İsmiyle, adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim

izmir alsancakta
kadomer kadın doğum merkezi
öncelikle Dr Hatice Aktan
Dr Sühendan Cebeci
ve klinikteki diğer doktorlar
( izmirde hatice hn mı bilmeyen yoktur)

Alsancak cami karşı çaprazında

Kesinlikle çok memnun kalcaksınız

İstanbul Nişantaşı Dr. Selçuk Somer hem jin. hem bir psikolog!Amerikan Hastanesi doktorlarından.

Kızlar vajinismusla alakalı hangi dr a gitmeliyim
önceden jinekolga gitmiştim kas gevsetici verdi birde jel ama olmadı 2 ay olcak hala olmuyo cok korkuyorum
bana önereceğiniz bir dr varmı ist. Anadolu yakasındayım

ben bi jinekoloğa gittiğimde profçdr figen karadağ ın adını vermişti netten araştırabilirsin.ben gitmeden yendim çok şükür. ama aramıştım yeri kadıköydeydi sanırım 250tl demişti muayenesine

kardeşlerim bundan ikidir bu konuyu açıyom bundan önceki konumu arkadaşlar ne hikmetse silmişler galiba ama bana göre bu konuya pek çok arkadaşımızın ihtiyacı var gördüğüm kadarıyla.ben tavsiye edebilceğim drları yazıyorum sizde yazın lütfen açık olsun birazyerimseniben
IĞDIR
dr. süleyman salmanlı
ERZURUM
prf.dr.sedat kadanalı
hadi Allah şifanızı versin sağlıcakla......

Uyarı;
Bu bölümde paylaşımda bulunurken
1.Önereceğiniz doktor veye doktorların lütfen sadece İsim-Soyisim ve adres bilgilerini vermeniz yeterli olucaktır..

Telefon,mail adresi veya site adreslerini vermek kesinlikle yasaktır..

Dikkate almanızı saygılarımla arz ederim..
Kalıcı Paylaşımlara.s.
KK. Yönetim Adıvar

Doktor Lale Zeynep Kanmaz Bakırköy tavsiye ederim çok iyi bir doktordur.

çok önceki tarihlerde bir kaç ankara var...kızlar ankaradan önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı dr ları lütfen yazın özel veya devlet.... lütfennnnnnnnnn

malatya dan alanında uzman pkoolu olan ben için; iyi ve insaniyetli bir kadım doğum doktoru bilen, tedavi olan var mı? isim ve adres rica edebilir miyim?:KK5::KK5::KK5:

eskişehir acıbadem Doç.Dr. Ahmet Cantuğ Çalışkan tek kelimeyle çok ilgili on numara diyebilrim.

çok önceki tarihlerde bir kaç ankara var...kızlar ankaradan önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı dr ları lütfen yazın özel veya devlet.... lütfennnnnnnnnn

prof.dr ahmet erdem mehmet erdem, sevgı ates ucar, lına kadın saglıgı merkezınde sema hanım, baskenttekı tum kadın dogum uzmanları canım..bıraz gec gördüm ama ınsallah yardımcı olabılmişimdir

prof.dr ahmet erdem mehmet erdem, sevgı ates ucar, lına kadın saglıgı merkezınde sema hanım, baskenttekı tum kadın dogum uzmanları canım..bıraz gec gördüm ama ınsallah yardımcı olabılmişimdir

sağolasın bacımmmm... evet ilk etapda gittim bir doktoraaaa ... kuzenim hrs de sema hanıma gider ama kadını ben sevmedimm ya yalancı bir kadın dini imanı para çoğu doktor gibi

sağolasın bacımmmm... evet ilk etapda gittim bir doktoraaaa ... kuzenim hrs de sema hanıma gider ama kadını ben sevmedimm ya yalancı bir kadın dini imanı para çoğu doktor gibi

HRS deki ile lınadaki sema aynı mı bılmıyorum da, benım bıldıgım lınadakı(yenımahalle) sema oyle bı kadın degıl gbı pek yaa...boyle tombul cana yakın pek sevımlı:) bende cok aradım zamanında da bulamadım koca ankarada bunları buldum:KK34:

HRS deki ile lınadaki sema aynı mı bılmıyorum da, benım bıldıgım lınadakı(yenımahalle) sema oyle bı kadın degıl gbı pek yaa...boyle tombul cana yakın pek sevımlı:) bende cok aradım zamanında da bulamadım koca ankarada bunları buldum:KK34:

VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEŞKLER BACIMM BAKALIMMM ÇOCUK OLMADAN HATTA hamile olmadannn gitmek lazım iyi bir dr ayarlamam lazımmm bacımmm sağolasın... Allah sağlıklı bir şekilde evladını kucağına almanı nasip etsin..

Arkadaslar istanbulda oturanlara sorum olacak..ben doktorumdan çok memnunum,en son gittigimde polip oldugu ortaya çıktı.bu ay adetle atamazsam histereskopi olacagım...size sorum GAZİOSMANPAŞA ASYA SAGLIKTA histereskopi ve laparoskopi olan var mı ? doktorum Ayten Bölükbaş eger olursam o yapacakmış..ben oradan fiyat alacagım zaten ama yinede istanbulda yaptıranlardan doktor ve fiyat bilgisi alabilir miyim?malum hassas bir ameliyat .

Arkadaşlar merhaba,

Bütün sayfaları elimden geldiğince okumaya çalıştım ama doktorların uzmanlık alanları konusunda biraz bilgisizim yardımcı olursanız çok sevinicem.

Annem için iyi bir kadın hastalıkları doktoru arıyorum ama gebelik gibi bir sebepten değil daha çok miyom,kist,menopoz gibi hastalıklar için rutin kontrollere gidiebiliceğimiz iyi bir doktor tavsiyesi olan varsa çok mutlu olurum. Tercihlerimiz beşiktaş,levent,şişli,mecidiyeköy civarlarında olmasıdır. Şimdiden teşekkür ederim : )

konyada yokmu ii bir jinekolog çocuk düşünüyorum ama dr çok önemli anlayışlı olmalı

şişlide korkut aslan..kesınlıkle tavsıye ederım..bır suru ozel hastaneye gttım evıme yakın dıe son ana dek bısı demıyen o dr lar son anda hepsı alınması lazım dedı..korkut bey benı ölmeme bır bucuk gun kala kurtaj ettı...normalde alması gerekenın dortte bırını aldı hemde...

maddı manevı zorlandık cok..burda agustos annelerınde 2013 ıcın paylasımlarım vardı hep umutluydum ama olmadı..kımse acımıyor dr ların cogu boyle..keske oncesınde olsaydım.kurtajımı da o yaptı ve hıcbır kanamam agrım sızım olmadıgı gıbı asırı motıve ettı ekıbı dahıl olmak uzere benımle agladılar benımle gulduler...ozelden nefret eden esım bıle , uzakda olsa artık dr umuz o dedı..cevremdekı herkese tavsıye edıyorum...burdan cok arkdslardan tavsıye dr lar edınmıstım bende hamıleyken ama kısmet kendı dr umla tanısmak bır hafta once kurtajım yuzunden oldu..

eger yakınsanız mutlaka deneyın

X