Sayfa: 7/139 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Toplam 1384 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İsmiyle, adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim

1. Konu Sahibi : Editor #61
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    op.dr cihangir efe yeni huzur tıp merkezi çağlayan dere iyi bir doktor tavsiye ederim

2. Konu Sahibi : Editor #62
    Afyonkarahisar:kadin doğum:op.dr. Halil gülden tavsiye ederim eğli bir doktor

3. Konu Sahibi : Editor #63
    arkadaşlar benim de ekliyeceğim şeyler var kendime göre..her hanım gibi benim de doktor tecrübelerim oldu..3 tane çocuğum var allah bağışlarsa..hamileliklerim ve doğumlarım ve yaşadıklarım ve kontrollerim vs vs...benim ekliyeceğim şeylere gelince... gideceğim jinekoloğun mutlaka evli olması yada evliliği yaşamış olması gerek..anne yada baba olması gerek...şimdi bana ne alakası var diyen arkadaşlar olacak biliyorum...son hamileliğimde gittiğim doktor hiç evlenmemiş bir hanımdı ..tavsiye üzerine gitmiştim bende..aman allahım çektiğimi bir ben birde allah bilir başlamışken değiştiremedik te..çok stresli bir hamilelik dönemi yaşadım..hiç gerek olmadığı halde beni strese soktu ...

4. Konu Sahibi : Editor #64
    bodrumda alman hastanesinde dr.çağlar bey var çok ii dr.
    bodrumda dr.tosun soyadında adını unuttum şimdi çok kötü aman aman ha sakın ona gitmeyin derim para yemesini seven ama hastaneye düştüğünde bakmayan hatta kendi hastasını bile tanımıyan dr.sakın gitmeyin derim

5. Konu Sahibi : Editor #65
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    Alıntı zehra*79* kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    istanbul medicalpark bahçelievler
    Latif KÜPELİOĞLU
    medical park hastensinde Dr. Latif bey çalışmıyormuş şimdi sordum ?
    bende bahçelievlerde iyi bir doktor arıyorum

6. Konu Sahibi : Editor #66
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    Alıntı iipekk kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım merhaba yanlıs anlamıssın ben ıpek
    mehtap hanım benım dr um :D
    zaten randevulu gıdıyorsun ben hıc beklemedım ama olurda acıl amelıyat cıkarsa bekleyebılırsın kı bu her hastanede olabılecek bır durumdur
    hsg dedıgın rahım fılmıyse cektırmedım ama hastane tam tesekkullu bı hastane cekerler sanırım ben gıdıncce cok kalabalık degıldı yenı oldugu ıcın ılgı alakada ıyıydı
    hsg fıyatını bılmıyorum ama muayene 12 mılyondu telefonla sorabılırsın hsg nın fıyatını
    gıtmek ıstersen tavsıye ederım canım
    anam ipek tam konuma bastın kaydirigubbakcemile2
    hsg iki aydır bozuk diyorlar nene hatunda. sen ordamı çektirdin? kendı doktorum dan duydum meğer bozuk değil yapan uzman tatildeymiş :) anlayacağın yollarını gözlüyoruum. olsun anacım fiyatı uygun hastanenın ve doktorumda seker gibi. insallah bu ay yapılır artık hsg de bende çektiririm.
    canım sen filmden sonra gebe kalabildinmi?

7. Konu Sahibi : Editor #67
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    istanbul şafak hastanesi
    op.dr. defne dilek dağlar
    jinekolog

8. Konu Sahibi : Editor #68
    Bursa medical park hastanesinde op.dr Ahmet Yılmazı tavsiye ediyorum.
    çok kibar birisi, hastalara gereğinden fazla zaman ayırıyor, kesinlikle baştan savmıyor ve en önemlisi de çok moral veriyor. kötü bir durumu bile hemen pozitife çeviriyor. hamile kalmada problemi olmayanlar ve hamile olan Bursalı arkadaşlar için Ahmet Yılmaz biçilmiş kaftan. ayrıca hastanenin kurumlarla anlaşması da var ve çok para da ödenmiyor.

9. Konu Sahibi : Editor #69
    Arkadaşlar medicana aslı güney giden var mı?cevap yazarsanız sevinirim.

10. Konu Sahibi : Editor #70
    Medicana suha bey istanbul
    çok iyi

Sayfa: 7/139 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon