Selülit Evde yapabileceğimiz basit bir selülit yağı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

XSXimal

Üzeni yolla... Salla...
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
2.082
9
Kızlar bu tarifi bir blogtan aldım çok kolay olduğu için buradaki konularada baktım aynı tarifi bulamadığım için yeni konu açıp sizinlede paylaşmak istedim.
Yaz geliyor biraz şu selülitlere bakım yapma zamanı geldi de geçiyor.
Bu hafta sonu limon alıp bende uygulamaya geçeceğim bakalım ne kadar etkisi olacak.

Birde selülitle savaşta en iyi partokal yağı iyi geliyormuş, sağlık sitelerinin birinde okumuştum, acaba içine onu da mı katsak. Bu karışımı sürüp masaj yaptıktan sonra streç folyo ile sarıp ısı etkisini arttırabiliz, biraz ev işlerinde hareketlilik biraz şeker, tuz azaltımı biraz daha fazla su bakalım işe yarayacakmı?
Ben daha başlamadım ama aldığım bloğa sorup gelişmeleri ondan öğrenebilirsiniz, onlar denemeye başlamışlar.
Bu da tarifi aldığım bloğun adresi:
http://vucutbakimi.blogcu.com/Selulit+Masaji+Icin+Krem+Formulu/

SELÜLİT YAĞI
MALZEMELERİ:
1 Paket aspirin
1 kilo limon
Bebe yağı(Aloe veralı)

YAPILIŞI:
Limonların suyunu sıkın. Aspirinleri toz haline getirin. Malzemelerin hepsini beraber karıştırın.
Bir şişenin içine koyun. Düzenli olarak akşamları sorunlu bölgelere masaj yaparak uygulayın.
Masaj: Ellerinizi yumruk şekline getirip bastırarak ve dairesel hareketlerle yapın.

--EN AZ 3 AY DÜZENLİ KULLANIN.
DOGAL VE UCUZ YOLLA HAZIRLAYACAGINIZ BU YAĞ SİZİ MÜKEMMEL SONUCA ULAŞTIRACAKTIR.

X