vajinadaki kuruluk icin yumurta aki

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
arkadaslar bu konuda daha once jinekoloji bolumune baslik acmistim. caresi var mi vs diye.hem spermlere zarar vermeyen hem de ise yarayacak bir kayganlastirici ariyordum. bir tane su bazli aldim ama yine de icime sinmedi. bu konusa arastirma yaparken tesadufen bugun mail kutuma bir mail geldi. spermleri besleyecek bir kayganlastirici imis. her neyse satin aldim ama benim bahsedecegim nokta diger bir besleyici de yumurta aki imis. sarisindan ayirip vucut sicakliginda kullanin diyor ve spermleri cok besliyormus. zaten yumurta akinin protein deposu old. biliyoprdum da spermlere faydali old bilmiyordum. ph vs meselesi de var. ben daha denemedim. once satin aldigimi denerim heralde. ama o gelene kadar eger iliski olursa yumurta aki da kullanabilirim.

ben vazelinin bir sakıncası olmadığını duymuştum istersen bir araştır canım.

Evet kibelecim ben bunu daha once hamileligi kolaylastirici birkac bilgi basligi adi altinda yazmistim. Yabanci bir siteden okumustum.

:teytey::uhm:canım ya çok sağol bilgin için.en güzeli doğal olması.ama imkanı olmuyanlar için zararsızsa iyiymiş.ama kesin kanıtlanmışmı.sonra besliyelim derken spermleri öldürmeyelim.:roflol:

X