dogumdan sonra ilk regl ne zaman oldunuz?

20 mayısta doğum yaptım. doğum sonrası az kanamam oldu bi hafta kadar. 12 temmuzda ilk regl imi oldumm.. baya yoğun geçti. doğumdan sonra bile böyle kanamam olmamıştı. tatlicadiarzu

ben 27 mayısta doğum yaptım.hala regl olmadım.acaba ne zaman olurum merak ediyorum. aslında olmak da istemiyorum.sinir oluyorum bu olaya.

kızlar ben 9 mayısta doğum yaptım az da olsa 40 gün oldu ama bi daha olmadı. bende bekliyorum ve korkuyorum hamile kalıcam diye çünkü ilk doğumumda hemen düzene girmişti

15 Mayısta doğum yaptım..doğum sonrası 3 hafta daha kanamam devam etmişti 40 gün bitmek üzereyken bir daha kanamam oldu ve bir hafta az da olsa devam etmişti. ama bugün bir baktım ki regl olmuşum...bebiş 2,5 aylık oldu..:))

sanırım bünyeden bünyeden fark ediyor çoğumuz emziriyoruz bende olmadım hala mahmudda 5 ay sonra olmuştum birden bire hiç sancım felan da olmamıştı genelde olur sancım doğum yaptıkça sancılar geçer diyolar ama bende pek olmadı belki bu sefer :)

kızlar ben saı günü adet oldm ilk oğlumda hemen olmuştum bunda birazgecikti korktum biraz hemen önlem almam lazım

bende 2 gündür iki kere kırmızı değilde kop koyu kahverengi gibi leke geldi. öyle olan varmı. 2kerede regl oldum 40dan sonra benimde sütüm korumucak heralde hemen oldum hamile kalabilirim önümüzdeki mayısa yetiştireyim çok özledim koca göbüşümü:))))

Ben hala regl olmadım, eşimle ilişkiye girdikten sonra gelen hafif lekelenmeyi regl sanmıştım ama değilmiş sonraki ilişkide yine oldu çünkü :KK43:(

Bu arada kardelencim zor olmazmı arka arkaya iki bebek ..Gerçi bende keşke ikizlerim olsaydı diye düşünmeden edemiyorum..Oğlumun bir kardeşe ihtiyacı var ama ben hamileyken çok ilgisiz bırakıldım ve herşeyle kendim ilgilendim üstelik baştan sona sıkıntılı bir hamilelikti şu an tekrar hamile kalmak istemiyorum ama bebeğimi seviyorum ve bi tane daha aynısından olsa hiç itiraz etmem :))

Ben hala regl olmadım, eşimle ilişkiye girdikten sonra gelen hafif lekelenmeyi regl sanmıştım ama değilmiş sonraki ilişkide yine oldu çünkü :KK43:(

Bu arada kardelencim zor olmazmı arka arkaya iki bebek ..Gerçi bende keşke ikizlerim olsaydı diye düşünmeden edemiyorum..Oğlumun bir kardeşe ihtiyacı var ama ben hamileyken çok ilgisiz bırakıldım ve herşeyle kendim ilgilendim üstelik baştan sona sıkıntılı bir hamilelikti şu an tekrar hamile kalmak istemiyorum ama bebeğimi seviyorum ve bi tane daha aynısından olsa hiç itiraz etmem :))

canım o lekelenmeler bende de oluyordu geçti şimdi daha olmuyor yani olmuyordur heralde:uhm:sırnaşık şey

yok ya o işin şakası güldüremem kendimi kimseye kucağımda 4 aylık çoçukla ben hamileyim diyemem kimseye ama zaten sütümdende mahrum edemem bile bile oğlumu. ama seneye değilde bi sonraki mayısa yetiştirmeyi düşünüyorum 15 aylıkken hamile kalıp aralarında 2 yaş olmasını istiyorum Allah nasip ederse.

ya şimdi o içindeki varlığın tadını aldığı için bence ikincisine yapmaz artık öylebişey zamanla 3. 4. derken alısır ebrucuğum inş.:lepi: ya bende düşünüyorum şimdi oğlumun aynısından bitane daha süper olurdu yaaaŞeniz

günaydın kızlarrrrr kardelencim gerçekten 3. ve 4. istiyomusun? kız ben 2de iflas bayraklarını çektim. ikisinide normal doğurdum çok zor oldu ölücem sandım hemde bakmasıda kolay değil herkes ayrı ilgi istiyo yetişemiyorum

benim 2 oğlum var onları çok seviyorum doğum yapmam artık riskli sağlığım için bunu bile yapmamam gerekiyordu.şimdilik düşünmyorum ama olursa doğururum galiba:CüvCüv:

günaydın kızlarrrrr kardelencim gerçekten 3. ve 4. istiyomusun? kız ben 2de iflas bayraklarını çektim. ikisinide normal doğurdum çok zor oldu ölücem sandım hemde bakmasıda kolay değil herkes ayrı ilgi istiyo yetişemiyorum

doğumum sezeryan olucağı için nerde nezaman nasıl doğuracağım korkusu olmucak. benim oğluş şimdilik çok uslu maşallah 3 ayının dolmasına 8 gün kaldı beni hiç üzmedi ne gaz, uykusuzluk, huysuzluk nede hastalanma gibi problemimiz olmadı böylede devam ederse neden olmasın. çoçukları ben çoçukken bile fazlasıyla severdim eşimde öyle. oğluşuma en yakın ve uygun zamanda kardeşi ve kardeşlerini düşünüyoruz helebi ayaklansın bakalım duruma göre yapıcaz inş :lepi:

Hamileliğimde bende cok yanlız kaldım,yoruldum psikolojik acıdan..çok erken konuşmak için ama şimdide gözüm almıyor... ikinci cocuğu bende isterdim hatta ikiz olsaydı aradan cıkardı diye bile düşündüm..bakalım..kızımın bu hayatta tek olmasınıda istemiyorum..neolur bilemem..zamana ihtiyaçım var anlayacağınız:nazar:

ben 2.çocuk konusunda en ümitsiz olanınızım galiba çünkü uykuyu hiç sevmeyen bir oğlum var ve 2.ye bakmaya psikoljim elvermeyecek sanırım..:KK43:

Sezeryanla dogumdan sonra 10 gun kadar kanamam oldu.sonrasinda 40. Gun adetim geldi. Bu arada emzirmek korunma yontemi degildir unutma canim. 40 gectikten sonra spral takiliyo diye biliyorum

merhaba .. ben beşinci aydan sonra adet oldum. ıkı ay düzenli adet oldum. fakat yaklaşık 20 gündür damla damlada olsa hergün kirleniyorum. çok kaşıntımda başladı hem ön hem arka. lütfen bu konuda bilgisi olan varmı.. doktora gitmekte istemiyorum çok çekiniyorum....... :KK43:

merhaba .. ben beşinci aydan sonra adet oldum. ıkı ay düzenli adet oldum. fakat yaklaşık 20 gündür damla damlada olsa hergün kirleniyorum. çok kaşıntımda başladı hem ön hem arka. lütfen bu konuda bilgisi olan varmı.. doktora gitmekte istemiyorum çok çekiniyorum....... :KK43:
Bazen uzun sure ped kullanmak mantara sebep olabiliyor bi dra gorunun bence

X