çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Sonuc bekleyen 3 kisi olduk :) hadi hayirlisi bakalim tarihlerimizde cok yakin birbirine ayni anda guzel haberlr aliriz inşAllah.benim cok umidim yok aslinda cunku daha once 1 tup bebek denenem oldu ve yumurta kalitemde sorun vardi.cok fazla yumurta olustu o yuzden ameliyat oldum.sayi azalinca kalitede yukselirmis..arastirdigim kadariyla cogu kisi goguslerinde agri sisme oldugunu falan yazmis ama ben de hic bir degisiklik yok tek dikkatimi ceken sik idrara cikmam oda psikolojik diye yorumluyorum her nekadar dikkat etsede insan umitlenmeden duramiyor onun etkisi sanirim.birde catlatma ignesinden sonraki gun gece sol kasigimda cok acayip agri vardi o da yurtam o zaman catladi sanirim onun icin..bu arada sabahlari benimde kasik agrim var ama idrara sikistigim icin :) hadi hayirlisi bakalim..sizlerde dikkatinizi ceken bir degisiklik varmi kizlar?

Bu arada igne 1 marttaydi yarin kanda test yaptirsam cok mu erken olur..cunku 13 mart esimin dogum gunu ve ben bundan daha guzel hediye veremem diye dusunuyorum..

ben geçen ay hastalığımdan bir gün önce test yaptırdım 14 şubatta sevigiller günü hediyesi olsun diye 14 şubatta hasta olmuştum daha büyük bir yıkılma olmuştu benim için .o yüzden bence erken test yaptırma derim .hastalanma günüm geçene kadar ben yapmıcam öyle karar verdim artık.benim geçen ay göğüslerim ağzıma deyecekti nerdeyse :) hem çok şişmişti hem acaip acıyordu hamilelikmi varki diye düşünmüştüm ama olmadı bu ay şişmedi henüz biraz acıma var ama çok değil.birazda kasık ağrım var işte kendimi dinlemekte istemiyorum ama bu ayyy deli gibiii hamile olduğumu duymak istiyorumm..biraz daha sabredicez arkadaşlarr:))

Sabrin sonu yeterki selamet olsun..bugun isten eve dönerken tip merkezine yaptirsam mi dedim ama olmadi bi terslik cikti demekki vardir bir hayir dedim ve beklemeye karar verdim.dedigim gibi basimdan gecen bazi olaylardan dolayi cok fazla bir beklentim yok..birde bazi seyler gercekten onemsiz Rabbim ol desin yok var olur..ve insAllah hayirlisiyla hepimizi anne yapacak o guzel haberi bu ay alırız..Rabbim insAllah hepimiz icin ol der..O ndan gelecek varsa da yoksa da kabulum..once hayirlisi..
Yaradandan yana umudumuz sonsuz..

Sonuc bekleyen 3 kisi olduk :) hadi hayirlisi bakalim tarihlerimizde cok yakin birbirine ayni anda guzel haberlr aliriz inşAllah.benim cok umidim yok aslinda cunku daha once 1 tup bebek denenem oldu ve yumurta kalitemde sorun vardi.cok fazla yumurta olustu o yuzden ameliyat oldum.sayi azalinca kalitede yukselirmis..arastirdigim kadariyla cogu kisi goguslerinde agri sisme oldugunu falan yazmis ama ben de hic bir degisiklik yok tek dikkatimi ceken sik idrara cikmam oda psikolojik diye yorumluyorum her nekadar dikkat etsede insan umitlenmeden duramiyor onun etkisi sanirim.birde catlatma ignesinden sonraki gun gece sol kasigimda cok acayip agri vardi o da yurtam o zaman catladi sanirim onun icin..bu arada sabahlari benimde kasik agrim var ama idrara sikistigim icin :) hadi hayirlisi bakalim..sizlerde dikkatinizi ceken bir degisiklik varmi kizlar?

bende kasım ayında düşük yapmıştım. o zamanda kendimi hamile kalacam gibi hissetmiştim. bu ayda çok umutluyum.benim batıma 6 gün kaldı. bugün işten gelirken otobüste acayip midem bulandı. göğüslerimde hassasiyet ve ağrı var. geceleri midemde yanma oluyor. bakalım kendimi çok dinlemekten de olabilir. neyse şimdilik bu kadar belirti var. hassas gebelik testi almamak için kendimi zor tutuyorum ama beklicem galiba:KK66:

arkadaşlar inşallah bir daha aksilik yaşamazsınız ve bizde hamileler topiğinde yazışırız :) ama benim pek umudum kalmıyo belimde çok ağrıyor bugün kasıklarımdada ağrı var adet olucam herhalde ya :KK43: cumartesiye belli olur herhalde inşallah hasta olmayız ve ilk yaptığımız testte pozitifi görürüz..artık ben ve bütün aile merakla bekliyoruzz ..4 gün kaldıııı

pembezakkum senin belirtiler psikolojik degilse sonunda guzel bir haber var gibi duruyor :) hadi bakalım hayirlisi..Allah kucagini doldurur insAllah..

atarli bel agrisi bendede vardi bugun adet olacak gibi duruyorum ben..celiskide kalmak yipratiyor insani..su zaman bir an once gecsede sonucu net olarak ogrensek kizlar..

kızlar benimde kalçam belim çok ağrıyo ya ağrı ve kan istemiyorum artık :KK43:(( bebik istiyorummmm....3 gün kaldı görücez bakalım..bu arada hiç test yaptınızmı:)?

Rabbim hepimize de hayirlisiyla hayirli bebekler versin..
Ben henuz test yapmadim en son 18 subatta adet oldum bilemiyorum ne zaman yapsak dogru sonuc aliriZ var mi bir fikriniz?

canım zaten iki gün kaldı görücez hasta olmazsak yaparız testi bence.ama ben hasta olacak gibiyim ya :KK43:( bugünde sabah bıçak saplanır gibi bi ağrı saplandı kasığıma 5 dk da geçti ama içim çok huzursuz.yinede Allah hayırlısını versin arkadaşlar.umarım çok mutlu haberler alırız bu ay..

Merhaba arkadaşlar ben çatlatma iğnesi oldum 16 gün önce hala adet olmadım ağrılarım var ama test yapmalımıyım artık

atarli canım Allah herşeyin hayırlısını versin..Benim yeğenımde bir ay önce aynı şekilde çatlatma iğnesiyle denedi şimdi 2 aylık hamile..dün görüştük bende dedim kasıklarım ağrıyor hasta olacak gibiyim diye kızdı bana..onunda olmuş adet günü geldiğinde ağrıları daha sonrada batma gibi olmuş ağrısı bilemiyorum ama adet görene kadar umudumuz devam edecek sanırım..beklemeye devam şurda kaç günümüz kaldı :) sen hangi gün yaptıracaksın kan tahlili ?

Merhaba arkadaşlar ben çatlatma iğnesi oldum 16 gün önce hala adet olmadım ağrılarım var ama test yapmalımıyım artık

hoşgeldin canım bekleyenlerin arasına :) bu konuda net bir bilgiye sahip değilim ama ben adet günüm geçince yapmayı düşünüyorum..kan tahlili

bahar valla biraz umutlandırdın beni yine :)valla ağrılar var ve başım dönüyo arada bir öğlen resmen düşecektim uzandım bir yere geçti yavaş yavaş..ayy azda kaldı kırmızıları görmeyiz inşallahhhhhhh...Allahım bu ay nasip eder inşallahh hepimize.aleyna hoşgeldin aramıza bence yarın sabah yap tahlilini zamanı gelmiş senin :) çıkarsa birşeyler hemende kana git bence.bende hafta sonu olmazsam hasta pazartesi yaptırırım ve inşallahhhhhhh bebik haberlerimizi alırız...

Malesef benim dun aksam pembe lekem geldi..vardir bunda da bir hayir..cumartesi gunu icin randevu aldim doktorumdan Allahin izniyle tup bebek deneyecegiz bu ay..
insAllah sizlerin adetleri gelmezde hamile olup bebislerinize kavusursunuz kizlar..haberlerinizi bekliyorum. .
Bu arada yumurta kalitesini arttirmak icin bilsiginiz bir yontem var mi?

Kızlar tekrar merhaba benim 18i bat tarihim. pazar günü hasta olmassam test yapıcam. İşallah güzel haberlerimi paylaşırım sizinle. Bu arada Baharcım biliyorum kolay değil ama kendini çok üzme. Bebişin geleceği zamanı bekliyordur. Yumurta kalitesini arttırmak için de bayanlar için incir faydalı diye duydum. İşallah sana bi faydası olur.

Kızlar tekrar merhaba benim 18i bat tarihim. pazar günü hasta olmassam test yapıcam. İşallah güzel haberlerimi paylaşırım sizinle. Bu arada Baharcım biliyorum kolay değil ama kendini çok üzme. Bebişin geleceği zamanı bekliyordur. Yumurta kalitesini arttırmak için de bayanlar için incir faydalı diye duydum. İşallah sana bi faydası olur.

Canim tarih konusunda pek bilgiye sahip degilim ama kanda cikar sanirim..cikmazsada sikinti yapma adet olmasigin sürece umidini yitirme bazen gec dollenme oluyormus..
Bu sefer gercekten pek uzulmedim cunku hazırladım kendimi. .vardir bundada bir hayir dedim ..zaten kasık ve bel ağrılarım baslamisti..insAllah yuzum tup bebekte guler..Rabbim ondan iateyen herkese versin insallah..

X