktorun kimdi ve memnunmusun ?

teşekkür ederim...

ayse hanım gecmıs olsun
umarım cok daha guzel olur hersey, doktorunuz kım acaba?
bır de olay kac saat surdu?

aysemelissa,liposuction ve yağ enjeksiyonu yaptırmışsın.geçmiş olsun umarım istediğin formu bulmuştur.ben de yağ enjekte ettirmek istiyorum elmacık kemiği çevresine.yüzünün şişliği felan nasıl oldu?bilgi verirsen sevinirim..teşk.lerr

arkadaşlar, yüzümün şişliği geç sayılacak bir sürede 3 haftada inmesine karşın, güzel dolgunluğu ise bir o kadar çabuk geçti, yaşlı zayıf yorgun ifade tamamen olmasa da çoğunlukla geri döndü :KK43:( üst dudağım fena olmadı ama umarım o da tıss diye sönmez :KK43:(

bir kaç ay sonra tekrar yaptıracağım, tabi alternatif bir çözüm bulamazsam.. gene de en sağlıklı çözümün insanın kendi yağı olduğunu düşünüyorum. asıl liposuction yaptırdım ben, o esnada ordan çıkan yağ ile yapıldığı için ayrıca bi ücret ödemedim ve anestezi altında ne kadar sürdüğünü bilmiyorum. tek bildiğim çıktığımda yüzüm korkunç şişti ve 3 hafta insan içine çıkamadım :)

arkadaşlar aranıza bugun katıldım ben 21 yaşındayım çok zor karar verdim yanaklarıma yağenjeksiyonu yaptırdım ve daha 5 gün oldu dönmeler gibiyim şuan şişler umarım biran önce iner lokal anastezi altında oldum ama nasıl diyim size yani acı var tabiki ama şuurunu kaybetmiş gibi oluyosun...nazım durağa yaptırdım 1500tl yaklaşık 45 dk falan sürdü sürmedi bile diyebilirim ondan sonrası pekte ağrım sızım olmadı morluğum hiç olmadı zaten ilaç veriyo... ama sakın inanmayın ertesi güne şişler inicek hiçbişeyin kalmıcak diye işe gidemez oldum söylim bülent ersoyun kardeşi gibiyim:KK70: NOTTTTT:EYER MUTSUZSANIZ HALİNİZDEN ŞİKAYETÇİYSENİZ VE BİRDE GEÇİCİ BİRŞEY OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK KESİNLİKLE YAPTIRIN DERİM DENEYİN!İÇİNİZ İÇİNİZİ YEMESİN BEN AİLEMDEN GİZLİ YAPTIRDIM ÇÜNKİ ONLAR ASLA İZİN VERMEZLERDİ ŞİŞLERİM Bİ İNSİN SİZE TEKRAR YAZARIM HEPİNİZİ ÖPÜYORUM

kızlar bende mayısın 18 inde yağ enjeksiyonu yaptırıcam ama korkmaya başladım ben yha olumsuz şeyler okumaktan içim sıkldı dr um ufuk bilkay gerçi herkes çok memnun dr umdan bende güveniyorum ama yinede insanda bi endişe oluyo işte benim ağız kenrlarımda ve gözaltlarımın olduğu bölgede çökme var oralara yapılcak başka yüze yağenjeksiyonu yaptıran varsa paylaşsın lütfen

X