Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

merhaba arkadaşlar.bende ameliyat olmayı düşünüyorum.ankarada olupta memnun kalan varmı acaba.hangi hastane hangi dr.zaten devlet hastaneleride karşılıyomuş bunu bildiğim kadarıyla.

merhaba arkadaşlar.bende ameliyat olmayı düşünüyorum.ankarada olupta memnun kalan varmı acaba.hangi hastane hangi dr.zaten devlet hastaneleride karşılıyomuş bunu bildiğim kadarıyla.

Güzelim bende ankara da ameliyat olmak istiyorum.İrem06 (Yanlış hatırlamıyorsam) Başkent HAstanesinde serdar adlı bir doktoru tavsiye edip duruyor kendi mutlu mesut şen şakrak maşallah ama öyle doktor yok o hastanede cevap gelse de adı soyadı ne bu adamın öğrensek???

gata dan randevu aldım canım.haftaya perşembe muayene bakalım hayırlısı artık.benimde duyduklarım başkent gülhane sincan fatih devlet hastanesi bide gazi ünv hastanesi.

:KK1:
gata dan randevu aldım canım.haftaya perşembe muayene bakalım hayırlısı artık.benimde duyduklarım başkent gülhane sincan fatih devlet hastanesi bide gazi ünv hastanesi.

evet oraları bende araştırdım hatta bu doktorlara mail attım nasıl yapılır kaç gün gerewkli fiyat taksit var mı gibisinden? Gata da çalışan bir doktorun özel yeriş var sanırım gel ücretsiz kontrol edelim demişti ama gitmedim.Amelyat olacak olsam Gata ya gitmem gerekir belki o zamanda beni kapısından içeri almazlar kapalıyım diye:)))

gata da ameliyat olsak ücretlimi olcak hani devlet karşılamıyomu.ben bi anlamadım bu işi yaaa:KK5:

arkadaşlar ben 14 temmuzda olmuştum esra06 ve eylulaktas arkadaslarm sanrm yakın tarihlerde olmuşuz...bnde pek memnun diilim sanki bi kulağım daha açık gibi hissediorum :KK50: sizin resmlerinizi görmk istiorm ama acılmıo ya

cnm ben resimlerimi koydum.. profilimde var.. :) ben kulaklarımdan hiç memnun değilim.. sağ kulağım yine yarı kepçe.. ben ameliyat oldum ama değişen bişey olmadı eski haline geri geldi... hiç olmasam daha iyiydi...

ben ankarada devlet hastanesinde oldum hiçde memnun değilim.. bnce kulağın fazla rahatsız etmiyosa seni kesinlikle olma.. çünkü 2 kulak birbirinden acayip farklı oluyo ve yine eski haline dönüyo.. kısacası olmasam daha iyiydi...

sincan fatih devlet hastanesinde ben ameliyat oldum.. ağrısız sızısız müthiş bi ameliyattı.. doktorda çok iyi ama ben KULAKLARIMDAN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM... 2 KULAĞIM BİRİBİRİNDEN FARKLI SAĞ KULAĞIM KEPÇE.. SAÇIMI TOPLAYINCA BAKIYORUM DEĞİŞEN HİÇ BİŞİ YOK.... :KK43: resimlerimi koydum bakabilirsin

merhaba kızlar dün kontrolüm vardı hastaneye gittim kulaklarımın çok gergin olduğunu biraz daha iyileşmesi gerektiğini ve biraz daha sabretmemi istedi yani kasım ayı gibi muhtemelen yaparız dedi bu arada cem beyinkepçe kulak ameliyatı yaptığı bi kızla tanıştım o da kontrol için gelmiş o kadar güzel yapmış ki inanamadım hatta dedim sen ameliyat falan olmamışsın şaka yapıyosun galiba hayır dedi hiç belli bile değil ve hiç bir iz yok kulağının arkasında ve en önemlisi ikiside tam simetri olmuş yani tıpa tıp aynı kulak hayret ettim ikisin aynı olması mucize gibi çünkü biliyosunuz ki iki kulak aynı olmuyo şekil bakımından ama kızın kulakları aynı ya cem bey müthiş bi iş çıkarmış ve kız ameliyat olalı tam bir sene olmuş kulağında ne bir iz nede açılma var o kadar güzel şekil vermiş ki bayıldım resmen bu arada beim düzeltme ameliyatımıda cem bey yapıcak o kızı gördükten sonra tüm pişmanlıklarım gittiheni bu ameliyatı olduğum için çok pişmandım ama şimdi cem bey düzelteceği için çok mutluyum o kızı gördükten sonra estetik budur dedim ve helal olsun cem beye ameliyat dediğin böyle yapılır....

cnm ben resimlerimi koydum.. profilimde var.. :) ben kulaklarımdan hiç memnun değilim.. sağ kulağım yine yarı kepçe.. ben ameliyat oldum ama değişen bişey olmadı eski haline geri geldi... hiç olmasam daha iyiydi...

Cannm resmn aclılmıo ya msj saym yeterli diilmiş.Ben ameliyat olala 2 buçuk ay oldu arkadaşlar.Dikişlerim tamamen döküldü ve dökldükten sonra biraz açıldı kulaklarım.Bende bunu sorun ediyorm:KK43: evet ameliyat öncesi kadar kepçe diilim belki ama hep ayna ayna geziyorum deli gibi resmimi çekip inceliorum galba artk kafaya yedm :p Bugün dayanamayp doktorumu aradm böle ble die gel düzeltelim ddi. Biraz dsünüp bekleyp öle karar wermk istiorm netcede yne ağrı ve koca bi sargı var işin ucunda :) ama bi yandan da foto karşılastrmktan cok sıkıldm.dksler döklmeden önce doktorm cetiği fotoyla smdi arasnda epey far war cddn.Foto mesaj olarak gnderilebiliomu arkadasm?cok knstm :)

Cannm resmn aclılmıo ya msj saym yeterli diilmiş.Ben ameliyat olalı 2 buçuk ay oldu arkadaşlar.Dikişlerim tamamen döküldü ve dökldükten sonra biraz açıldı kulaklarım.Bende bunu sorun ediyorm:KK43: evet ameliyat öncesi kadar kepçe diilim belki ama hep ayna ayna geziyorum deli gibi resmimi çekip inceliorum galba artk kafaya yedm :p Bugün dayanamayp doktorumu aradm böle ble die gel düzeltelim ddi. Biraz dsünüp bekleyp öle karar wermk istiorm netcede yne ağrı ve koca bi sargı var işin ucunda :) ama bi yandan da foto karşılastrmktan cok sıkıldm.dksler döklmeden önce doktorm cektiği fotoyla smdi arasnda epey fark war cddn.Foto mesaj olarak gnderilebiliomu arkadasm?cok knstm :)

Son düzenleme:
malesef esracım çok rahatsız ediyo bu kulaklar beni.26 yaşındayım birkez bile saçımı toplamadım.çok istiyorum

sincandevlet hastanesinde olanlar dr esabil eker mi.yaa orasıda ne kadar güvenilir olur bilmiyorum.off yaaa kafayı yicem.nerde nasıl olcam

Cannm resmn aclılmıo ya msj saym yeterli diilmiş.Ben ameliyat olala 2 buçuk ay oldu arkadaşlar.Dikişlerim tamamen döküldü ve dökldükten sonra biraz açıldı kulaklarım.Bende bunu sorun ediyorm:KK43: evet ameliyat öncesi kadar kepçe diilim belki ama hep ayna ayna geziyorum deli gibi resmimi çekip inceliorum galba artk kafaya yedm :p Bugün dayanamayp doktorumu aradm böle ble die gel düzeltelim ddi. Biraz dsünüp bekleyp öle karar wermk istiorm netcede yne ağrı ve koca bi sargı var işin ucunda :) ama bi yandan da foto karşılastrmktan cok sıkıldm.dksler döklmeden önce doktorm cetiği fotoyla smdi arasnda epey far war cddn.Foto mesaj olarak gnderilebiliomu arkadasm?cok knstm :)

benimde dikişler yok eridi.. arkalarında iz var .. 21/07/2011de olmuştum ama ben hiç mennum değilim ya.. eski halime geri dondüm üstelik 2 kulağım birbirinden acayip farklı ve ameliyat olduğum günden beri sağ gözkapağımda düşme oldu.. niye böle oldu bilmiyorum.. pazrtesi doktora gitcem iyice baktırcam bn hiç ama hiç mennun değilim... yeniden resim çekcem msjla sana göndermeyi deneyim bi..

malesef esracım çok rahatsız ediyo bu kulaklar beni.26 yaşındayım birkez bile saçımı toplamadım.çok istiyorum

saçı gergin güzel bi şekilde toplamak çok güzel.. ama bu kulaklar yüzünden olmuyo.. ameliyat çok güvendim ama eskisinden daha kötü oldu.. tek iyi tarafı ameliyatta ve ameliyat sonrasında hiç acı ağrı çekmemem oldu.. onun dışıında bu ameliyat hiç değil.. benim göz kapağımda düşme oldu. pazartesi doktora gitcem.. bakalım ne diyecek.. offf moralim çok bozuk ya..

sincandevlet hastanesinde olanlar dr esabil eker mi.yaa orasıda ne kadar güvenilir olur bilmiyorum.off yaaa kafayı yicem.nerde nasıl olcam

evt dr esabil eker.. ama ben hiç memnun değilim.. 2 kulağım farklı göz kapağımda düşme var ve kulaklarım hala kepçe... delirecem .............

X