Gebe kalmayı kolaylaştıracak...

sabirsizim

nazlı kuzummm
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
238
1
Merhaba kızlar bugün öğrendim bunu sizlede paylaşmak istedim, İbrahim Saraçoğlu nu biliyorsunuzdur şu ünlü prof. bir kür tarifi verdi hamile kalmak isteyenler için daha kolay hamile kalmak yumurtlamayı kolaylaştırmak için dediğine göre;5-6 tane kuru inciri yarım litre suda haif ateşte 7-8 dakika haşlayın sürenin dolmasına yakın sert bir orta boy havucu içine doğrayıp bir iki dakka daha kaynatıp bunu ister bir seferde ister yarısını sabah yarısını akşam olmak üzere için 21 gün boyunca tekrarlayın..Ben denemeyi düşünüyorum bakalım daha kolaylaşacak mı işimiz..

bizlerle paylastigin icin saol canim, buna ne zaman basladiginin ønemi varmi canim bi bilgin varmi, ben adetimi bekliyorum 1 hafta kaldi tedaviye baslayacam dr hap yazdi hap kullanirkende yapilsa olurmu acaba??

bizlerle paylastigin icin saol canim, buna ne zaman basladiginin ønemi varmi canim bi bilgin varmi, ben adetimi bekliyorum 1 hafta kaldi tedaviye baslayacam dr hap yazdi hap kullanirkende yapilsa olurmu acaba??

ne zaman istersen başla canım hap kullanmakla bir alakası yok bu tamamen bitkisel birşey içinde bişi yokki kuru incir ve havuç bir zararı yok olsa doktoru baştan sona dinledim ayrıcana maydanoz nane ve adaçayından uzak dursun dedi doktor hamile kalmak isteyenler için düşük sebebi olabilirmiş...

Merhaba kızlar bugün öğrendim bunu sizlede paylaşmak istedim, İbrahim Saraçoğlu nu biliyorsunuzdur şu ünlü prof. bir kür tarifi verdi hamile kalmak isteyenler için daha kolay hamile kalmak yumurtlamayı kolaylaştırmak için dediğine göre;5-6 tane kuru inciri yarım litre suda haif ateşte 7-8 dakika haşlayın sürenin dolmasına yakın sert bir orta boy havucu içine doğrayıp bir iki dakka daha kaynatıp bunu ister bir seferde ister yarısını sabah yarısını akşam olmak üzere için 21 gün boyunca tekrarlayın..Ben denemeyi düşünüyorum bakalım daha kolaylaşacak mı işimiz..

canım peki şey dedi mi özellikle kistleri olanlar içsin diye dün komşum öyle duymuş da

maydanoz enteresan ben asiri tuketirim maydanozu acaba suclu maydanozmu bak simdi kafam takildi :KK43:
eger bu formul hamilelikte tutmazsa kesin cildiniz ve tansiyonunuz cok iyi olur yapilacak bisi yani bende denicem ama incir bulmam zor burda :KK43:

bu bilgiyi bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim sana tavsiyem maydonoz kullanma çünkü hamilelikte erken kanamaya sebepmiş ben maydanozu çok severdim ama 4.tane düşükten sonra artık kanamamın olmasını istemiyorum çünkü hamile kalmak istiyorum benim hiç bebeğim yok ben 10.senelik evliyim maydanozu sakın kullanmayın tamammı tatlım.

canım tabikide o prof biz bilmeyiz ama bende incirin adet söktücü özelliği olduğunu okumuştum çok sevdiğim halde incirde yemem incir reçelide yıllardır

selam kıslar. gebelik düşünceniz varsa adaçayı ve maydanozdan uzak durun. ben bi düşük yaptım. ottur faydalıdır dedim adaçayı içtim bol bol hamileyken. düşüğü tetiklemiş olabilir. aman dikkat:teytey:

evet bun u bende duymuştum hamile kalmak isteyenler maydonoz nane yemesin engelliyomuşşş

Merhaba kızlar bugün öğrendim bunu sizlede paylaşmak istedim, İbrahim Saraçoğlu nu biliyorsunuzdur şu ünlü prof. bir kür tarifi verdi hamile kalmak isteyenler için daha kolay hamile kalmak yumurtlamayı kolaylaştırmak için dediğine göre;5-6 tane kuru inciri yarım litre suda haif ateşte 7-8 dakika haşlayın sürenin dolmasına yakın sert bir orta boy havucu içine doğrayıp bir iki dakka daha kaynatıp bunu ister bir seferde ister yarısını sabah yarısını akşam olmak üzere için 21 gün boyunca tekrarlayın..Ben denemeyi düşünüyorum bakalım daha kolaylaşacak mı işimiz.. :

ACABA HERHANGİ BİR GÜNDEN BAŞLAYABİLİRMİYİZ İBRAHİM SARAÇOĞLU BU KONUDA BİRŞEY SÖYLEMEDİMİ :uhm:

:emir_bebek:kolay gelsin arkadaşlar öncelikle bebek isteyen bütün arkadaşlarıma hayırlı bebekler diliyorum bende 1 gebelik yaşadım sonuç hüsranla bitti 1 senedir bebek istiyoruz inş olur bende 41 gün meryem süresini okuyanın çocuğu olur diye duymuştum şimdi okumaya başladım inşallah hayırlı bir bebeğim olur ve burda isteyen herkesinde................

canım bu karışımın lapa şeklinde yapıp bir bizle karnına saracaksın geceden sabaha kadar duracak ben bu şekilde biliyorumm ve süt pastorizesiz olacak yani taze havuçta şart değill

canım bu karışımın lapa şeklinde yapıp bir bizle karnına saracaksın geceden sabaha kadar duracak ben bu şekilde biliyorumm ve süt pastorizesiz olacak yani taze havuçta şart değill

Gözek cim bu bir şaka mı?? İlk defa duyuyorum ve çok komik geldi, dalga mı geçiyorsun merak ettimsırnaşık şey

Cem yılmazı izledin mi bilmiyorum, onunda bir skeçi vardı bel fıtığı olanlar beline alabalık sarsın diye ona benzemiş sırnaşık şey Kusuruma bakma ama sahiden komik geldi.

Evet hamile olmak için herşeyi yaparız ama mantıklı olmasında fayda varsengözlerimebaksanab

Sabırsızım sana paylaşımın için teşekkürler!!

evet canım bu aralar moralin bozukmuşta azcık gülmeyi becer die şaka yaptımmm
ne alakası var yaa senin mantık seviyeni bilmiyorum ama bunu yapan çok arkadaşım var bende yaptım bu ayda yapıcamm neresi senin mantığını zorladı merak ettim
ayrıca insanların herşeyde umut şifa aradığı bir yerde bir öneriyi bile bu kadar komik buluyorsan demekki senin cidden mutlu olmaya ihtiyacın varr
inşallah ömrünün geri kalan kısmırda mutlu olursun kamereye gülümse cem yılmazın selamı varr

evet canım bu aralar moralin bozukmuşta azcık gülmeyi becer die şaka yaptımmm
ne alakası var yaa senin mantık seviyeni bilmiyorum ama bunu yapan çok arkadaşım var bende yaptım bu ayda yapıcamm neresi senin mantığını zorladı merak ettim
ayrıca insanların herşeyde umut şifa aradığı bir yerde bir öneriyi bile bu kadar komik buluyorsan demekki senin cidden mutlu olmaya ihtiyacın varr
inşallah ömrünün geri kalan kısmırda mutlu olursun kamereye gülümse cem yılmazın selamı varr

Gözek cim, seni kırdıysam özür dilerim. Seni pek tanımadığım için ve nick inin yanında ki resmide görünce gerçekten şaka yaptığını sanmıştım. İnşallah işe yarar ve bende seninle birlikte sevinirim. Ama sahiden kırdımsa üzgünüm, bu sıralar gerçekten moralim bozuk ve evet gerçekten gülmeye ihtiyacım var:1no2:

Gözek cim, seni kırdıysam özür dilerim. Seni pek tanımadığım için ve nick inin yanında ki resmide görünce gerçekten şaka yaptığını sanmıştım. İnşallah işe yarar ve bende seninle birlikte sevinirim. Ama sahiden kırdımsa üzgünüm, bu sıralar gerçekten moralim bozuk ve evet gerçekten gülmeye ihtiyacım var:1no2:

önemli değil canımmm ama bu söylediğim ciddii şaka deell
inşallah canımm hep beraber kalırız hamilee sende kusura bakmaa inşallahh gülersin canımmm bu arada diğer bir topikte ablandan bahsetmişsinnn tedavisini yada neler yaptığını yazarmısınna.s.

X