Aşılama Gonal F Kullanip Aşilama Ile Hamile Kalan Varmi Kizlar?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

shoksheker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
507
6
arkadaşlarım merhaba

ikinci aşılamaya start verdim ve 2 gündür gonal f iğne vuruluyorum. bu şekilde hamile kalan varmı aranızda yardımcı olursanız çok sevinirim...a.s.

slm canım gonafen değilde klomen kullandım aşılama öncesi ilk aşılmam olmadı ikincisi oldu şuan 8 haftalık hamileyim sende inan ve umudunu hiç kaybetme

tatlım daha önce yazışmıştık ilk aşılamanı olucaktın ama tutmamış malesef ama sıkmamaya çalış canını rabbim hayırlı zamanda nasip etsin soruna cvp veremicem malasef ama bu birkaç ay içinde kısmetse bende aşılamayı denicem sen hangi merkezde yaptırdın ilk aşılamayı ve iğne kullandınmı acaba?

tatlım daha önce yazışmıştık ilk aşılamanı olucaktın ama tutmamış malesef ama sıkmamaya çalış canını rabbim hayırlı zamanda nasip etsin soruna cvp veremicem malasef ama bu birkaç ay içinde kısmetse bende aşılamayı denicem sen hangi merkezde yaptırdın ilk aşılamayı ve iğne kullandınmı acaba?

canım evet maalesef tutmadı ikinciye başladık şimdi hayırlısı olur inşallah ikimiz içinde...

ben özel muayenehanede yaptırdım yumurta uyarıcı olarak menegon iğne kullandım çatlatma iğnesi kullanmadım kendiliğinden çatladılar arkadaşım

slm canım gonafen değilde klomen kullandım aşılama öncesi ilk aşılmam olmadı ikincisi oldu şuan 8 haftalık hamileyim sende inan ve umudunu hiç kaybetme

canım gonaphene i bende biliyorum kullandım ama o ilaç arkadaşım benim dediğim GONAL F iğne bu yani

arkadaşlarım merhaba

ikinci aşılamaya start verdim ve 2 gündür gonal f iğne vuruluyorum. bu şekilde hamile kalan varmı aranızda yardımcı olursanız çok sevinirim...a.s.

selam canım.ben aşılama yaptırmadım ama gonal-f kullanarak hamile kalabildim.1.tur iğnelşerle hiç büyümemişti yumurtalıklarım.ama 2.turda çok iyi büyüdüler. zaten 2. turda da hamile kalamasaydım aşılama yapıcaktı dr. allahtan gerek kalmadı.stres yapma kendine oluruna bırak herşeyi.ben hiç kafama takmadım hayırlısı ne zamansa o zaman olsun dedim hep.bu güne nasipmiş.hayırlı haberlerinizi alırım inşallah.a.s

kıslar içinizi rahatlatmak için yazıyorum benim sağ tüplerim tıkalı üstelik rahimimde dönüklük var.bakın şimdi hamileyim.sıkmayın canınızı.inanın ben bunları hiç takmadım hep inandım önce allaha sonrada druma çok güvendim.a.s

kıslar içinizi rahatlatmak için yazıyorum benim sağ tüplerim tıkalı üstelik rahimimde dönüklük var.bakın şimdi hamileyim.sıkmayın canınızı.inanın ben bunları hiç takmadım hep inandım önce allaha sonrada druma çok güvendim.a.s

canım çok sağol ya umut oldun gerçekten

inşallah cnm rabbim isteyen herkeze o duyguyu yaşatsın umarım bu sefer jayırlı haberlerini alırız tatlım şimdilik hoşçakal

canım benimde ilk aşılamam tutmadı başka doktara gittim şuan gonal f kullanıyorum iki gün oldu bende çok merak ediyorum iğneler bitince aşılama yapılıcak inşallah tutar hayırlısı

mrhaba kızlar bende bir yıldır bebiş istiyorum ama malesef olmadı.hacettepede bir profösöre gittim aşılama yapmaya karar verdi gonalf 1,tur kullandım foliküller daha gelişmemiş 2,tura başladım yarın tekrar ölçtürmeye gidiyorum ama sıkıldım yaa ne zaman aşılama yapacaklar acaba bu defada büyümez ise ne olur dersiniz

Adet omayı bekliyorum doktora gideceğim gonal f verecek bana inşalllah hayırlısından ilk denemede tutar çünkü maddi olanağımız kısıtlı

X