Ovitrelle mi Pregnyl mi ?

ve canım o iğneyı kendın yapmasan iyi olur biz hastanede yaptırmıştık doğrusu bize o şekılde dediler

penses tşkr ederim okudum önceki msj ları göbekten kendim yapacakmışım galiba inş yanlış yapmam akşam yapcam hastaneye gitmeme gerek kalmaz
gamyoncuiremsu

doktor deri altı yapılacak demişti. galiba ben yapabilirim damardan demedi.o yuzden
cı verir heralde

evet canım benım ilk denemem ve suan hamıleyım çok şükür yumurta toplanırken hiç bişey hissetmıyon canım uyuyon uyanıyon transfer biraz sıkıcı geldı bana uyanık oldugu için hayırlısı olsun canım bol bol anans ye yumurtalar toplandıktan sonra ve önce tamam mı canım

tşkr edrim ananası da pek sevmem ama yıyeceğim ya bişey daha soracağım bugun hafif siyahımsı bı sıvı gelmış adet olmuş olabilirmiyim kafam karıştı

MERHABA.EVLİLİĞİMİZİN 3.YILI.BİRKEZ DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM.RAHİM FİLMİ ÇEKTİRDİM.ŞİMDİ TEKRAR DR.GİTMEYE BAŞLADIM.KAN VE SİMİRE BAKILDI.ENFEKSİYON VAR DEDİ DR.HAP VE KREM KULLANIYORUM.ADETİN 14.GÜN GEL DEDİ.ÇATLATMA İĞNESİ YAPABİLİRM DEMİŞTİ.VE ONA GÖRE YUMURTA TAKİBİ YAPACAK TAHMİNİME GÖRE.BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARMI.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM:teselli:

canım o çatlatmsa iğnesı oluyo ve kalçadan vuruluyo ben pregnly vuruldum ağrısı oluyo yakıyo falan dediler ama bana hiç bişey olmaadı valla hiç anlamadım

merhaba bende 1 yıldır tedav görüyorum doktorum önüzdeki ay puregon kullanıcaz dedi endişeliyim açıkçası. inşallah işe yarar. ağrı yaparmı acaba geçen ay menogon kullandım iğneyi vurulduğum gece hiç uyuyamadım. belim ve kasıklarım çok ağrıdı mafoldumben

Canım oviterelleyi 9 ay kullandım dr.değiştirdim preglyn verdi diğeri sentetikmiş doğal olan preglyn

arkadaşlar benim teyzem eczacı.ihtiyacı olan varsa preglyn 'i bulabilirim.ben 2 tedavimdede preglyn'i buldum.Teyzemin benim micro yaptırdığımdan haberi yok.ben bir şekilde temin ettim ilaçlarımı.yardımcı olabilirim sizede.........BİLGİLERİNİZE.......................

yardım pregnly lazım bana acil cevap

arkadaşlar benim teyzem eczacı.ihtiyacı olan varsa preglyn 'i bulabilirim.ben 2 tedavimdede preglyn'i buldum.Teyzemin benim micro yaptırdığımdan haberi yok.ben bir şekilde temin ettim ilaçlarımı.yardımcı olabilirim sizede.........BİLGİLERİNİZE.......................

acil pregny ampüul 1x10.000 ünite
yazmış doktor acil hiçbiyerde yok yardım lütfen

ovitrelle ile hamile kalan varmı??yarın vurulacamm.ama göbek kalça kafamı karıştırdıbilmiyorumkismile

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.bende dün ovitrelle vuruldum.inşallah işe yarar.ama bana gece sol kasıgımda çok sancı yaptı normalmidir sizce .merak ediyorum.

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.bende dün ovitrelle vuruldum.inşallah işe yarar.ama bana gece sol kasıgımda çok sancı yaptı normalmidir sizce .merak ediyorum.

çatlatma iğnesi olduğundan normaldir bence bendede olmuştu çünkü

mrh.....pregnyl vurdurucam da bu ay nereden vuruluyor,yani annem kalçadan iğne yapabilen birisidir ona yaptırsam olur mu

Bende bugün hastanede yaptırdım ovitrelle....Koldan yaptılar ama bayağı yaktı yani...

arkadaslar bu 2 iğneden hangisini devlet karsılıo ben bu ay ilk kez 5 gün klomen 3 gün merional iğne kullandım yarın dr a gidcem büyük ihtimalle çatlatma iğnesi vericek bu arada benim sağlık güvencem emekli sandığı bilgilendirirseniz sevinirim..

X