Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül Benim Burcum Başak Sevgilim İse İkizler Yorumlar mısnız ?

canım sen de başaksın:KK43:sevmiyorum ben burcumu yaaa hiç tam anlamıyla mutlu oalmıyorum..hep bişelre kurcalıo kaaaaafamı....tamamm canım şımartmamm sen nasıl davranıosun sevgiline...

ikizler benden uzak Allah a yakın olsunlar o derece istemem bnde başağım eski sevgilimde ikizlerdi hep kavga hep kavga hareketleri bni uyus ediodu ama ayrıldık tabi üzülüodum ama en iisi buymuş diorum şimdi bide ikizler biraz çapkın oluyor galiba

İKİZLER – BAŞAK
Başak İkizler için kolay bir hedef sayılabilir.
Çünkü biraz kendini göstermekle Başak'ın ilgisini cezbedebilir.
İkizler bu konuda mantıklı yönlerini kullanacaktır.
Başaklar mantıklı insanları sever.
Özellikle İkizler gibi belirli hedefleri olanları.
İkizler için Başak'ın dürüstlüğü çok değerlidir.
Mükemmel bir dostluktan hoş bir aşka geçebilirler.
Daha çok yüzeysel bir ilişki yaşanabilir.
Mantık ön plandadır.
Başak İkizler'in hayal gücünü takdir eder ve eleştirilerinde bu noktayı hedef almamaya çalışır.
Çünkü İkizler'in eleştiri kaldırmayacağı belli özellikleri olduğu kesindir.
Bu ilişkinin yürümesi için gereken şey, karşılıklı özveri ve istektir.
Başak gereken özveriyi gösterirken İkizlere güvenmek ister.
Çünkü beklentilerinin geçici olmadığı kesindir.
İkizler'in bu noktadaki istekleri ilişkinin geleceğinde belirleyici rol oynayacak ve aşkın kaderini belirleyecektir.
Başak'ı incitmeden, İkizler beraberliği yürütebilirse, güvenilir partneriyle mutlu ve dengeli bir yaşamı gerçekleştirebilir..

allah sabırlar versin ikizler burcundan olan erkekler genelde çapkın olurlar. dikkat et sen kolla onu hiç belli olmaz fazlaca da güvenme eğer yakışıklıysa yandın demektir

benimki devam etmedi en fazla 4 ay sürdü oda zarzor sen düşün artık gerisini o gün bugündür hayatıma girdiği güne söverim yani....

benimde erkek arkadasim ikizler ve ben basagim, zor bi iliski gercekten

Daha çok yüzeysel bir ilişki yaşanabilir.
Mantık ön plandadır.

su iki cümle herseyi acikliyor... ben romantizim, ilgi bekliyorum... o cok mantikli oldugu icin böyle seylere pek önem vermiyor, beni sevmediginden degil ama sanirim böyle seyler cocukca geliyor...
bu sene tanismamizin 7nci senesi, yedi sene icinde neler cektim bir ALLAH bilir bir ben...

Iyi yönleri cok... Cok konuskandir, yufka yüreklidir, iyi niyetlidir, dürüsttür, zekidir...
ama ikizler ve basak iki ayri dünyanin insani bu bir gercek, bu farkliligi kapatmak icin cok büyük bi sevgi ve iki taraftanda özveri gerektirir....

ayyyyyyyy bi ikizler gördügüm zaman arkama bakmadan kaçıyorumm.. o derece yani..ben tam bir başakk.. ve nerde ikizler erkegi görsem bogazını sıkıvermek gelir içimden:::))))

ben de başak burcuyum ve nişanlım tipik bir ikizler erkeği..5 yıldır birlikteyiz ve bu 5 yıl da hem çok mutlu olduğum anlar vardı hem de çok üzüldüğüm zamanlar....
biz başaklar için ikizler ile hayat hem çok eğlenceli,hem de gerçekten zor..
çünkü bizdeki mantık onlarda yok maalesef... bir kere çok inatçılar,dediğim dedik hatta...
ikincisi asla plan-program nedir bilmiyorlar...onlara göre herşey halledilir,herşey çok basit..bunların yanında çok eğlenceliler,onlarla beraber olduğunda sıkılma ihtimalin yok...espri,iltifat...çok hoş sürprizler yapabilirler..bazen çok ilgisiz görünebilmesine rağmen her zaman seni sevdiğini,sana değer verdiğini hissedebilirsin...ve özzgürlüklerine çok çok düşkünler...asla hesap sorulmasından ve çok fazla üstlerine düşülmesinden hoşlanmıyor...biraz süründürülmeyi istiyorlar hatta...bir de sinirlendiklerinde pek göz önünde olmazsanız isabet olur,çünkü bazen ağızlarından çıkanı kulakları duymayabiliyo,en son söylenecek şeyi en başta söylüyolar..ondan sonra da biz alıngan başaklar kendi kendimizi kemirip duruyoruz...
walla ben 5 senenin sonunda anca bunları anladım...

ben basagim esim ikizler :)

korkmayin bu kadar ikizlerden... hepsi ayni olamazki! Arada bi aslan kesilirler ama perdelerini kaldirdiklarinda, sevgiye sefkata ac minik bir kedi yavrusu gösterir kendini Şeniz

ikizler erkeği çok fenaaa
başağa göre hiç değil bence
ama mayıs doğumlu ve haziran doğumlular farklı olabiliyor

X