Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

gecmis olsun doktorunu ara sor ne diyo bakalım .s ameliyatdan sonra yüzün sismesi yanakların sismesi normalde gözün morarmasını ilkez duyuyorum

Sagol canım.. Simdi gidiyorum sargılarım acılcak, gözümü de sorucam gitmişken.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

moralini bozma git doktoruna sor estetik ameliyatlarında sisme falan bunlar normal sey gecer en gec 1 haftaya kesinlikle bekliyorum güzel cevaplarını :)

Moralimi bozmuyorum hic ya tek derdimiz morluk şişlik olsun:) . Aldırdım şimdi sargılarımı, taş gibi hissediyorum kulklarımı, tenisçi bandını takamadım o derece. Ama şuanki şiş haline ragmen cok sevdim bu yapısık halini:)) kıvrım da vermiş doktorum. Bugun banyo yap dedi ama cesaret edemiyorum dokunamıyorum hic bile su sampuan isine hic giremem gibi:s hemencik iner inşallah bu şişlikler de 😊

Moralimi bozmuyorum hic ya tek derdimiz morluk şişlik olsun:) . Aldırdım şimdi sargılarımı, taş gibi hissediyorum kulklarımı, tenisçi bandını takamadım o derece. Ama şuanki şiş haline ragmen cok sevdim bu yapısık halini:)) kıvrım da vermiş doktorum. Bugun banyo yap dedi ama cesaret edemiyorum dokunamıyorum hic bile su sampuan isine hic giremem gibi:s hemencik iner inşallah bu şişlikler de 😊

6 ıncı güne kadar sislikler cok artıyor sonra inmeye baslıyor yavas yavas 1 aya iner 6 ayda oturur cok iyi korumalısın :) elliyince acıyomu

6 ıncı güne kadar sislikler cok artıyor sonra inmeye baslıyor yavas yavas 1 aya iner 6 ayda oturur cok iyi korumalısın :) elliyince acıyomu

Tesekkurler destegin icin 😊 Acıyo tabiiii hatta simdi zorla tenisci bantını taktım da zonkluyo bu bant aşamasının bukadar zor olacagını hic düsünmemistim 😳

Tesekkurler destegin icin 😊 Acıyo tabiiii hatta simdi zorla tenisci bantını taktım da zonkluyo bu bant aşamasının bukadar zor olacagını hic düsünmemistim 😳

tabi kulak kıkırdağın eski hali için ileri baskı uyguluyo içindeki kalıcı ipler eski halini almaması için geriye baskı uyguluyo kulak ameliyatı gerçekten cok zor allah sabır versin :) ama sonucu güzel olucak hangi doktora olmustun sen

tabi kulak kıkırdağın eski hali için ileri baskı uyguluyo içindeki kalıcı ipler eski halini almaması için geriye baskı uyguluyo kulak ameliyatı gerçekten cok zor allah sabır versin :) ama sonucu güzel olucak hangi doktora olmustun sen

Ankarada volkan tayfur a oldum. Çok becerikli ve ilgili bi doktor tavsiye ederim burdan düşünenlere de :) zor gercekten dedigin gibi gerginlik mevcut ve yanıyo gibi içten içten.. sürekli bıcak altına yatan ünlüleri hic düsünemiyorum çıldırmış olmalılar:)

Ankarada volkan tayfur a oldum. Çok becerikli ve ilgili bi doktor tavsiye ederim burdan düşünenlere de :) zor gercekten dedigin gibi gerginlik mevcut ve yanıyo gibi içten içten.. sürekli bıcak altına yatan ünlüleri hic düsünemiyorum çıldırmış olmalılar:)

onlar güzellikle kafayı bozmuslar her tarafını yaptıra yaptıra suratlarını bi yere deydirmede zorlanıyolar :KK70: ins coook güzel olur 6 ay boyunca aralıklarla bandajı tak sen gine ara ara tamamen kulakların acılmama riskini ortadan kaldır

.0
rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana :) ben üstüne yatabiliyorum tam 4 ay oldu artık yatalım yani :) belki 2 aylıkken bile yatabilirdim ama hiç gerek duymadım biraz tuhaf oluyodu acıdan ziyade sanki sertliği nedeniyle kırılcak gibi hissediyodum şuan oda yok tabi tamamen normal kulak gibide değil :)
6 ayda tamamen iyileşicek demişti doktorum gidişatta onu gösteriyor.Doktorun temizler kulağının arkasınıda en zor günleride atlatmışsın artık sende kurtuldun diyebiliriz darısı diğer ameliyat olacak arkadaşların başına :)

benim şuan tek sorunum sol kulağım sağa göre daha çok açıldı ve artık açılmamalı yoksa eskş kepçe haline benzer olur çunku o kulağım zaten çok az kepçeydi :s 45 günüm doldu bugün daha açılmalar olurmu ? bu hafta gittim doktora foto çekti gönderdi iyi görünüyor dedi temizleme falan hiç bişey yapmadı 1 ya da 2 ay sonra tekrar gel dedi çok sık gittim ama her gidişte sıra alıyorum ve hiç bişey yapmıyor ondan 2 ay sonra son kez gitmeyi düşünüyorum.ben yatamıyorum azıcık kulağım değse sızlıyor benim daha yatmam için baya erken o zaman :44: kolumu altına alıp kulağım boşlukta gelcek şekilde yan yatıyorum ama sırt üstü hep yatmak sırtımıda ağrıttı .benim doktorum da 6 ay sonra tamamen iyileeşeceğini söylüyor görünüm olarak nasıl doğal görünüme kavuştumu senin ?

Benimde kulaklarım biraz kepçe ve bende bu ameliyatı olmak istiyorum,hala tam anlayamadım kesin olarak para alınıp alınmadığını,Eskişehir'de hangi hastaneye olabilirim ve nasıl oluyor kbb bölümüne randevu alıp gidip görüştükten kaç gün sonrasına gün veriyolar?
Beni bilgilendirirseniz sevinirim :44:

Benimde kulaklarım biraz kepçe ve bende bu ameliyatı olmak istiyorum,hala tam anlayamadım kesin olarak para alınıp alınmadığını,Eskişehir'de hangi hastaneye olabilirim ve nasıl oluyor kbb bölümüne randevu alıp gidip görüştükten kaç gün sonrasına gün veriyolar?
Beni bilgilendirirseniz sevinirim :44:
Plastik cerrahi bölümüne sıra alıyorsun internettende alabilirsn. Her kulak burun boğaz doktoru yapmiyr hastaneden bilgi al ilk arayipta. telefonlada bir hafta snrasina alabilirsn. Devlet hastaneleride ücretli. Bana 1600 dediler, 700 yatrd. Arada kaynadim anlican bende nasil oldu anlamadm :)

Merhaba
Ben de 2 mayıs cuma günü kepçe kulak ameliyatı olucam. Ameliyattan sonra hangi doktora yaptırdığımı, öncesinde ve sonrasındaki tüm gözlemlerimi paylaşıcam. Umarım memnun kalırım ve burada muallakta kalan arkadaşlara da yardımcı olmuş olurum. Sevgiler :KK34:

Merhaba
Ben de 2 mayıs cuma günü kepçe kulak ameliyatı olucam. Ameliyattan sonra hangi doktora yaptırdığımı, öncesinde ve sonrasındaki tüm gözlemlerimi paylaşıcam. Umarım memnun kalırım ve burada muallakta kalan arkadaşlara da yardımcı olmuş olurum. Sevgiler :KK34:

inşallah gönlünce olur :)

Merhaba

Ameliyatın hiçbir zorluğu yok ben ameliyta girmeden sakinleştirici vurmuslardı zaten sayesinde ameliyatın başlamasını filan cok hatırlamıyorum leyla olmusum:) ilk baştaki igne kısmı çok az acıtıyo ama sonrasında sıfır hissiyat.. Ameliyat sırasında sıkıldım bile kuafördeymişim gibi hissettim hatta, bitse de gitsek şeklinde:)) Benim en cok zorluk yasadıgım 2 gün kafam sargıdaydı kamyon carpmıs gibi:)) kulakların icinde de tampon var hiçbişe duyamıyodum:) telefonla konuşamıyorum, tv yi son ses acıyorum filan ev ahalisini bunalttım biraz:) o çıktı şimdi, bugun 6. Günüm, şişlikler var ve hassasiyet devam ediyo tabiki ama alıştım. 4. Gün duş da aldıktan sonra ohhh dedim ve günlük hayatıma saçlarımı açıp döndüm:) yatarken tenisci bantı takıyorum tabi, o sıkıyo sadece biraz uyurken rahatsız ediyo, bide kaşıntılar başladı fenaa, iyileşiyolar ondan herhalde:)

arkadaşlar, ben tamamen bu forumu okumam ile olmayı düşünüyordum gerçekten fakat olumsuz yorumları da görünce biraz korkmuş ve kadarsız kalmış durumdayım :s
bu arada yeni ameliyat olan arkadaşlar ortalama bir fiyat bilgisi verebilirlermi

Merhaba

lütfen yardımcı olursan çok seviniriz, ağrı acı durumu da vs.
şimdiden geçmişolsun, istediğin gibi olur umarım.

arkadaşlar, ben tamamen bu forumu okumam ile olmayı düşünüyordum gerçekten fakat olumsuz yorumları da görünce biraz korkmuş ve kadarsız kalmış durumdayım :s
bu arada yeni ameliyat olan arkadaşlar ortalama bir fiyat bilgisi verebilirlermi

bence kararını verdiysen, saclarını toplayamamaktan, denize girememekten, rüzgara karşı rahatça yürüyememekten,, yazın sıcagında bile saçın açık dolaşmak zorunda kalmaktan bunaldıysan yaptır. Ben artık cidden illallah etmiştim cunku bu yaşam kalitesini düşüren bi olay direk. görüş bi kaç doktorla ve en güven verene teslim et kendini derim ben:) kulaklarım şiş olmasına ragmen deli gibi toplamak istiyorum suan acayip sevdim bu halini ama kulagımın ön yüzünden de görünen dikişler var bekliyorum el mahkum:)

Lucin cnm gecmis olsun ins istedigin gibi gecer 2 mayistan sonra senden sureci dinlemek isterim cnm ayrica happytreefriend senin iyilesme surecin nasil ozellikle dus ve ustune yatma gibi ben de bu ameliyati onumuzdeki aylarda ercan cihandideye olmak istiyorum.sana da cok gecmis olsun cnm ve son olarak neox sen de ercan cihadide yi duymussun yakinda mp goztepede kendisiyle gorusucem seninle de beraber hareket etmek beni mutlu eder cnm?
Cevaplarinizi bekliyorum...

Son düzenleme:
X