hcg sorunu yaşayanlar

kova77

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
188
114
47
arkadaşlar bana yardım edeseniz sevinirim.6haftalık gebeydim.hcg birden 136 düştü.usg de kese duruyor.kanama yok.ama dr um ilaçları bırak gebelik bitiyor dedi adet olursun dedi.bende ilçları bıraktım ama 4 gün oldu kanama yok.bekliyorum....ne zaman olurumki.....bu arada tüp bebekle gebe kalmıştım.sorunum pko....hem üzgün hem beklemekteyim....çok zormuş arkadaşlar....

malesef bunlar yaşana biliyor, 2gün içinde gerçekleşmezse hemen dr gitmeni tavsiye ediyorum.Kalp atışı yok sanırım bir kere daha baktır .aldığımız jel veya fitiller artı yaptırdıysan iğneler düşüşü önlüyor.Parçalı düşük oluşmasını bekliyor dr.ama içerde dağılmışsa hemen ve sonlandırmayı tam anlamıyla kararlıysan kürtajla aldır.Anı bayılmalar ve baş dönmeler olabiliyor .

jel sürekli kullanıyordum.öncesinde kanamam olmuştu . o zaman iğne yaptım.canım ya nasıl oluyors kese çok küçük haftasına göre dedi.anlamadım ama.

onun bı onlemı yokmuymus anlamadım kı ıgne yapmıyorlarmı ya vallahı uzuldum sımdı

Ne yazıkki zaman zaman pkolu arkadaşlarım böyle sorunlar yaşıyor normal yolla gebe kalanlarda , hayırlısı dile arkadaşım Allah sabır versin genede umarım bebeğin seni bırakmıyodur

X