mucize gibi birşey

angelsky

Ümmü Eymen olcam inş.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
1.763
33
slm arkadaşlar bir haftadır giremedim foruma eşyalarımızı (mobilya vs)almaya gitmiştikde neyse herşeyi aldım içime sine sine ohhhhhh:sm_cool:
neyse geldim işe başladım tayin yazımın cvbı gelmiş (bimeyenler için 23-26 temmuzda düğünüm vardı eşimin memleketinde oturacaktık yane) tayinimi uydun bulmamış bakanlık eşin buraya gelsin diyor uffff inanamıyorum kayınvalidemler falan üzgün hala uğraşıyorlar :dilcikar:ama tanıdıklarım benim artık gitmemin mümkün olmadığını söylüyorlar.
ve ben şuna inanıyorum artık bişeyi yürekten isteyince gerçekten oluyor.sırnaşık şey

Sizin adınıza sevindim her şey gönlünüze göre olmuş, inşallah hep böyle olur

Gidemeyeceğine hiç de üzülmemişsin galiba,
hakkında hayırlısı olur inşallah,
herşey gönlünce olsun,
tabi bu arada bizlerinde inşallah

sevindim canım..
bende samsundayım 26 temmuzda samsun buluşmamız var burdaki üyelerle katılmak istersen gelebilirsin

Gidemeyeceğine hiç de üzülmemişsin galiba,
hakkında hayırlısı olur inşallah,
herşey gönlünce olsun,
tabi bu arada bizlerinde inşallah

yok canım ne üzülmesi kendi memleketim iş ev hep kendi ortamım gidicem diye üzülüyordum ama ne gariptir ki oğullarını göndermek istemiyorlar kararın bozdurmak için dava açıcakmış kayınpederim böyle oluca daha çok hırslanıyorum ya sanki benim annemler beni onların evladını sevdiğinden daha az seviyor:dilcikar:

hakkınız da hayırlısı neyse o olur inşallah ..şimdiden mutluluklar diliyorum ..

ÇOK SEVİNDİM
inşallah sizin içi hayırlısı olur
ama benim eşim benim memleketime geldi 1 sene dolmadan beni unuttu köyünü özlüyo
oy oy sürekli ora türkülerini dinliyo
rüyasında görüyo vs
bunuda düşününinanın diyorum keşke onun memlektinde olaydık da her telde anasının oğlum oğlum deyişlerini arayışlarını falan aman çok uzun hikaye
inşallah benzemez canım

kadis canım şimdiden öyleler sanki evlerinden cenaze çıktı nasıl üzgünler ya böyle görünce onşarı daha çok sinirleniyorum nevarki bunda çok normal başıma ağrılar girdi düğünüme bikaç hafta kala bi gülüyorum bi hüzünleniyorum aman ya aksiyon hiç bitmiyor amannnnnnnnnnnnnnnnnnn

nişanlınızla aranızı düzeltmenize sevindim...gitmek istemiyordunuz işte istediğiniz de oldu...hakkınızda hayırlısı olsun...size mutluluklar diliyorum...
sevgiler...

teşekkür ederim hepinize canımsınız ya valla gerçekkkkkkkkkkkkksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

iyi olmus en iyisi bak bana sevdimde geldim ama insanin yerini yurdunu birakmasi cok zor.evliligini bile etkiliyo.sevmiyorum burayi sevmicemde napiyim elimde degil.senin adina sevindim en azindan bu zorlugun olmicak.

sizin için sevindim
hayırlısı olsun
inşallah hep şansınız böyle güler :nazar:

X