Maske Tarifleri Yzmdeki kuruluk

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

runnet

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
66
1
Arkadaşlar;
Daha öncesinde hiç böyle bir sorun yaşamamşıtım.Cildim aslında karmadır. Ama bir haftadır çene ve şakaklarımda aşırı bir kuruma var. Krem sürdüğümde yanıyor o derece yani. Nasıl bir krem kullanmalıyım bir türlü nemlendiremiyorum............

Bi ara ben de cildime ne sürdüysem artık hatırlamıyorum :roflol:
Sol yanağım çok kurumuştu ve kızarıyordu... Nemlendirici sürünce de yanıodu...
Ama ben yine de nemlendirici sürmeye devam ettim arada yoğurt falan sürdüm...
Sonra kısa bi süre içinde geçti a.s
İnş sizinde geçer...

canım bu güneş yanığına benziyor gibime geldi..yanık için ne iyi gelir bilemiyorum ama kuru cildin en iyi ilacı sudur bunu çok ii biliyorum..ne kremler bne de maskeler hepsi cildi dıştan nemlendirir ama su tamamamen cildin iç taraftan nemlenmesini sasğlıyor günde 2 yada en kötü 1.5 lt içmeye çalışın 3 günde faydasını göreceğinize eminim..ve akşam yatarkende bir kase yoğurt düzenli olarak tüketirseniz hiç birşeye ihtiyacınız kalmaz....

Arkadaşım benim de cildim karma..Ama çenemde ağız çevremde bazen kuruluklar olabiliyor..Pul pul oluyor..Kızarıyor..Su değince falan yanıyor..Neden olduğunu bilemiyorum malesef..:1no2:Senin ki de böyle bir şey mi?Ben öyle olunca arı sütlü yoğun bir kremim var onu sürüyorum tamamen doğal..Yatıştırıyor..

Kavun vücudumuzdaki kolajen hasarını en aza indirerek kırışıklıklarla savaşmaya yarayan karoten içermektedir. Yoğun bir betakaroten kaynağı olan kavun, genellikle kol arkalarında oluşabilecek lekelere ve yüzdeki pullanmalara engel olur! Bunun için haftada en az üç kez birkaç dilim kavun tüketmelisiniz.

X