çamaşır makinem su akıtıyor..

D

drsiest@

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi drsiest@
mutfağa bi gittim halı ıslanmış.. nası sinirlendim anlatamam.. makine nerden su kaçırıyo temiz su mu kirli mi.. halımı yeniden mi yıkatıcam.. offf offff...:eek:klava:

• Konu Sahibi drsiest@
benimde aynısı olmuştu.servis geldi baktıki kirli su borusu yerinden çıkmış..oraları bir kontrol et istersen..

• Konu Sahibi drsiest@
en korktuğum şey zaten kirli su.. zaten kuruturken de öyle bi sallanıyo ki makine.. üstüne bişey koyamıyorum.. hani yeri geniş olsa dolaşıcak mutfakta.. suyun rengi normaldi deterjanlı da değildi.. sinir oldum ya..........

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi drsiest@
belki makine hortumunun bağlandığı yerden su kaçmıştır, makineden değil.
suyun da temiz ya da kirli olduğunu anlarsınız. deterjanlı mı su,kayganlığına dikat edin.
belki de makinenin su giderine birşey kaçmıştır. alt kapakta oluyor. siz açamazsanız servis çağırın.

• Konu Sahibi drsiest@
boruları kontrol ettim bişey yok.. daha kötüsü bulaşık makinesinin içi su dolmuş.. anlamadım hiç ordan taşmış dökülmüş, bulaşık makinesini çalıştırmıyodum ama sanırım lavabonun tıkanıklığından içine birikmiş.. bisürü iş çıktı.. şükür hallettim, bakalım bidaha yıkamamda taşmazsa rahat edicem.. teşekkürler..

• Konu Sahibi drsiest@
Geçmiş olsun valla benimde olmuştu banyo sular altındaydı allahtan paspas takımını kaldırmıştım...canım çıkmıştı vallahi 1 gün..kirli su borusu yerinden çıkmış oralara bir kontrol et canım geçmiş olsun tekrar

• Konu Sahibi drsiest@
Borunun içinde bişey olabilir.Benimkide akıtıyodu meğerse boru tıkalıymış.

• Konu Sahibi drsiest@
boruları kontrol ettim bişey yok.. daha kötüsü bulaşık makinesinin içi su dolmuş.. anlamadım hiç ordan taşmış dökülmüş, bulaşık makinesini çalıştırmıyodum ama sanırım lavabonun tıkanıklığından içine birikmiş.. bisürü iş çıktı.. şükür hallettim, bakalım bidaha yıkamamda taşmazsa rahat edicem.. teşekkürler..

başlıkta çamaşır makinesi demiştiniz. hangisinden su akıyor?

• Konu Sahibi drsiest@
canım geçmiş olsun benimde başımdan geçti.önce çeşmeden makinaya gelen hortumu kontrol et çok sallandığını söyledin o zaman çeşmeden makinaya gelen hortum kırılabiliyor.benimki öyle olmuştu.çeşmesini kapat bakalım su gelmeye devam edicekmi

Makinenin körüğü çok eskimişsede olabiliyor.a.s:a015:
Servis körüğü değiştirince halloluyor.a.s.

bulaşık makinem çalışmıyor şimdi de.. içi su dolmuştu, akan su hangisinden bilmiyorum.. hortumlarında bişey yok, biyerden tıkanmış sanırım ama bulaşıkla çamaşır makinesi arasındaki ilişkiyi çözemedim!!! çamaşır çalışırken bulaşık su birktirip bozulmuş.. hafta içi tesisatçı gelicek artık.. saolun kızlar..

X